|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   črpanje in shranjevanje mleka
21.10.2007 11:50:38   
lady7
Imam dvoinpolmesečnega sinka, s katerim se polno dojiva. 
Čez noč imam vedno dojke polne mleka (skoraj trdne kot kamen, in seveda kup mokrih majic,...).
Ker sinko spi vedno dlje, mi čez noč ne sprazni več obeh dojk, pa še zjutraj ta drugo komajda, ker še ni toliko lačen.
Zato sem razmišljala, da bi si mleko črpala in potem zamrznila za kasnejšo uporabo (ko bom odsotna ali pa mu bom dajala v svoje mleko kakšen rižolino ali podobno).

Prosim vas za vaše izkušnje in nasvete glede:
- črpalk za črpanje mleka, ali ročna ali električna, s katerimi proizvajalci ste zadovoljne,
- na kakšen način in v čem zamzujete mleko,
- kako odtaljujete mleko pred uporabo,
- in še vse kar je dobro vedeti glede tega, bo zelo dobrodošlo in v pomoč.

Najlepša hvala in lep pozdrav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: črpanje in shranjevanje mleka
21.10.2007 11:53:26   
Anonimen
Jaz si kakšnih velikih zalog ne bi delala, ker potem mečeš stran. Par stekleničk oz. posodic, da bo za rezervo, če npr. ti kam greš in potrebujejo mleko. Saj če imaš mleka zdaj dovolj, se ni za bat, da bi ga v prihodnje zmanjkalo. No, samo moje mnenje.

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 21.10.2007 12:53:04 >

(odgovor članu lady7)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: črpanje in shranjevanje mleka
21.10.2007 12:53:51   
Naja30
Se strinjam z Mič, ker se mi je točno to zgodilo, da sem kasneje mleko vrgla stran. Nekako ni več dobro, se spremeni.
Pa tudi če boš črpala, bo mleka še več.

Če pa vseeno želiš črpat, pa ti priporčam aventovo črpalko, jaz sem imela ročno. Shranjevala sem v avnetovih via posodicah. Odtalila sem mleko tako, da sem ga dala kar ven nekaj ur prej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: črpanje in shranjevanje mleka
21.10.2007 17:44:16   
lady7

Vem, da si črpaš imaš še več mleka. To ni moj namen, ampak strah me je, da bom fasala vnetje, ker so ponoči dojke tako trde in občasno skelijo, pa vse je mokro v postelji.
Vstran pa mleka ne bi rada metala.
Ali lahko iz tega mleka potem delam tudi rizolino in podobno?
Ker za hranjenje ko me ne bo, ga najbrž res ne bom kaj veliko potrebovala.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: črpanje in shranjevanje mleka
21.10.2007 17:47:23   
Anonimen
Samo toliko si stisni, da napetost popusti. Ker bolj boš stiskala, več ga bo.

(odgovor članu lady7)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?