|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rast nog
5.8.2007 12:21:34   
bobek05
Najprej en lep pozdrav vsem RRjevkam... Danes uživam, ker imam spet dan zase (mož in mali sta pri babicah in dedkih) in kako dan preživljam? Na RRju seveda user posted image

Menda vas že veliko ve, da imamo doma big foota, ker kar naprej jamram zaradi čevljev... Pa me zanima, kako je s to rastjo nog. Kdaj ste opazile, da se je pri vas malo "ustavilo", npr. da niste na pol leta (ali še pogosteje) menjavali čevljev? Torej zanima me pri katerih letih kupujete čevlje npr. 1x na leto.
No, saj vem, da je moj sine pač malo večji, pa zato že pričakujem, da tako višina kot št. noge bolj naraščata kot pri drugih, ampak včasih pa že malo obupavam še posebej, ker se mi res zdi, da sem ves čas v trgovinah z otroškimi oblačili in čevlji.
Kaj tudi vašim otrokom poleti rastejo noge hitreje? user posted image  

Prosim za izkušnje.

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rast nog
5.8.2007 12:38:25   
arielca
Ojla,

Tudi naši gospodični (20 mesecev) noga raste zelo hitro. V začetku poletja smo imeli št. 21 pa so ji bili čeveljčki na komot, zdaj so ji 22 vsi premajhni user posted image . Non stop kupujem čevlje in se sprašujem, kdaj se bo rast vsaj malo ustavila.

Je pa tudi meni noga ful hitro rasla in sem imela v 5. ali 6. razredu že 38. Potem mi je pa v vseh teh letih zrasla samo še za eno številko user posted image , tako da sem pristala pri 39. So me pa vedno hecali, da bom imela nogo 45 in sem v vsaki trgovini s čevlji gledala, če imajo tako velike ženske modele in skoraj jokala, ko sem videla tiste čolne user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rast nog
5.8.2007 12:42:07   
benika
Bobek, naš mulo ima pri 22ih mesecih št. noge 25/26. Če bo šlo tako naprej, bomo začel kupovat plavutkeuser posted image

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rast nog
5.8.2007 13:14:01   
tina104
Zgleda je to pri otrocih ful različno, ker recimo naš je imel pri enem letu št. 21, zdaj pa bo star 2 leti čez dva tedna in sem mu komaj pred kratkim kupila št. 22, v glavnem skoraj eno leto je imel lahko iste čevlje (izvzemimo, da ima superge št. 23 že dolgo, ampak te so verjetno manjši model).

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rast nog
5.8.2007 13:27:33   
Jessy
Tudi moja 2-letnica je od pozne pomladi pa do danes prešla iz št. 21 na št. 23. user posted image  Prej pa je noga zelo počasi rastla.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rast nog
5.8.2007 13:58:12   
bobek05
IZVIRNO SPOROČILO: katja

Bobek, naš mulo ima pri 22ih mesecih št. noge 25/26. Če bo šlo tako naprej, bomo začel kupovat plavutkeuser posted image


Vidim, da je več takih "revežev" kot smo mi. Našemu gremo nasl. teden kupovat št. 27. Star je 25m. user posted image  
Lani smo poleti menjali 3 številke, letos očitno 2 (upam).

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rast nog
5.8.2007 18:55:59   
KatjaD
Uh, kako lepo je brat, da ima še kdo big footke doma. Naš mali je v slabem letu prišel iz 19 (pri 9-ih mesecih) na 24 (pri 18 mesecih)!!! Men se zdi, da non stop  samo čevlje kupujem za njega. Sploh jih ne ponosimo, ker so tako hitro premajhni...

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rast nog
5.8.2007 22:47:34   
kofetek2010
user posted image  ima pri 20.mesecih št.23

user posted image  pa pri 10,5 leta tam nekje 39-40 user posted image

(odgovor članu KatjaD)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rast nog
6.8.2007 11:34:49   
Alina_alin
Naša skoraj že 26 mesečna punca ima sedaj nove čevlje št. 25.  S tem, da smo ji junija kupili nove sandale št. 23 - in so ji bili kar malo preveliki, da sem jih celo mislila it menjat za 22. Pa sva rekla, eh, saj so na ježka, pa ni tak hudo preveliko. Sedaj? Še ne po 2 mesecih so ji že kar skoraj premali -  ker so pa sandali za v vodo s trakci na ježka - Adidasovi, ni panike - so  prstki pač čisto do roba. Saj je ne tišči. Zaprte čevlje (Adidaske)  pa smo sedaj kupili spet nove - preskočili eno številko in smo na 25.
Tudi jaz sem razmišljala, kaj zdaj - če poleti noga raste hitreje, ali je to zgolj slučaj sedaj pri naši...

