|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 13:55:14   
Anonimen
No, če bi lahko (in tiste ki imate željo po določenem spolu) - kaj bi imele in zakaj? ali dejansko pričakujete to, kar si želite? če ne, kako ste reagirale ob novici, da ni spol, ki ste si ga želele?

vprašanje ni zlonamerno, samo sprašujem se.
da odgovorim prva: če bi lahko, bi imela deklico, ker se mi zdi, da se z dečki ne znajdem. nisem pa še toliko noseča, da bi lahko vprašala za spol.

tisti, ki imate predsodke proti pogovorom kot je ta, se komot izognite temi.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 13:56:45   
scubadiver
Jaz sem zelo vesela da se spola ne da izbirati ker se nikakor ne bi mogla odločiti kaj bi hotela imeti. Prav tako moj partener. Baje pričakujeva punčko in se zelo veseliva, prav tako bi se veselila fantka..

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 13:57:21   
Anonimen
noro sem si želela sinčka in ga dobila. Mož je ob novici , da bo sine,  obmoknil in dva dni nekam čuden hodil okoli. Ko sem drugič pričakoval mi je bilo vseeno...pa se ni obneslo. Itak pa so že naše none pogruntale, fant ali punca, črn ali blond, majhen ali velik...za vsako mamico je njen oh in sploh - preverjeno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 13:59:48   
malamalinca
v drugo sem si želela punčko.Pa nismo bili razočarani, ker je bil fant.Prej presenečeni.
Zdaj v tretje, bi lagala, če ne bi rekla, da bi le imela eno punčko, po drugi strani pa najbrž s punčko sploh ne bi znala...po dveh fantih....
Bom imela tri fante, si pravim in bom dobila velik rožic za 8.marec.

Očitno mi ni usojeno, da bi se z otroci igrala z babrbikami...se bom pa še v tretje z avtomobili podila in se streljala, ipd....

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 14:00:59   
Suzi*
V prvo sem si malenkost bolj želela punčke, dobila fantka, ki ga obožujem, zdaj mi je pa čiiiist vseeno kaj bo. res. ker vem, da karkoli bo, ga/jo bom imela fulll rada.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 14:01:01   
malamalinca
ps...zakaj pa se skrivaš pod anonimno, če smem vprašat...

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu malamalinca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 14:01:23   
Taula
Preden sem bila user posted image  sem bolj želela za prvega imeti fantka, moj pa pupo-očkovo princeso. Vesela bi bila pa oboje. Odkar sem noseča mi je pa vseeno..samo da bo moje in da bo zdravo. user posted image Za spol bova pa prašala...da se bova lažje pogovarjala z trebuščkom.user posted image  Razočarana pa ne bova..otrok je najin in je vseeno ali je pupa ali fant..oba bova ljubila.
To da pa sama ne morem določiti spola mi je pa Ok, ker se ne bi mogla odločiti.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 14:02:22   
Aja32
V prvo in v drugo sva si želela punčko... user posted image user posted image user posted image
V prvo smo dobili navihanega fantka, v drugo pa punčko... Tako da imamo parček in za nič na svetu ne bi tega spremenila...

(odgovor članu malamalinca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 14:03:12   
nuala
Prvič sem si želela fantka. Mož tudi. In sva ga dobila.
Drugič si je mož želel fantka, jaz pa sem potihem upala na punčko ( čeprav se sicer s fantki bolje znajdem ). Spet sva dobila fantka.

Bi bila pa vesela seveda obeh, samo zdelo se nama je, da bo fantku ob najinem načinu življenja lažje.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu malamalinca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 14:04:21   
melanija
V prvo in drugo sem celo nosečnost čutila da bosta punčki in tako je bilo. Bila sem vesela, čeprav v drugo sem upala da bi bil fantek da bi bil par. Sedaj pa ne zamenjam za nič na svetu.
Sem pa sedaj v tretje noseča in nobenih občutkov kaj bo in iz firbca sem šla vprašat kaj bo in baje bo fant. Tudi prav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 14:05:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: malamalinca

ps...zakaj pa se skrivaš pod anonimno, če smem vprašat...


ker se po pravici povedano bojim, ker to so teme (kot je naprimer dojenje), ki sprožijo veliko obsojanja, očitkov češ da nisem normalna ker si nekaj želim, da me je lahko sram, ker nekateri ne morejo imet otrok, jaz pa si izmišljujem, itd...

(odgovor članu malamalinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 14:08:44   
Taula
Anonimna strah je normalen..sej mene je tudi strah kako se bom znajdla..in ob pupi in fantku. Pri tebi imam občutek da tudi če boš imela fantka, da se boš znajdla in ga ljubila. Sej nisi napisala da ga ne maraš..samo da se pač bolje znajdeš ob deklicah.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 14:12:45   
soncece24
Meni je tudi fino, da ne moreš sam izbirat, ker se ne bi mogla niti pod razno odločiti.  Moj bi sicer ful rad fantka, zato bi jaz mogoče iz inata rajši punčko user posted image user posted image Sicer nama je pa vseeno, samo da BO in da bo zdravo, pa ni važno al roza al modro user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 14:21:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: malamalinca

ps...zakaj pa se skrivaš pod anonimno, če smem vprašat...


ker se po pravici povedano bojim, ker to so teme (kot je naprimer dojenje), ki sprožijo veliko obsojanja, očitkov češ da nisem normalna ker si nekaj želim, da me je lahko sram, ker nekateri ne morejo imet otrok, jaz pa si izmišljujem, itd...


