|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mrzle noge
9.10.2007 11:25:41   
ribica.
 Zadnje dni opažam, da ima naš 17 mesečnik vedno ledene noge. Zjutraj peljeva tavečjo v vrtec, peš, in neglede na to kako je napravljen, ga očitno zebe v noge. Posledično ima tudi ledene roke. V bistvu sem zaradi ledenih rok začela sumiti, da je vzrok v ledenih nogah. Jje dovolj oblečen, s kapico in deko čez noge, s toplimi čevlji, pa očitno nič ne deluje. Potem ko prideva nazaj domov se moja domneva seveda potrdi, ko preverim stanje nog. Ledenica! Danes mu jih cel dopoldan nisem uspela pogreti, pa nosi doma tople copate. Rokice je potem sicer imel ok,samo noge pa ne. Ne vem kako naj rešim zadevo. Ima katera podobne izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mrzle noge
9.10.2007 11:57:05   
pupika
Mrzle noge naj bi pomenile, da ima tvoj amlai slabo prekrvavitev. Tudi jaz imam vedno mrzle noge-roke, no vsaj tako so meni rekli v lekarni. Nekaj se sicer dobi v lekarni, baje pa da pomaga menjavanje vroče-mrzlo tuširanje. Jaz tega nisem prakticirala, se tuširam samo z bolj vročo kot mrzlo, že tako me vedno zebe.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mrzle noge
9.10.2007 12:02:11   
ribica.
Ja no, saj jaz sem tud bolj med tistimi, ki jim prekrvavitev dela sam do kolena in komolca. Zgleda da se je vrgu po meni in da bom pač morala sama nekaj pogruntat, da mi ne zmrzne. 

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mrzle noge
9.10.2007 12:59:40   
Lenny
Tudi najin mini je tak. Noge in roke ledeno mrzle, drugače pa topel kot sveže pečena štručka. In še stara sta enako.
Pojma nimam, zakaj, saj ne pomagajo niti termo nogavičke. Sem poskusila, čeprav je zdaj še veliko prehitro zanje. Morda je to podedoval po dedku, ki ima še pri 35 stopinjah mrzle roke.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mrzle noge
9.10.2007 13:12:20   
Nika v službi
Ja, poznamo to. Tudi sama sem taka in podobno opažam pri moji 2-letnici že vse od malega.

Nimam pojma, kako pomagati.... ko zahladi, je kačica (tako mene kliče moj možek, ko zvečer noge tlačim k njemu na toplo...).

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mrzle noge
10.10.2007 12:55:26   
aezzy
sej ves, vazno, da je noter topel, po prsih in po laketi.samo ne oblaci ga prevec!!!! to nima veze s tem, da ga zebe. zunaj je pac hladno ozracje in tudi ce hodi (sploh pa ce se pelje) se mu ohladijo roke/noge.
ce je pa to tud noter potem je pa zarad slabse prekrvavitve za kar pa ni panike. ce bi ga zeblo, bi vedla, brez skrbi.
nasa  ima ledene roke ce je zunaj, ko pa potipam pod rokav je pa topla.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mrzle noge
10.10.2007 13:01:18   
solatja
to je slaba prekrvavitev. na žalost sem tudi jaz to podedovala. user posted image

pri odraslih pa pomaga menjavanje tople in mrzle vode, ker se s tem noge prekrvavijo. sicer moraš vedno končat z mrzlo vodo, da ti požene kri gor, ampak potem se pa telo vseeno pregreje. načeloma.


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?