|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jecljanje
15.10.2007 11:59:57   
mala maja
naš 2,5 letnik je čez noč začel jecljati. Ze tako in tako zelo, zelo malo  govori. Vsasj za tako starost. še vedno samo na pol nekako, sedaj je pa začel še jecljati.user posted image
če me hoče vprašati kaj začne

kaj, kja, kaj, ka, kaj, ka e to?
Al pa ne, ne ne ne ne bom.....
enostavno ne more povedati celega stavka na enkratuser posted image

Sploh ne vem kaj naj si mislim, je mogoče stvar prehodna?
kako ukrepati, kaj naj gremo do pediatra in kako naprej.

je imel kakšen še podobne izkušnjeuser posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
15.10.2007 12:14:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jecljanje
15.10.2007 12:29:53   
mika
me je kar stisnilo, ko sem prebrala....jaz sem tudiuser posted image user posted image user posted image , ko je naša čez noč začela jecljat. minilo je nekje po treh tednih.

če ni doživel nič šokantnega, je prehodno obdobje.

to verjetno že veš....ne ga popravljat, daj mu čas da sam pove, pa bo spet stekel jeziček kot je treba.

mene je razkurila moja teta, da bi jo pošteno mahnila....lepo sem ji povedala, da je ne sme opozarjat. ko sem bila v kopalnici in je ostala sama s pupo, ji je rekla....no, no kak to govoriš? Boš začela lepo govorit? 
...potem jih je šele slišalauser posted image



(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jecljanje
15.10.2007 15:44:28   
Nea
Pri nas se je začelo pri 3 letih in je trajalo 4-6 tednov. Tudi sama sem bila prestrašena in sem mislila, da je razlog dvojezičnost (slovenski in nemški jezik). Ampak je potem čez noč nehalo.

_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jecljanje
16.10.2007 11:19:27   
mala maja
upam, da bo res kmalu izginilo..ko bi vsaj.

Se mi pa zdi da je vsak dan huje.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jecljanje
17.10.2007 8:34:42   
c7
Tudi moj sin je imel vmesna obdobja jecljanja. Včasih več, včasih nič. Sedaj je star 5, in se še vedno pojavljajo. Letos sva tudi imela obisk pri logopedu, kjer je bil zelo pohvaljen, jecljal tam ni. Sem pa jaz to omenila, pa sem bila najprej 'kregana', da se o tem pred otrokom ne govori. V bistvu logoped nima kaj pomagati, saj je stvar psihične narave. Dobili smo navodila, da ga je treba veliko krat pohvaliti, več delati na njem, kot pa na mlajši sestrici. Rabi tudi več pozornosti,... No, ubogamo jo, jecljanje se pojavlja zelo redko. Ne smemo pa odnehati, ker bo še šola prinesla svoje pritiske.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jecljanje
17.10.2007 18:27:58   
Mimika1
Moj 4-letnik je pred enim mesecem čez noč začel jecljat. Doma se ni nič zgodilo, v vrtcu pa tudi baje ne, ker je bila vzgojiteljica zelo presenečena. Prva dva dneva smo bili vsi čisto iz sebe od presenečenja in smo ga opominjali, pa nam je vračal z veliko mero jeze. Potem pa sem vsem zabičala, da ga ne smejo opominjat in fant je v roku enega tedna spet lepo govoril.
Priznam, da sem bila čisto panična, saj sem v OŠ imela sošolca, ki je še pri 15-ih jecljal in ga je bilo res grozno poslušat. Hvalabogu se je vse hitro končalo.

(odgovor članu c7)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jecljanje
17.10.2007 19:36:26   
barakuda
o madona, a to se že pri tako majhnih vidi ?
pri nas je imela od sestre hčera ta problem vendar, ko je bil že mal starejša. So jo poslali k logopedu, pa je bilo kmalu vse o.k.

(odgovor članu Mimika1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: jecljanje
17.10.2007 21:39:24   
Pia73
Poznam punčko, ki se ji to dogaja na obroke. So jih opozorili, da je ne smejo opozarjati. In tako kot pride tudi mine.

Če pomisliš skoraj vsakdo ve za kakšnega otroka, ki je občasno jecljal, ne poznam pa nobenega odraslega, ki bi jecljal, tako da le pogumno, sigurno se bo uredilo.

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: jecljanje
20.10.2007 14:54:32   
mala maja
naš že manj jeclja, čeprav še vedno pri kar nekaj stavkih zatakne, amapk je že lažjeuser posted image user posted image

Hvala vam, verjetno je res samo prehodno, no vsaj upamuser posted image

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: jecljanje
21.10.2007 21:35:05   
* Mateja *
Pred kratkim sem tudi jaz piosala o enaki zadevi.
Naj te potolažim, da mine! Tako kot se je začelo bo tudi končalo! En čas sem ful slišala samo jecljanje, pol se na to navadiš in sploh ne veš kdaj preneha.
V glavnem, minilo bo, ne se preveč sekirat glede tega in ne otroka na to opozarjat, pusti mu čas, da odjecla do konca,

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?