|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lulanje-kahlica
21.10.2007 14:56:37   
ona
Ma sem rekla,da vas moram še malo tle povprašat!
naša punca bo imela januarja 3 leta in še vedno smo v pleniciuser posted image
vse razume,je pridna,ubogljiva,samo,ko debata nanese na lulanje je kažin!
seveda jo dajem na wc oz. imam tisti nastavek za školjko,že od poletja oz. še pred poletjem,ampak ona še vedno rabi pleničko!Jo ni variante,da jo prepričamo,da bi opustila pleničko!
imate kakšno idejo,kako jo prepričat,meni jih že zmanjkujeuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lulanje-kahlica
21.10.2007 15:08:21   
melanija
Ne vem kako si začela. Jaz sem sedaj na temu da začnem na tem delat z drugo hčerko, ki bo imela 2 leti. Pri prvi sem začela tako, da sem jo najprej zjutraj in po popoldanskem počitku dajala na kahlico, ker takrat naj bi lulali. Potem, ko sem videla da to ji ne predstavlja več problema pa sem vzela pleničko proč čez dan in jo spomnila vsake toliko časa da je čas za lulanje ali pa jo kar posedla na kahlico. Seveda je večkrat ušlo v hlače, a kaj čemo. Ko pa je bila suha čez dan smo pleničko vzeli tudi ponoči. Tako da začeli smo marca suhi pa smo bili potem enkrat od konca maja naprej.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lulanje-kahlica
22.10.2007 11:59:42   
aezzy
oj,malce se bom vmesala zraven, nasa je stara 14m in smo za hec nabavli kahlico in se je 1x ze notri pokakala. ko zacne kakat prej vedno pove in dejansko imam cas it po kahlico in jo slect, samo ima pa svoj hec, kaka v stoje, noce se vsest.
vprasala bi ali ima smisel tako zgodaj ali samo pride nekje okoli 2 leta (tako mi pravijo starejse mamice).
naj povem, da je nisem silila, sama je hotela sedet gor oblecena in sedaj ima tisto 3d hiso od miske minke z WCjem in misli, da je to kahlica in daje misko gor kakat.
glede lulanja ji pa ne posteka. cez dan doma smo veliko brez plenicke in je ze suha kaksno uro ali uro in pol, ko jo oblecem nazaj v pelnicko se pa polula.


(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lulanje-kahlica
22.10.2007 14:22:02   
Blink1
Mi smo našo vsake tolk opominjali, da je treba lulat. nikoli pa je nismo silili. Če je želela pleničko, jo je pač dobila. Ker pa rada gleda TV, tudi po pol ure sedi na kahlici in gleda risanke... Sploh je to delovalo, ko je bil problem s kakanjem.

Moj nasvet... nič silit, vse pride samo od sebe in naj reče kdo karkoli. Jaz sem se že sekirala, da pri skoraj treh letih še ni bila čista, ampak kak mesec po tretjem letu pa ni potrebovala pleničke... niti ponoči.user posted image





_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lulanje-kahlica
22.10.2007 19:04:22   
redo
Z našo sploh ni bilo problema, kr vzela sem ji planičko in ji lepo razložila da bo zdaj hodila na wc.
Nekajkrat se je spozabla in smo menjali hlače... zdaj jo večkrat opomnem in večinoma tud sama pove pravi čas.
Ponoči še ima pleničko, bo treba tud to vkinit.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lulanje-kahlica
23.10.2007 9:07:00   
ona
Joj,sem že mislila,da imamo edini primer triletnice s pleničkouser posted image
V glavnme jaz je ne bom več spominjala na to,ker mi je že too much vsega!Včeraj npr. je šla na kahlico,ko smo prišle iz vrtca,saj tudi tam hodi na kahlico in je lepo sedela enih 10 minut,potem je rekla,da ne rabi pleničke,da bo imela hlačke in čez pol ure je šla sama iskat pleničko in si jo nekako natikala goruser posted image
Saj je bila prav smešna,samo kaj čem!Bo že prišel njen čas,ko bo bila brez!Vsaj upam!user posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?