|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   grelnik otroške hrane
22.10.2007 10:27:50   
metkica1
 
Imam vprašanje kako prakticirate gretje otroškega mleka tiste mamice, ki ne dojite polno? Me se najprej podojima nato sledi dodatek, zaenkrat ji mleko pogrejem v mikrovalovni. Ne vem, če je to v redu? Ali ste si kupile grelnik otroške hrane in kako se obnese?
Hvala in lep dan!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: grelnik otroške hrane
22.10.2007 10:37:08   
manca79
Mislim da na Aptamilu celo piše da se hrana ne sme pogrevati v mikrovalovki..
Jaz imam grelec in je super zadeva.

_____________________________

lp
M.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: grelnik otroške hrane
22.10.2007 11:32:01   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: metkica1


Imam vprašanje kako prakticirate gretje otroškega mleka tiste mamice, ki ne dojite polno? Me se najprej podojima nato sledi dodatek, zaenkrat ji mleko pogrejem v mikrovalovni. Ne vem, če je to v redu? Ali ste si kupile grelnik otroške hrane in kako se obnese?
Hvala in lep dan!



Glede na to da naj bi bila voda prekuhana, ti svetujem da si jo normalno prekuhaš potem pa pospraviš v termovko in bo ostala topla. Nikoli pa ne pripravljaj v naprej in potem še enkrat segrevaj.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: grelnik otroške hrane
22.10.2007 12:14:06   
Eillish
Jaz sem pri prvi ravno tako pogrevala mleko iz hladilnika v aventovem grelniku. Pri drugi sem to opustila, delal sem tako kot so ti svetovali-prekuhano vodo, nekoliko ohlajeno, sem spravila v termovko in delal mleko sproti. To ti vzame veliko manj časa, pa tudi varneje je (ker je mleko sveže pripravljeno). user posted image

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: grelnik otroške hrane
22.10.2007 12:16:11   
metkica1
Je potrebno ustekleničeno vodo tudi prekuhati? Vem, da je to vprašanje na katerega bi morala vedeti, ne me obsojat. Prvega otroka sem polno dojila, zato se nisem rabila ukvarjala s temi vprašanji. Hvala

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: grelnik otroške hrane
22.10.2007 12:49:37   
Eillish
Pojma nimam (čeprav sem obem dodajala). Jaz sem jo prekuhala, tudi ustekleničeno. Obstaja pa tudi posebna voda za pripravljanje mleka, ki je ne prekuhaš. Nikoli uporabljala. Aja, vodo sem prekuhala kar v električnem grelniku (ali kako se že temu reče)user posted image

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: grelnik otroške hrane
22.10.2007 12:53:50   
viv_
Jaz sem imela tisti električni vrč - grelec. Zjutraj sem vodo enkrat prevrela. Potem sem imela cel dan to vodo v grelcu. Pred vsakim hranjenjem sem jo samo dogrela, po metodi prst v vodo.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Eillish)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: grelnik otroške hrane
22.10.2007 20:06:11   
Pia77
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Jaz sem imela tisti električni vrč - grelec. Zjutraj sem vodo enkrat prevrela. Potem sem imela cel dan to vodo v grelcu. Pred vsakim hranjenjem sem jo samo dogrela, po metodi prst v vodo.


Obstaja tudi ze en lustkan kuhalnik za vodo (mislim, da je Philipsov), na katerem lahko po tem, ko ti voda zavre, termostat nastimas po zelji na 40'C in 60'C.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?