|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Palačinke, omlete
15.10.2007 18:29:24   
blue sky
Kdaj jih lahko ponudim mojemu 8-mesečniku?

Živila z glutenom že je, rumenjak je že 2-krat jedel in ni bilo do zdaj še kakšne reakcije. Skrbi me samo zaradi beljaka.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Palačinke, omlete
15.10.2007 18:44:33   
2 Sraki
Jaz mu po malem dajem že vse pecivo, pa ima tudi 8m. Ne kompliciraj, kar daj, saj itak ne daš veliko jajc, pač malo več mleka in moke.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Palačinke, omlete
15.10.2007 18:49:36   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: 2 Sraki
Jaz mu po malem dajem že vse pecivo, pa ima tudi 8m. Ne kompliciraj, kar daj, saj itak ne daš veliko jajc, pač malo več mleka in moke.

Vsa živila v palačinkah - moka, jajca, mleko - niso primerna pri 8-ih mesecih. Eni pač že 4-mesečnikov vse živo dajejo, drugi pač ne. Pediatri so previdni zaradi vedno več alergij. Saj se nikamor ne mudi, sploh ne s sladkarijami.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Palačinke, omlete
15.10.2007 18:58:08   
2 Sraki
Jaz mu vedno dam malo za probat, če vem da je zadeva domača in da ni kakšnih E-jev notri. Se mi zdi, da je še vedno vse to boljše kot pa kupljeni keksi.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Palačinke, omlete
15.10.2007 20:24:02   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: Putka

Vsa živila v palačinkah - moka, jajca, mleko - niso primerna pri 8-ih mesecih. Eni pač že 4-mesečnikov vse živo dajejo, drugi pač ne. Pediatri so previdni zaradi vedno več alergij. Saj se nikamor ne mudi, sploh ne s sladkarijami.



No, ne pretiravat! Sej ni rekla da bo mali pojedel 5 palačink al pa en pleh peciva. Če pa poje pol palačinke, ga pa ne bo konec niti zaradi jajc, niti zaradi mleka in niti zaradi moke! mal zdrave pameti je pa že treba met!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Palačinke, omlete
15.10.2007 21:21:00   
hrabra miška
Moj user posted image je tudi že pri 8-mesecih probal veliko stvari,ne najedel,ampak probal. Pa ni na nič alergičen in nič mu ne manjka.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Palačinke, omlete
16.10.2007 12:22:00   
bibi
Saj mogoče bo neumno slišat ampak vseeno. Kako mu pa daste npr. palačinko ali pa pecivo? Moj ima 7,5 meseca in pa 2 zobeka. A zmiksate al kako?user posted image

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Palačinke, omlete
16.10.2007 13:51:11   
urskas
jest narežem na drobne koščke ali pa pretlačim z vilicami. (sicer palačink še nismo probali, bomo pa kmalu...)

(odgovor članu bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Palačinke, omlete
16.10.2007 15:11:18   
Naja30
Ej, kok pa ene pretiravate! Najboljše, da do 10.leta ne jejo nič drugega kot kašice!user posted image  

Naši sem palačinke ponudila pri 10m, a ji niso ne vem kako dišale. Sem jih morala sama pojest user posted image

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Palačinke, omlete
16.10.2007 20:13:01   
pikecpokec
Naš je ravno dans jedel palačinko (no, pojedel je pribl. četrtino palačinke) z marmelado. sam on ima pri 8,5 mes. že 6 zob, tko da ni problema za gristi. drugače pa ne vem kako bi šlo. mogoče če jo čist sesekljaš?

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Palačinke, omlete
17.10.2007 8:49:13   
emaa
Naša dva sta bila brez zob dolgo, prvi je enega dobil pri 9 mesecih, drugi pri 10 mesecih, zdaj pri skoraj 11 imata vsak dva. Saj sta zgrizla z dlesnimi in sta dobivala koščke, na začetku bolj majhne, pol pa ko znajo prežvečit večje. Palačinka trgam dol koščke, itak pojesta tako malo (jima nekak ne leži, ampak z marmelado jima gre bolje kot skutina), še ene ne skupaj. Testenine sta tudi jedla brez zob, sem z vilico zmečkala, če je košček prevelik pač malo bolj pretlačiš. 

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?