|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znakov ni ... jupi!
17.10.2008 16:05:08   
Athina
Prvič, od kar delava na user posted image , nimam pred user posted image nebenih nosečniških znakov ... Mislim, da mi je uspelo NE obremenjevati se s tem. Niti ne vem čisto točno, kdaj naj bi prišla ... Bom že opazila ... v obeh primerih ... karkoli pač bo user posted image . Počutim se super, kar se teh znakov tiče ... sicer pa no, ne bom o tem user posted image . Na user posted image seveda pomislim od časa do časa, ampak če ne bo, tudi prav. Bo že, ko bo pravi čas za to ... A sem čudna, ane? user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Znakov ni ... jupi!
17.10.2008 16:24:54   
Naja30
Nisi čudna! Držim pesti, da boš dobila nos. znake - pa to šele čez kakšne 4t. user posted image

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Znakov ni ... jupi!
17.10.2008 17:14:36   
Athina
Hehe, hvala Naja30 ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Znakov ni ... jupi!
18.10.2008 8:23:14   
tihoupanje
Tu to je lahko znak user posted image .....user posted image user posted image

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Znakov ni ... jupi!
19.10.2008 20:44:43   
Athina
Ja, vem, ampak predvsem si nočem delati prevelikih upov user posted image Bo, ko bo pravi čas za to ... čeprav si reeeeeeeeees želim, da bi končno ugledala user posted image user posted image .


(odgovor članu tihoupanje)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Znakov ni ... jupi!
24.10.2008 20:49:02   
giotti
Helou,
še ena brez znakov tule user posted image Moj znak je samo "rahla" neučakanost , vam je znano user posted image
Athina, upam, da bova prvi nosečki brez znakov user posted image  Al se še kje kakšna skriva? Lahko naredimo seznam user posted image



(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Znakov ni ... jupi!
25.10.2008 12:21:09   
Rakica_80
Ja ja, še jaz se lahko javim da čakam tečko, včeraj bi jo morala dobiti, že dva dni me nekam šaraufa, tako da samo lahko rečem ČAKAT IN ČAKAT!user posted image
Grem na piknik in sem si dala kr en vložek debel, da me nebi presenetilauser posted image
Vso srečo vsem, da bo čim več user posted image user posted image !!!!!!!

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Znakov ni ... jupi!
26.10.2008 18:16:06   
Athina
Moja user posted image očitno kar ne more brez mene user posted image . Danes zjutraj je prišla naokrog ...
Giotti in BEBIII, upam, da so vajine novice kaj bolj spodbudne user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Znakov ni ... jupi!
26.10.2008 19:52:17   
Rakica_80
Jaz še vedno čakam in od nikoderuser posted image user posted image
Athinauser posted image user posted image user posted image user posted image , kr korajžno naprej. boš pa v naslednjem mesecu zagledalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Znakov ni ... jupi!
26.10.2008 20:26:42   
Athina
BEBIII, evo moje pozitivne misli za user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Znakov ni ... jupi!
26.10.2008 22:53:43   
Rakica_80
Uhhh, pri meni je to težko za pričakovat,ampak vseeno lepše je videtiuser posted image user posted image , kot kaj drugegauser posted image
Jaz lahko postanem srečkauser posted image  zelo težko, ma kot pravijo, NIKOLI SE NE VEuser posted image
POČAKAJMO še kakšn dan pa vam javim, okiuser posted image ?

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?