|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   parni čistilnik
20.10.2007 11:55:04   
mlavla
Mene pa zanima če katera od vas uporablja parni čistilnik?In kakšen oz. kateri..ter za kaj vse ga uporabljate....??

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: parni čistilnik
20.10.2007 11:56:13   
natasaom
to pa mene tud zanimauser posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: parni čistilnik
20.10.2007 14:46:57   
mala maja
moja tašča ima Divo 2000user posted image user posted image , staro več kot 10 let, pa še vedno dela kot urica.Meni je super, sam kaj ko malokrat pridem do njeuser posted image user posted image jo čuva kot zlato, pomoje bi mi raje posodila vso zlatnino kar jo ima kot pa divouser posted image

Drugače pa se lahko čisti čisto vse in brez čistil(to mi je najbolj všeč)Nnajbolj zakon mi je z njo čistit tla(z močotom jih nikoli ne očistiš tako, še če greš na kolena ribat ne) in lesene obloge na steni ter kuhinjske omarice. Gre vse stran.
Ona ima tudi nastavek za okna in zraven še likalnik(sej mi ni treba povdarjat da je user posted image )

Bi si tud jaz kaj takega omislila, če nebi stalo celo premoženje.user posted image   Si pa bom enkrat parno metlo. Vsaj touser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: parni čistilnik
20.10.2007 14:59:50   
natasaom
jest si tud želim kaj podobnega..sem gledala v ravbarju philips stane 500eur..diva je pa veliko več...ampak najprej bomo mogl sušilca kuptuser posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: parni čistilnik
20.10.2007 15:14:51   
bumerang
Imam kombinacijo sesalca in parnega čistilca (firma Mediteranea) okoli 8 let, deluje kot urca in je super zadevščina. Šipe počisti in posuši en-dva-tri, odstrani loščila s tal, likaš lahko čez štiri plasti, pečica je čista kot solza, fuge očisti brez drsanja, ... Me pa moti, da ima filtre sesalca nedosegljive in da jih lahko ščisti samo serviser tako da ga kot vsakodnevni sesalec več ne uporabljam.
Pred leti je stal u-la-la denarčkov, danes take stroje dobite za nekaj sto eurov. Kdor ima hišo in ima rad čisto, mu bo prišel zelo prav. Ne dela pa sam. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: parni čistilnik
20.10.2007 17:40:25   
robinzon
Lani je prišel k nam agent za Sekuro in je stala kar tam okrog 2000€, če me spomin ne vara,  je bilo to brez likalnika, čeprav se lahko tudi dokupi.

Krasno  čisti, tudi take stvari, pri katerih je treba cif in še precej svoje energije zraven. Cena se mi zdi pa previsoka.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: parni čistilnik
22.10.2007 23:13:50   
mlavla
prosila bi vas še za kakšno informacijo..kje se kupijo ti parni čistilci oz. kakšne povezave..kontakt če obstaja...
hvalauser posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: parni čistilnik
22.10.2007 23:24:38   
natasaom
jaz sem gledala philips parni sesalec z likalnikom v trgovini ravbar na vrhniki.cena je 500eur..sigurno imajo tud v ostalih teh.trgovinah.
upam,da sem ti kaj pomagala

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?