|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spermiogram šempeter pri gorici
17.8.2007 11:33:14   
cofek2
Morda kdo ve kako poteka odvzem sperme
pri dr. Sergeju Pušnar? Ga kdo pozna? Si lahko zraven? So prijazni....čim več informacij
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spermiogram šempeter pri gorici
19.8.2007 21:30:11   
titi3
Kako poteka odvzem sperme pri njem žal ne vem, lahko pa ti povem, da je skrajno neprijazen oziroma osoren, razen če ima dober dan. Obilo sreče.

(odgovor članu cofek2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spermiogram šempeter pri gorici
20.8.2007 13:13:35   
mony79
Tudi do mene je bil zelo osoren. Je nadomeščal mojo g med dopusti in ko sem prosila za bolniško-zadnji mesec pred nastopom porodniškega-je rekel, da on nima časa za to, ker je predstojnik oddelka in se s tovrstno birokracijo že ne bo ubadal. Sem ostala kot ena mona...

Moj je bil na spermiogramu v Lj pri dr. Zornu. Ga je pretipal in poslal v sosednjo sobo napolnit čašo. Izvidi so bili čez en teden. Skratka, zelo korektno in profesionalno.

Veliko sreče vama želim.

(odgovor članu titi3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spermiogram šempeter pri gorici
8.9.2007 21:46:49   
daisy23
Tudi jaz ti ne svetujem Šempetra. Zelo površno narejeno, odgovor po telefonu, da je v meji normale,...pa sploh ni bilo tako.
Svetujem ti dr.Reša.Bolj profesionalen odnos, cifre smo itak povsod.
Moje izkušnje pač.Vso srečo.

(odgovor članu cofek2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spermiogram šempeter pri gorici
9.9.2007 18:08:39   
brina2006
Iz mojih izkušenj v LJ ti priporčam da se naročiš v GK Lj zaradi tega ker ,če ugotovijo kaj je narobe ti ni treba letat iz ene bolnice v drugo tam je vse na enem kupu, pa tudi največ izkušenj imajo.
Če kaj te kaj zanima pa kar uprašaj.

(odgovor članu daisy23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spermiogram šempeter pri gorici
9.9.2007 20:23:17   
renata nana
Midva z mojim tudi hodiva k dr. Zornu v Lj. je zelo prijazen in je mojega tudi poslal na spermiogram, ki je vredu. Jaz pa se še zdravim, ker še ni našel vzroka zakaj ne zanosim, upam da ga bo v kratkem ugotovil.
Veliko sreče vama želim, odločitev pa je vajina kam bo šel na spermiogram.
lp

(odgovor članu brina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spermiogram šempeter pri gorici
10.9.2007 7:31:30   
cofek2
Naročen je prav v Šempetru v teh dneh tko da nimam več kaj cuprat, to pa zarad poznanstva. Zanima pa me še zdej baje naj bi šel samo na nek pogovor.Kaj vse ga bodo sprašali?V kolkem času potem pa pride na vrsto spermiogram?

(odgovor članu renata nana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spermiogram šempeter pri gorici
12.10.2007 13:17:50   
kitka1
Renata nana, koliko časa se pa čaka na kliniki na spermiogram? Moj najdražji namreč nima izbranega osebnega zdravnika in zdaj se ne more odločit, katerega bi izbral in se zato še ni prijavil... Mene pa skrbi, da so čakalne dobe daljše in da do mojega ponovnega pregleda pri ginekologinji še ne bova imela njegovih izvidov.

Hvala in lp

(odgovor članu renata nana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spermiogram šempeter pri gorici
12.10.2007 16:48:21   
titi3
Midva sva čakala dva meseca, ker je bilo vmes novo leto. Če greš samoplačniško si prej, če greš na napotnico pa malce kasneje.

Bila sva pri dr. Zornu v Lj.

(odgovor članu kitka1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Živila, ki lahko povzročijo splav
Čeprav velja, da nosečnost ni bolezen in da lahko ženska počne skoraj vse, je dobro vedeti, kaj so pokazali rezultati ra...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?