|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ginekološke težave!!
11.10.2007 20:22:59   
arobic3
Lep pozdrav dekleta. pred dnevi sem se vpisala na -ne pričekujem je novembra. Dobila sem jo s petdnevno zamudo.OK. Ampak kako je vse skupaj izgledalo. Bolelo je kot še nikdar, krvavitev je bila sicer majhna, ampak izgledalo je kot sveža kri, ne kot ponavadi, bolj temna kri. Drugi dan se je v glavnem vse končalo, razen nekih čudnih bolečin in napetosti v trebuhu. Naj povem da na trebuhu sploh ne moram ležat že dobrih 14 dni in imam napetega in bolečega, boli me tudi križ, v službi ko dvigujem težke stvari me boli vedno bolj in kot da mi hoče nekaj ven past, vglavnem počutim se katastrofalno, nimam apetita, samo pijem in pijem.Aja pa noseča nisem ,ker sem naredila tri teste pa vsi---.Naročena sem v ponedeljek popoldan pri ginekologinji in že komaj čakak da pride ta dan, je pa me tudi strah. Ko sem bila pri njej nazadnje pred par meseci je rekla da imam povečan desni jajčnik ,ampak še v mejah normale. Saj vem da si mislite , da vas gnjavim, ko itak grem ćez par dni tja, ampak me je strah in sem živčna, pa kako vaše mnenje oz. izkušnje me zanimajo...
Pa brez zamere, ampak me res skrbi, pa vem da mi ne morete pomagat,lahko pa mi kaj povete...
PA PA in hvala za odgovor že vnaprej.

_____________________________

DREJČI
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ginekološke težave!!
11.10.2007 20:25:20   
cukerček
mogoče je pa res samo vnetje če so ti testi pokazali ---- brez panike idi lepo na pregled pa boš vidla kaj je...

čuvaj se

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

(odgovor članu arobic3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ginekološke težave!!
11.10.2007 20:32:54   
arobic3
Se opravičuje ker sem šla na narobno stran in hvala sda ste me premaknili. Ja cukerček res upam da je samo to. Kako je to grozno, ne. Želimo si samo eno malo lepouser posted image , pridelamo pa vse drugo....

_____________________________

DREJČI

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ginekološke težave!!
11.10.2007 20:34:24   
cukerček
ja vem ja kako je pa saj bo

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

(odgovor članu arobic3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ginekološke težave!!
11.10.2007 22:03:34   
Erin
Pojdi do Gin, bo najbolje vedel kaj se dogaja..Upam da bo vse dobro...

_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ginekološke težave!!
11.10.2007 22:17:49   
Majuska
Tudi jaz imam podobne težave, neznosno boleče menstruacije, dojke me bolijo, špika me nekje nižje od križa ... user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?