Bobek, vi pa itak imate bodočega košarkaša, tak da morate imet kako številko večje čevlje od naše. user posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rast nog
8.10.2007 15:36:14   
bobek05
IZVIRNO SPOROČILO: bobek05

IZVIRNO SPOROČILO: katja

Bobek, naš mulo ima pri 22ih mesecih št. noge 25/26. Če bo šlo tako naprej, bomo začel kupovat plavutkeuser posted image


Vidim, da je več takih "revežev" kot smo mi. Našemu gremo nasl. teden kupovat št. 27. Star je 25m. user posted image  
Lani smo poleti menjali 3 številke, letos očitno 2 (upam).


Kaj sem res šele pred kratkim dala tole temo gor?? user posted image  Naslednji teden bomo imeli 28 mesecev in ta teden smo kupili št. 28 user posted image  Kaj podiramo rekord ali kaj?? user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rast nog
8.10.2007 16:36:50   
Anonimen
Naš bo star čez 1 teden 1 leto in ima 21/22...se mi zdi ful...user posted image

LP

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rast nog
9.10.2007 8:12:45   
KIKI****
Meni se zdi da ima moj sine tud zelo veliko nogo. Star bo 4 leta in 3 mesece. Nosi št 27/28.
Klara ima pa za moje pojme zelo majhno nogico in težko dobimkake lepše punčkast ečeveljce razen take z zelo zasoljeno ceno. Pri 31 mesecih ima št. 21.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: rast nog
9.10.2007 8:21:47   
caillou
 
Moj sine je star štiri leta in štiri mesece pa ima nogo 30/31. Čevelje kupujemo na vsaka dva meseca.
Je pa res, da je ogromen za štiri letnika.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: rast nog
9.10.2007 8:39:25   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: caillou


Moj sine je star štiri leta in štiri mesece pa ima nogo 30/31. Čevelje kupujemo na vsaka dva meseca.
Je pa res, da je ogromen za štiri letnika.


caillou kolk je pa tvoj velik in težak?
Moj je velik 118 cm tehta pa 19 kg.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: rast nog
9.10.2007 10:42:11   
natalia
Moja je ista. ne folgam kupovat čevljev, da o copatih sploh ne govorim. stara je 20 mesecev, pa ima že 26!!user posted image pa punca je...user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: rast nog
9.10.2007 12:27:06   
Ropotuljica
Punce, a vi jim v eni številki kupite več čevljev? Ker mi ji kupimo ene! Tako smo letos spomladi kupili malo bolj zaprte sandalčle št. 21, poleti precej odprte 22, potem še ene odprte 23, zdaj bomo pa jesenske nekje 23, 24 - odvisno od modela. Za vsake smo dali max. 20 € (cicibanke stari modeli), tako da nekih hudih stroškov s čevlji kljub hitri rasti nog nismo imeli. Pa še ponosila jih je koilkor toliko. 

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: rast nog
9.10.2007 13:28:05   
Mojca B
Ropotuljica mi moramo obvezno kupovat dvojne čevlje. Doma smo med travniki in gozdom. Ne gre, da bi iste čevlje imel za v vrtec pa še za doma...Star je 3 leta  nogico ima 27 in ja.. včasih se mi zdi, da non stop kupujemo čevlje in copate za njega.... :9 pa saj bo punce...

_____________________________

Gaj - 28.06.2004
Jona - 20.04.2007

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: rast nog
10.10.2007 11:55:18   
Pikaču
Moja punčka je stara 2 leti pa 2 meseca pa ima številko noge 23. Drgač pa moram rečt, da je full od modela do modela drgač. Ma kakšen čevelj tud že št. 24, recimo,sem ji cicibane kupila pred kratkim, pa kar 24 številko, k itak bo zdej bolj mrzlo, pa bo mela kakšne bolj debele nogavičke.

LP

(odgovor članu Mojca B)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: rast nog
11.10.2007 21:46:21   
Moyca_
user posted image user posted image user posted image
katero št. pa nosi zdaj tvoj big footuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Pikaču)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: rast nog
11.10.2007 22:51:17   
bobek05
Moyca, sprašuješ mene?? Sem napisala zgoraj - TRENUTNO št. 28! (pa bo star 2 leti in 4 mesece user posted image ) - ma vem, da imam deda velikega z velikimi fusi, ampak to NI NORMAL! user posted image

Pa še to me zanima, ker sem zadnjič udarila eno debato z mamicami - ali PRI NAS čevlje šparat ali ne (za numero 2)??? Poznam vse tiste teorije, da bi naj vsak otrok imel svoje čevlje zaradi oblikovanja nogice, ampak pri nas imamo čevlje po 2 meseca - naj superfitke potem vržem stran?? user posted image  pa s tem, da nima samo 1 para čevljev, ker ima ene za vrtec, pa črevlje za dež, pa ene "ta bolje" če kam gremo, pa 2x copate (ene doma, ene v vrtcu) ...

Kaj narediti z čevlji???

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?