|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Punce moje-vsem en pozdrav...
18.10.2007 14:00:25   
Anonimen
Včeraj sem odprla temo na "čvekanje v tri dni",pa sem se odločila,da vas pozdravim še tukaj.Nekatere se me boste še spomnile-imela sem že dva nicka-elanor in baby angel.Smo bile enkrat skupaj na srečanju,pri Vnukecu(v bližini Mb).Nikakor vas ne morm pozabiti...
Sama še tud nisem mami.Sicer mi je lani takoj uspelo zanositi(nenačrtovano),sam sm imela konec tretjega meseca spontani splav(mojemu plodu je nehal biti srček).Lepo je biti nosečka,sploh,če te zadeva tako prijetno preseneti,kot je mene.Trenutno sem na pavzi.Ta mesec sem spet delala test,pa je bila samo ena črtica.In zdaj nekaj časa ne bomo planirali-je diploma tik pred vrati,pa bom to raje prvo naredila.

*Luša_čestitke za nosečnost!user posted image Vidim,da bo spet pupa!In da je dete zdravo.Ne moreš vrjet,kako vesela sm zato.Močno držim pesti,da bo zdaj vse vredu!user posted image  Tvoj angel pa še naprej ostaja v naših mislih.

*koala_še enkrat čestitke za nosečnost.user posted image  Prav rada bi te vidla s bušijem zdaj,ko si že kar dolg nosečka.user posted image

*Skye_kje je ona?Je že mamica?

*CIPRESA_tud tebe pogrešam.Velikokrat se spomnim tvojega albuma iz prve nosečnosti,ko sta se komaj pripravljala na bejbija.Še maš kakšnega,al si ostala pri enem?
*Špelka_vidim,da je tud tebi ratalo.Čestitam.user posted image Kmalu boš mami.Še zdaj imam verižico za plodnost,ki si mi jo nardila na tistem srečanju.In velikokrat se spomnim nate.
*Anitka_tud tebi je uspelo.JuPiiiiiii.user posted image Sem šele zdaj videla.Držim pestke za zdravega otročka.user posted image

*biba 77_a si spet v akciji?user posted image  Čestitam za prvo dete!user posted image  Preden si prvič zanosila se mi zdi,da sm te še enkart videla na tehničnih fakultetah.user posted image

*pika74_zdaj si pa že ti na vrsti!user posted image  Močno ti držim pesti,ker si tako dobre mamice marsikateri otrok lahko le želi!user posted image

*mojca9000_kako si ti?Si že mamica?Velikokrat se spomnim na najine pogovore preko MSN in upam,da ti je uspelo,ker si bila tud prava borka.user posted image  Bejba,vsaka ti čast...
*moyca_si ti to ta naša Mojca,od Leje?Spet si nosečka?Čestitam!user posted image

*lana38_ti in tvoja nosečnost meni ne gresta iz glave.Žal.Močno upam,da ti je ratalo postati mami.user posted image

*Gea_je sploh še na RR?Je že mami?Nikjer več je ne zasledim.user posted image  Če jo kdo pozna,ji naj pove,da ji želim vse dobro,in da še zdaj nisem pozabila,ko me je takrat peljala na tisto srečanje.user posted image

*St.Ina_upam,da ti je uspelo zanosti.Vedno,ko vidim Fato,,se spomnim nate.user posted image  Močno držim pestke.user posted image

*emamair_ko se spomnim na poroko,mi prve pridejo v mislih na plan tvoje slike,ko smo jih gledali takrat na srečanju.Zdaj imaš še dva fanta.Sm res vesela zate.user posted image

*PiaM_takrat si sedela nasproti mene.Točno se te spomnim.user posted image  Upam,da si dobro...

*Frizerka_vidim,da si spremenila nick,kar je zdaj moderno.user posted image  Zame še ostajaš frizerka.Letos za veliko noč sm te videla,pred Mb stolnico,ko je bil žegenj.Sem se te takoj spomnila.Ta'malo si mela še v vozičku.Mi je bilo nerodno pristopiti,zato te zdaj pozdravljam tukaj.Upam,da si vredu.Delaš že na drugem bejbiju?Upam,da ti rata čimprej.user posted image



Punce,vsem želim le srečo.Upam,da nisem katere pozabila.user posted image  Naj se vam čimprej izpolni vse,kar si želite...

Zame res predstavljate moč in pogum!Vem,da bo vsem uspelo!user posted image

Če me katera želi kontaktirat,lahk pošlje ZS.Še vedno sem na forumu,sam da sem zdaj na drugih temah trenutno...

Užijte ta dan!

aspirin-elanor-baby angel






  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Punce moje-vsem en pozdrav...
18.10.2007 14:14:18   
Sulfinija
Aspirin,lepo da se me še spomniš.Žal še nisme mamica bom pa upam da ltos v pci polovici decembra lahko sporočila veselo novičko.Aspirin jupi danes teden bom začela tretji IVF torej le še sedem dni me loči do začetka postopksa,tokrat v LJ.In ne smem pozabiti en mesec predčasno vsaj nekaj dobrega in tokrat upam,da bom resno vaša nova srečka user posted image .
 
Aspirin tudi tebi vse lepo.
 
LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Punce moje-vsem en pozdrav...
18.10.2007 14:29:14   
biba77
Pozdravljena!

Jaz sem se tudi sprasevala, kje hodis, ampak, ker tudi mene lep cas ni bilo na RR, nisem sprasevala. No, lepo, da si se javila.

Ja, mi gremo v drugi krog. Pa, bo, ko bo. Samo, da bo!

