|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ko moški ni zainteresiran za seks...
15.10.2007 15:22:44   
jenny82
Najprej vsem skupaj en lep pozdrav!


Že nekaj časa me muči problem, na katerega upam da mi boste pomagali odgovoriti...user posted image  S fantom sva skupaj sedem mesecev in lahko rečem da se vsak dan boljše razmeva, tudi rada se imava zelo tako čutim jaz in čutim da je tudi na njegovi strani tako.
V spolnosti je bilo, ko sva se spoznala vse ok, in lahko rečem da je bilo tako kot sem si želela. Zadnje čase pa se dogaja da ne seksava tudi po cel teden ali več!! Naj omenim, da se vidiva vsak dan in da vsak dan spiva skupaj, saj ima lastno stanovanje. Zvečer se le ovije okrog mene, me zasipa s poljubi in zaspi. Tako je vsako noč, ko pa pride vikend se mi zdi da se mu še takrat ne da kaj preveč. Ne rečem, včasih se tako potrudi da je noro dobro, včasih pa se mu sploh ne da seksati, čeprav je od zadnjič minilo že najmanj 10 dni! Je to mogoče, da nekaterim moškim ni toliko do seksa ali pa v tem ne uživa? Naj omenim, da kadarkoli seksava , mi da vedeti da v stvari zelo uživa... Ni mi pa jasno zakaj ni bolj pogosto??
Ker sem mu to že omenila, je rekel da se mu pač ne da seksati ves čas in da naj ga ne silim... Čeprav mu po teden ali več za to niti omenim ne... kako naj bi se ženska počutila, če moškega lepo zmasira, ga vmes poljublja, je medtem oblečena samo v spodnje perilo in mu da vedeti da si ga želi, on pa se obrne okrog v postelji in zaspi?? user posted image  saj ne rečem, pri njemu je obdobje ko je kolikor toliko za stvar je normalno, potem pa spet pride obdobje ko je " suša".. Ponavadi je ravno obratno!
Naj omenim, da menim da druge ženske nima, saj je precej tradicionalen, pa tudi k njemu sem prišla že večkrat nenapovedano in je bil vedno ali s kolegi ali pa sam... kaj menite vi? Ste že imeli kdaj kako podobno situacijo ali pa koga poznate ki doživlja podobno? user posted image

Hvala za odgovore in lep pozdrav vsem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ko moški ni zainteresiran za seks...
15.10.2007 15:41:03   
Anonimen
Glede na to, da sta skupaj samo 7 mes.. in ga je minil.. in glede na to, da te vsak vecer zasiplje s poljubcki.. user posted image user posted image  ima pa res neko svojo **** tezavo.. ?!
Ta primer ni isti kot v tisti drugi temi.. ko sem reku, da mu verjetno parneka ne ugaja..

Po opisanem sodec, mu ti ugajas.. torej isci problem drugje.. Ne vem konkretno kje... povsod..

(odgovor članu jenny82)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ko moški ni zainteresiran za seks...
15.10.2007 15:41:47   
Šaki
Je to mogoče, da nekaterim moškim ni toliko do seksa 


čist možno...

ker si ga tud vprašala in ti je odgovoril..ane..

kako naj bi se ženska počutila, če moškega lepo zmasira, ga vmes poljublja, je medtem oblečena samo v spodnje perilo in mu da vedeti da si ga želi, on pa se obrne

no to je že bolj čudno....

drugače pa ne, nism mela take situacije..ajd če sm mela tipa pa da po sedmih m ni hotel tolko,ne tega ne..

drugače pa mu daj magari mal časa,ne vem no....sj 10 dni ni taka dolga doba..
ali pač??


(odgovor članu jenny82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ko moški ni zainteresiran za seks...
15.10.2007 16:31:15   
piščanc
sori meni bi se zmešalo in ne mi ni OK. jaz bi v takem primeru zamenjala partnerja. pa ne zato, ker mu ni do seksa, ampak zato ker ne prepozna tvojih potreb in želja. je pa res, da večina ženska na tem forumu piše, da jim pač ni do seksa, čeprav mož hoče. poizkusi z ostrigami ali kakšnim pripravkom s testosteronom?

je preveč egoističen, če mene vprašaš

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ko moški ni zainteresiran za seks...
15.10.2007 17:26:18   
Anonimen
Najprej moški nismo normalni ker mislimo samo na seks. Potem nismo normalni ko ne mislimo na seks. What the ****?!? Kaj bi rade, moške ****ače ali moške drekače?

