|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PORODNIŠNICA MARIBOR
17.3.2006 21:33:01   
Tanyka
KAKO SE VAM ZDI MB PORODNIŠNICA?BABICE?OSEBJE?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PORODNIŠNICA MARIBOR
17.3.2006 21:53:02   
Ro-La
rodila leta 2004, z vsem sem bila zelo zadovoljna, upam, da bo tudi maja takouser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PORODNIŠNICA MARIBOR
18.3.2006 1:04:04   
mamči
user posted image    user posted image    Rodila sem leta 2002 in 2005 in nimam pripomb, sploh v porodni so super in sestre, ja pa Dr.Lužnik, pa Dr.Mujezinovoć, pa Dr.Treiberjeva, Pa Dr. Žebeljan, pa Dr. Burjeva..... pa VSE setre, pa ziher sem še koga pozabila.
Prvič sem imela konflikt z eno pediatrinjo... (imela je čist drugačne prijeme od vseh ostalih pediatrov in neprimeren pristop ) ampak, to je že davno in k sreči se lani nisma srečali.

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PORODNIŠNICA MARIBOR
18.3.2006 9:19:20   
Marogica
Mislim, da je na forumu "Nosečnost" tema "porodnišnice", tam si lahko prebereš o vseh izkušnjah, osebju, možnostih.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PORODNIŠNICA MARIBOR
18.3.2006 12:57:50   
soncicaT
Ne morem si kaj, da ne napišem nekaj izkušenj.

Glede osebja v porodnih sobah...vse super..prijazne, ustrežljive, polne humorja babice..1A..

Druga pesem je oddelek z otročnicami in otroki.

Skratka prvih par ur po porodu sem še bila deležna ene pomoči do wc-ja, nakar mi je že bilo rečeno, da naj ponoči kar vstanem in si vzamem otroka...ok, saj če sem poklicala sestro , je prišla..ampak to še ni vse...

Ker moj otroček ni želel kaj dosti spat, pa še dojit se nisva mogla, ker še nisem imela mleka, mali pa fuul lačen in je bil jok nonstop..jaz nenaspana, utrujena, sama sem morala vstajat, dvigovat otroka, da ne govorim o bolečinah spodaj.

Ko sem poklicala babico, sem se dostikrat morala pogajat za kaj..pa jih prosit (npr za dodatek za mleko)...pa o eni stvari sem dobila 5 različnih mnenj, navodil, informacij, tako da sem bila 3 dni po porodu kot da sem nek zombi...

Jaz na žalost nisem čutila prijaznosti, mogoče sta kaki dve sestri bili prijazni, drugače pa ne veš ravno kdo pije in kdo plača..

Ko si prvič noseč in ko prvič rodiš ti je vse novo in jaz sem se iz razočaranosti, ker sem se počutila totalno nesposobno pošteno razjokala tam..

Da ne govorim o enem dogodku, ko sem sestro prosila zvečer, če mi lahko samo še enkrat pokaže nego otroka in preveri popek je bil njen odgovor: ura je tolk in tolk, jaz moram domov...user posted image user posted image

V meni je vrelo, ful sem se razjokala in KOMAJ ČAKALA DA GREM DOMOV.

Skratka kolikor je bila lepa porodna izkušnja, je bilo grozno zgoraj na oddelku, kjer sem bila za čisto vse sama...

Da ne govorim o tem, da sem ga morala takoj sama previjat...z vrtoglavico..in samo molila sem lahko da ne bom kje padla, ko ga bom nesla...pa še same smo morale otročke vozit na preglede...s šivi, bolečinami, poporodno utrujenostjo.

In kolikor se spomnim, je bila res prijazna le ena sestra..škoda da ne vem njenega imena..bi jo omenila tu gori, skratka GROZA!

Lp

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PORODNIŠNICA MARIBOR
18.3.2006 17:05:53   
lelaval
Leta 1997 sem 1. rodila in bila popolnoma razočarana nad osebjem v MB porodnišnici. Leta 1998 sem 2. rodila in  nekaj jih je bilo le malo bolj prijaznih. Ko pa sem junija 2005 3. rodila, pa moram priznat, da sem bila nad osebjem prav presenečena. Babice v porodni - nimam čisto nič za rečt- najbolj prijazne osebe, ki vedo, kako se takšno delo opravlja in so res človeške do porodnic od prve do zadnje. user posted image
Sestre na oddelku po porodu - mogoče bi se našli kakšni 2, ko jima ni za delat, sicer so tudi zelo vredu. Meni je nego otroka kar 3x kazala. Pa sem bila kar tiho, če je ona opravila delo namesto mene - saj bom doma sama delala, sem si mislila. user posted image

Kar brez strahu pojdi v porodnišnico. Tvojih najlepših trenutkov v življenju pa ja ne bo uničila neka sebi tečna babnica. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PORODNIŠNICA MARIBOR
26.3.2006 18:16:05   
potocnik
Junija 2005 sem rodila v Mariborski Porodnišnici in bila zelo zadovoljna tako z ekipo pri porodu (babičar Bojan, dr. Bosiljeva in dr. Žebeljan) kot tudi z osebjem na oddelku. Izrekam jim pohvalo in se jim še enkrat zahvaljujem, da so pomagali mojemu user posted image na svet! 

_____________________________

Suzana

Enej je rojen 22. junija 2005 v Mariboru.

http://enejpo.moj-album.com/

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PORODNIŠNICA MARIBOR
27.3.2006 15:11:30   
PiaM
Še moja sveža izkušnja: sprejemna sestra - Neprijazna, sama sebi tečna
Babica in zdravnica pri porodu: SUPER, prijazni, potrpežljivi
Zdravniki na oddelku: vsi vredu, razen enega, preveč uradnega, nič kaj prijaznega
Zdravnice na oddelku: vse zelo prijazne
Sestre na oddelku: 1 katastrofa - prava tečnoba, ki ne zna ravno najbolj z dojenčki, nekaj Super prijaznih, ustrežljivih, nekaj pa še kar vredu.
Skratka: večina zelo pozitivno, razen nekaj izjemnih primerkov, ki jih najdeš v vsaki službi.  

(odgovor članu potocnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?