|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj v voziček Speedy sx
29.7.2006 21:17:36   
monikas
Halo!
Zanima me, kdaj ste začele uporabljati voziček quinny-speedy sx. Zdaj imam gor košaro maxi cosi, zanima pa me, koliko mora biti star, da ga lahko uporabljam brez košare?
Hvala za nasvet in lep pozdrav
Monika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj v voziček Speedy sx
29.7.2006 21:22:39   
mia-2
Mi imamo sicer freestyle 3xl; smo ga pa dali iz košare točno pri 4 mesecu.Ne zato ker bi mu bila premajhna ampak zato ker se je sam ven dvignil.Je pa pri 5 mesecih že samostojno sedel.

(odgovor članu monikas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj v voziček Speedy sx
29.7.2006 21:29:04   
*sweety*
tudi mi smo jo dali v športni del vozička ko je dopolnila 4 mesece, ker ji je bla lupinica tak tesna, ker je bila še zima in je bilauser posted image  v kombinizončku.

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj v voziček Speedy sx
29.7.2006 21:52:17   
Anonimen
Ne spomnim se točno, ampak nekje približno pri 3,5 meseca.

(odgovor članu *sweety*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj v voziček Speedy sx
29.7.2006 22:10:22   
StBarbara
Tam nekje pri petih mesecih.

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj v voziček Speedy sx
30.7.2006 8:29:47   
jakaracman
Pri 4,5 mesecih, vendar je zelo velika.Če  košara ni premajhna je lahko še notri.

(odgovor članu monikas)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj v voziček Speedy sx
30.7.2006 12:39:06   
arielca
Pri slabih 4. mesecih. Je bila precej velika, zelo firbčna in se ji je športni del zdel zelo imeniten.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj v voziček Speedy sx
30.7.2006 15:42:39   
lin
Mi smo imeli Quinnyja freestyle 3 xl in smo jo v športni del dali tam pri dobrih treh mesecih rečmo pri 3,5 mes.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj v voziček Speedy sx
30.7.2006 16:22:15   
irena111
mi pri dobrih 3 mesecih ker nismo imeli kosare, prej pa drug vozicek. sem pa mu odspodaj podlozla ritko, da je bil v bolj vodoravnem polozaju

_____________________________


(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj v voziček Speedy sx
14.10.2007 18:12:13   
principessa
Naš je star 4 mesece in je zelo velik, zato smo ga že iz košare premestili v športni del. Sedaj je problem, ker se čez kakšne pol ure začne jokat v vozičku. A je pametno, če mu malce dvignem ležišče???

(odgovor članu irena111)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj v voziček Speedy sx
14.10.2007 19:08:42   
draja
Naša je stara 6,5 mesecev pa je še vedno nismo dali. Je bolj drobne postave in ne sedi še sama in v športnem delu takoj zleze v nemogoč položaj. Do 4,5 mesecev smo jo vozili v košari, zdaj pa jo že dva meseca vozimo kar v lupinici,ker je v njej v bistveno boljšem položaju kot pa v športnem delu.

(odgovor članu principessa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj v voziček Speedy sx
17.10.2007 9:02:09   
*ANA*
Naš user posted image je star dobre 4 mesece, pa je v športnem delu že ene 14 dni- ko je pa tolk radoveden

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?