|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečniška oblačila kje v Celju?
11.10.2006 9:26:23   
mojcapr
Zanima me kje kupujete nosečniška oblačila v Celju, razen v H&M?user posted image
Včasih je bil La Vie v interšparu? Zdaj pa nimam pojma, no tud za Velenje mi lahk povete?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečniška oblačila kje v Celju?
11.10.2006 10:01:21   
Jančika_
Mislim, da La Vie ne obstaja več v Intersparu, imajo pa menda nekja njihovih reči v Baby centru. Težka bo z nosečniškimi oblačili v Celju, H&M je najboljši. Aja, pa pri tržnici je ena mala štacuna, ne vem, kako se ji reče, je pa pa tam, če greš od lekarne Hus proti tržnici, zraven pekarne. Trgovinica je bolj neugledna na zunaj, ampak sem videla not nekaj čednih nosečniških hlač.

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečniška oblačila kje v Celju?
11.10.2007 22:04:02   
Katy13
Kakšne so pa cene v tej trgovini (v neugledni)?

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečniška oblačila kje v Celju?
12.10.2007 8:54:08   
marjetica80
Pozdravček,

V Celju se je odprl C&A, kjer imajo tudi nekaj malega za nosečnice.. Js sem ogromno stvari (tunike) našla tudi v Newyorkerju, ker imajo letos ogromno stvari, ki so narejene tak, da jih lahko nosiš na trebušček user posted image   pa še velik ceneje prideš skoz.. Drugač sem pa zdej v 30. tednu ful iskala kako bolj toplo jakno in sem že skor obupala, ampak potem našla par fajnih pončov user posted image  

..vesel šoping...

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečniška oblačila kje v Celju?
12.10.2007 9:46:02   
Ilije
Jaz sem si večino kupila v H&M in C&A. Izbira je čist odvisna od tega kdaj prideš, cene pa so v C&A nekoliko nižje kot v H&M, vsaj kar se hlač tiče. Se mi pa zdi, da so v C&A hlače glede na številko nekoliko manjše ali pa so v H&M tolk večje, ker so mi njihove bolj udobneuser posted image

(odgovor članu marjetica80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?