Jaz sicer po 12 letih zveze nimam težav z obdobji pomanjkanja želje onegavljenja s partnerko, tako da bi težko rekel zakaj gre v tem primeru. Verjamem pa, da obstajajo ljudje, ki jih druge stvari toliko okupirajo, da ne mislijo na seks. Sicer ne vem kako jim to uspe v objemu svoje najdražje.

Zaključek bi bil 100 ljudi - 100 čudi, 100 žena - 200 sisa.

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ko moški ni zainteresiran za seks...
15.10.2007 17:27:18   
Šaki
ja dobr zaključek ni kjuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ko moški ni zainteresiran za seks...
15.10.2007 17:55:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

100 žena - 200 sisa.


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ko moški ni zainteresiran za seks...
15.10.2007 18:04:44   
sinnerka
kaj pa če mu recimo ni samo za sex če bi pa vedno na tebi visel bi pa spet godrnjala mogole ima druge vrednote mogoče noče da bi dobila občutek da te ima samo za sex

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ko moški ni zainteresiran za seks...
15.10.2007 18:12:48   
mika
  na  faxu sem imela sošolko od katere tip ni hotel nič kaj sexat. pol je pa ugotovila, da ga je napalilo, ko se mu je upirala. vsakič, ko ji je hotel dat lupčka al se je dotaknit in je njej bilo za sexat, se mu je uprla in  je dobila kar je hotelauser posted image .

kaj pa vem, mogoče je tud pri tvojem tako.

(odgovor članu sinnerka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ko moški ni zainteresiran za seks...
15.10.2007 19:42:35   
Šaki
mogoč je pa sado-mazouser posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ko moški ni zainteresiran za seks...
15.10.2007 20:32:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Kaj bi rade, moške ****ače ali moške drekače?



Oboje: Moške ****ače in moške drkače user posted image user posted image user posted image user posted image ...taki so tabulš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...če so pa še lizači, je enkratno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ko moški ni zainteresiran za seks...
15.10.2007 20:35:09   
Anonimen
tko se govori user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ko moški ni zainteresiran za seks...
15.10.2007 20:42:03   
Anonimen
No pa da ti odgovorim, oz. napišem mojo ugotovitev- mislim, da fantje glih ne marajo, če se jim ženske kr ponudmo na pladnu pred nos. Radi sami izzivajo in lovijo.... in sploh ni važno če sta začetnika (zaljubljenca), al sta že penzijo skup dočakala. Enostavno jim ni zanimiv če vejo, da bodo brez truda sexal po mili volji. Torej- povzetek: Mogče se mu preveč vsiljuješ in mu ni zanimivo. Delaj se malo nedostopno, pa vendar mu daj vedeti, da si še vseeno želiš, da si te vzame. Pa tole s spodnjim perilom v kombinaciji bi moralo vžgati. Pa še to.....ne bit dolgočasna! Kar pomen, da ni nujno, da se mučkata samo v njegovem stanovanju..lahko tudi kje drugje...kje kjer je fajn...rajcig..... user posted image ..sej veš kaj mislim. Punce mormo bit navihane, fantje pa pohotni user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jenny82)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ko moški ni zainteresiran za seks...
17.10.2007 14:29:47   
livia
Meni je zadnjič sodelavec na kavi razložil, da moškemu ni do seksa s svojo drago samo takrat, ko ima ljubico.
Upam, da pri tvojem to ne velja.

(odgovor članu jenny82)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ko moški ni zainteresiran za seks...
17.10.2007 17:25:26   
slovenka
jaz mislim, da pač sodi v skupino ljudi z manj spolnih hormonov, ki nimajo želje pogosto seksat. Po moje je pomembno dejstvo, da sta šele 7 mesecev skupaj, to je res še tako malo, da bi še vedno rabla gasilni aparat poleg postelje. Sedaj enkrat tedensko še morda ni taka kriza, samo kasneje bi znal biti kar problem, sploh če si ti pogosto želiš. Ne rečem, da je nujno, da se pogosto, samo se morata najti dva taka skupaj, ki imata pri tem usklajene potrebe. Jaz si sploh ne predstavljam, kako bi reagirala, če bi me moj zavrnil... sem ga včasih ponoči zbudila, pa je bil za user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ko moški ni zainteresiran za seks...
18.10.2007 9:33:18   
Anonimen
Evo, anonimna, jaz mam tudi takega. Mu sploh ni pogosto za seks. Od začetka mi je bilo malo premalo in sem bila jezna, podobno kot ti. Potem, ko sva dobila otroke, pa je tudi meni dovolj enkrat na teden (včasih več, včasih celo manj). Je bilo obdobje, ko med tednom sploh nisva seksala, ker je bil malo pod stresom zarad službe, pa sva skoz samo med vikendom in to ponavadi v soboto in nedeljo zjutraj. Na morju sva ponavadi vsak dan, doma pa včasih tudi 14 dni nič. No, zdaj ko sta dva otroka, pa itak ni nobenega redu.