Draga anonimna, obljubi mi, da ko boš rodila in boš vsa noro zaljubljena v to novo, malo ,TVOJE bitje, da se mi javiš in mi rečeš: Ja adelaide prav si imela, vseeno je , če je fantek, nori smo nanj. Vse bo še dobro user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 14:36:20   
Anonimen
[/quote]

Draga anonimna, obljubi mi, da ko boš rodila in boš vsa noro zaljubljena v to novo, malo ,TVOJE bitje, da se mi javiš in mi rečeš: Ja adelaide prav si imela, vseeno je , če je fantek, nori smo nanj. Vse bo še dobro user posted image .
[/quote]

seveda obljubim! morda ste me napak razumele. ni me strah kaj bo in kaj bom dobila. strah me je bilo to vprašati tako vprašanje, ker vem (in berem) kako zajedljivi so včasih odgovori na taka vprašanja, polni obsojanja, zbadanja in obtoževanja - zato sem se odločila biti anonimna
drugače pa ja, tudi če bo fantek, bo moj. ni vrag, da če se z njegovim očkom dobro zastopim, da se z njim ne bi?! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 14:38:46   
tanikaa
Joj, takrat se pripravi na dva otroka pri hiši. user posted image

No, tudi jaz sem si želela punčko in če bi bila še enkrat noseča, bi si jo zopet želela. Ampak pridelali smo fantka. Mojega zlatega sina, ki ga ne bi menjala za nič na svetu. Ko porodiš in dobiš štručko v roke, ti je čisto vseeno. Samo da lahko stisneš otročka k sebi pa pozabiš na vse.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 14:42:25   
mml
Jaz sem si v drugi nosečnosti spet malo volj žela, da bi bila punčka (čeprav sem imela od vsega začetka odbčutek, da bo tokrat fantek)...no že od NS dalje vemo, da bo tokrat fantek in sem čisto vesela, da je tako. Sicer sem trenutno bolj navajena na punčke, amapk se bom že navadila na fantke user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 14:52:44   
Marogica
Želela 2x punčko, dobili 2x fanta. Želja je upadla takoj, ko sem ju prvič držala v rokah.

Moja dva fanta...user posted image user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 14:59:04   
Janey
Jaz sem si zelo želela punčko, vendar ko sem videla lulčeka na uz so me preplavili takšni občutki, da mi je v sekundi postalo vseeno da ni pupa. Zdaj sem najbolj srečna da je lulek.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 15:00:19   
san
hm, jaz pa nisem imela take želje, sam sem bila pa malce presenečena, ker so pri deklici celo nosečnost napovedovali fanta in sem se ga zelo veselila, dni pred porodom pa zvem, da bo deklica. sem bila seveda ravno tako presrečna.

se pa spomnim, da sem si kot najstnica želela najprej fantka, potem pa punčko - ker imam sama starejšega brata in se mi je zdelo, da je to tako super, ker me je vedno branil. pa sedaj vidim, da mi veliko bolj ustreza ker je hči tastarejša in sin mlajši, se zelo znajde v vlogi starejše sestre.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 15:01:10   
Njuškalo
Meni je bilo prvič čisto vseeno, zdaj, če bi rodila drugič pa si želim fanta.Sicer itak ne bom imela več otrokuser posted image , ampak če bi slučajno tako prišlo, da bi še imela...fanta pa želim zato, ker enega že imam, pa tudi on si želi bratca...no mož si želi hčerko, samo to je čisto nek drug svet...ne predstavljam si, da bi imela punčko.Bi jo vzgojila v kakšno možačo, po mojeuser posted image No, kaj pa vem...težko je kar na pamet govortuser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 15:01:36   
Marusah
Pri nas smo tudi vsi bolj navijali za punčko, ker imamo doma že dva fanta.... pa bomo imeli še tretjega user posted image  Bom blažena med moškimi user posted image

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 15:03:36   
ella79
Jaz sem to tudi na začetku premišljevala in si govorila, ooo ko bi vsaj bila user posted image . Potem sem si pa rekla, da kaj pa če bo potem user posted image , ga ne bom vesela user posted image in sem na to raje nehala misliti. Tako, da mi je popolnoma vseeno kaj bo, baje pa pričakujejo user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 15:06:12   
nInAzWeRiNa
jst priznam da si za prvega zdej bolj želim fantka ampak če bo pupa bo lih tko fajn sam da bo! lp

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 15:28:31   
ElaM
Ko0 sem bila noseča za mojo punco, sem od začetka vedela, da je punca, prav čutila sem. In, ko mi je G potrdila, se mi je to zdelo nekaj čisto samoumevnega.
Zdaj, drugič, če bi lahko izbirala bi zopet izbrala punco, vendar tudi če je fant,bo ravno toliko moj, moj, moj in imela ga bom (oz. ga že imam) tako zelo rada.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?