|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cena lezanlnika
10.10.2007 14:40:32   
*karina*
koliko stane klasicen lezalnik za dojencka, pa recimo od chicco-ta, cisto navaden brez igrack in tega?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cena lezanlnika
10.10.2007 14:55:07   
Anonimen
Jaz sem jih najcenejše videla v Leclercu in enkrat v Eurospinu so bili okrog 20 eurov..Kakšni so takšen denar pa težko rečem...sam po mojem ležalnik je ležalnik... mi imamo enega od Prenatala in drugega od Fischerprice z en kup dodatkov (glasba, plavajoče ribice ter zvezdice, brbotanje vode ter tresenje) in je super... v tem se zamoti kakšno uro, v drugem - navadnem pa ne niti 5 minut...tako, da smo ga pospravili..

(odgovor članu *karina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cena lezanlnika
10.10.2007 15:21:38   
Felicity
http://soncek.si/si/oprema/lezalniki-g1023.shtml

http://b2c.baby-center.si/webclassification.asp?ClassID=32&ParentClassID=32

cca 50€

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cena lezanlnika
10.10.2007 15:25:17   
lojzika
Zadnjič ga je mel ariel v katalogu za 10€ ali 20 največ, se mi zdi

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?