Na Tehniskih pa bom strasila se najmanj do konca novembra naslednje leto.user posted image

Naj vama cimprej uspe!

Lp,
B77

< Sporočilo je popravil biba77 -- 18.10.2007 14:35:31 >


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Punce moje-vsem en pozdrav...
18.10.2007 19:43:50   
Moyca_
ne, ne user posted image user posted image
nisem nosečka, imam dovolj dva zaenkratuser posted image
od kod pa tebi da sem spet nosečauser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Punce moje-vsem en pozdrav...
18.10.2007 21:42:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR

ne, ne user posted image user posted image
nisem nosečka, imam dovolj dva zaenkratuser posted image
od kod pa tebi da sem spet nosečauser posted image


user posted image user posted image user posted image
sorry-napača!

Neka moyca je na seznamu nsečk,pa sem mislila,da si ti...sm bila že vesela.user posted image

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Punce moje-vsem en pozdrav...
19.10.2007 9:34:30   
emaa
lana38 ima decembra rok, mojca9000=sulfinija se ti je javila. Saj nas je še veliko tukaj in marsikateri je uspelo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Punce moje-vsem en pozdrav...
19.10.2007 10:55:31   
Lusa
Aspirin,si me pa kar presenetila.Lepo od tebeuser posted image !Ja spet bo pupa ,očitno so nam sojene ,smo pa imeli vmes enga fantka tud ,pa se je poslovil decembra 06 v 16tednu.Sve z Lušo navijale za pupiko in prvo kar je rekla Luša atiju je ,da sve midve z mamo zmagovalkeuser posted image .

Sulfinija-sem se že spraševala ,kje hodiš.Vesela sem zate in 25-tega ti bom držala pestke ,da vama uspe.user posted image zate!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Punce moje-vsem en pozdrav...
19.10.2007 14:26:17   
sayuri
Aspirin, tudi mene si presenetila. Na tem forumu (upajmo skupaj) se javljam kot sayuri, drugače pa sem bivša Kristina ali St. Ina (ta nick je še v uporabi, ampak redko).
Sedaj se pripravljam na drugi ICSI postopek - drug teden začnem. user posted image

Druge se ti bojo pa že same javile user posted image
Pozdravček tudi tebi. user posted image

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Punce moje-vsem en pozdrav...
19.10.2007 18:55:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Aspirin, tudi mene si presenetila. Na tem forumu (upajmo skupaj) se javljam kot sayuri, drugače pa sem bivša Kristina ali St. Ina (ta nick je še v uporabi, ampak redko).
Sedaj se pripravljam na drugi ICSI postopek - drug teden začnem. user posted image

Druge se ti bojo pa že same javile user posted image
Pozdravček tudi tebi. user posted image


JuHejuser posted image ...kako vesela sem,da si se javila.Zdaj vsaj vem,koga bom spet z veseljem brala.In močno držim pestke,da ti rata dobit še enega otročka.

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Punce moje-vsem en pozdrav...
19.10.2007 19:01:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lusa
vmes enga fantka tud ,pa se je poslovil decembra 06 v 16tednu.
Žal mi je,še za enega angela.user posted image  Zdaj bo pa pazil dve sestici,ki bosta zrastli v veliki,zdravi princeski...

Sve z Lušo navijale za pupiko in prvo kar je rekla Luša atiju je ,da sve midve z mamo zmagovalkeuser posted image .
Vsi skupaj ste res veliki zmagovalci.Vidi se,kaj dela upanje.In vam je uspelo.Če bi podeljevali nobelovo nagrado za moč in pogum,potem bi jo jaz zagotovo podelila vam.Ker ste res vredni sreče.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Punce moje-vsem en pozdrav...
19.10.2007 21:34:22   
Anitka
Ja ojla user posted image user posted image

Kako lepo, da si se oglasila. In hvala za čestitke. Počasi bomo stare borke prav vse mamice in držim pestke, da boš prav kmalu tudi ti med srečkami user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in kasneje med mamicami.

Kot vidiš mi je končno le uspelo, čeprav sem imela v življenju kar nekaj preobratov. Ampak glavno je, da so stvari sedaj na mestu in da je sedaj moja sreča skoraj popolna. Čisto popolna pa bo, ko bom svojo user posted image držala v naročju.

Bom seveda vesdela, če se še kaj oglasiš, lahko tudi preko ZS.

Vso srečo na sveh področjih ti želim user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Punce moje-vsem en pozdrav...
19.10.2007 21:38:49   
Anonimen
Anitka moja,absolutno se še slišima.Še vedno te imam pred očmi,kot žensko,polno energije.In vem,da ti uspe donositi in roditi zdravega otročka.

Zdaj pa le pazi nase!user posted image

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Punce moje-vsem en pozdrav...
20.10.2007 11:08:34   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: aspirin


*Skye_kje je ona?Je že mamica?




Je sveža nosečka z user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Punce moje-vsem en pozdrav...
20.10.2007 13:14:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: GoYa

IZVIRNO SPOROČILO: aspirin


*Skye_kje je ona?Je že mamica?


 
Je sveža nosečka z user posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image

Jupiiiiiiiiiiiii-pa je tud njej ratalo!user posted image

Res ji želim vse dobro...

(odgovor članu GoYa)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Punce moje-vsem en pozdrav...
20.10.2007 17:25:47   
Špelka
user posted image user posted image user posted image  Oj, Baby angel.. Lepo, da se še spomniš name, na vse nas... Tudi jaz te pozdravljam in ti želim najprej uspešno diplomo, potem pa čim prej en lep veeliik trebušček.. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?