Tiste, ki pravite, da ne zna ugotoviti ženskih potreb, pomislite na tiste moške, ki bi skoz seksali, pa žena noče - ona ima seveda opravičljive razloge, ane...on pa ne.user posted image  In bi mogla ženska, ki ji ni do seksa, njemu dat, samo zato ker se je on slekel in je ona prepoznala, da bi rad seksaluser posted image

Zdaj, če je tebi to tako moteče, da se počutiš nepotešena, ti je v zvezi seks tako zelo pomemben in ne vidiš nobene druge dobre stvari v vajinem odnosu, potem ti predlagam, da najdeš drugega - takega, s katerim bosta imela bolj usklajeno potrebo po spolnosti. Ni pa nujno, da bo tako ostalo - prej ali slej lahko zmanjka tebi (npr. zaradi otrok) ali pa njemu in boš spet na istem. Lahko se poskusiš pogovoriti z njim, da potrebuješ več seksa, pa poskusita skleniti kakšen kompromis.
Lahko pa ostaneš s tem tipom in si srečna, ker imaš moškega, ki te ima rad. Pa zakaj bi se moralo vsako crkljanje končati s seksom, meni se tudi poljubljanje in nato spanec v objemu ne sliši tako slabo...

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ko moški ni zainteresiran za seks...
18.10.2007 12:22:48   
trojči
Meni, če bi kdo rekel, da nisem zainteresirana za seks, seksala bi pa enkrat na teden, bi ga čudno pogledala. No, lahko bi seveda mislil, da sprašuje, kaj narediti, ko ni usklajenosti pri potrebah obeh partnerjev. A da ti ni do seksa, če seksaš enkrat na teden, ta pa je malo huda.

Torej, usklajena nista. Se da kaj narediti, nič...ne vem...lahko se pogovorita in vidita, če je kak problem, ki se ga da rešiti.... lahko gresta zaradi tega narazen, ker mnoge ženske potem trpijo v zakonu in se počutijo nazaželjene, če morajo "prosit" za seks..zna bit hud problem....

je pa to na vsak način pomembno vprašanje, ki se mora rešiti, preden pridejo otroci..

Jaz sem bila sicer na drugi strani, tista, ki bi manjkrat, zaradi tega sem se počutila ogrožena, pod pritiskom, slabo vest sem imela, seksala velikokrat zaradi seksa, ugoditve partnerju, ne potrebe, sicer je bil vsakič orgazem, torej sem uživala, a bila sem v hudem stresu, ki se ga nisem zavedala, si zanikala, ta stres se je samo stopnjeval..velik problem je bil to, ja, ker nekako mislimo, da je želja po spolnosti povezana z ljubeznijo, da je to dokaz ljubezni, da če seksaš vsak dan, je super, ker potem vsak dan znova potrdiš partnerju, da ga še ljubiš...a ne sme biti tako...ljubezen ne rabi dokazovanja, potrjevanja, če nastopijo kake stiske, zaradi neusklajenosti, se je treba pogovoriti, odkriti vzroke...srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ko moški ni zainteresiran za seks...
18.10.2007 12:46:26   
Anonimen
meni tudi ni do seksa kaj več kot 1x na teden. Moj mož to sprejema in nikoli ne dreza vame - itak, da ne bi mogla seksat, če bi imle aobčutek, da sem v to prisiljena. Pred leti sem imela fanta, ki pa se ni mogel sprijazniti z ne tako pogostim seksom. Kar naprej je nekaj poizkušal, mi razlagal, me prepričeval, meni pa je bilo po vseh njegovih poizkusih do seksa še manj. In sva se razšla - so po teh razprtijah na dan privrele tudi druge.
Zdaj sem neskončno srečna, ker me mož razume, ker počaka, da dam sama pobudo.

ampak kot rečeno 100 ljudi 100 čudi.

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
18.10.2007 20:23:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?