|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   8,5m- M pa od nikoder
11.8.2008 10:00:56   
wing
Kako je s tem? Polno sem dojila 6m, sedaj pri 8,5m se dojiva ob vsakem uspavanju, to je pribl.5x v 24h. Hranjenje z Gh poteka normalno in po hranjenju ne dojim, razen če sledi uspavanje. M pa še ni, noseča pa tudi nisem. Sicer me zadnje dni nekaj čudno špika spodaj, samo ne zgodi se nič. Ima katera podobne izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 8,5m- M pa od nikoder
11.8.2008 10:20:43   
tabi
Jaz sem oba polno dojila pa dokler nisem čist prekinila ni bilo sluha o menstri,čim sem nehala dojiti je v 4 tednih menstra prišla in to obakrat .sestra pa po končanem dojenju čakala še 4 mesece.tko da čist različno od posameznice.

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu wing)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 8,5m- M pa od nikoder
11.8.2008 10:25:49   
Zofy
Prijateljica je dobila M, ko je popolnoma nehala dojit (pri 14m), ena znanka pri 18h, jaz pa že po 4m, pa polno dojim. Torej je od posameznice do posameznice odvisno.

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 8,5m- M pa od nikoder
11.8.2008 11:52:57   
2 Sraki
Jaz sem zanosila šele, ko sem dojila samo 2x na dan (zjutraj in zvečer). No smo ujeli prvo ovulacijo, tako da menstre sploh dobila nisemuser posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 8,5m- M pa od nikoder
11.8.2008 12:23:34   
tintin
evo tudi jaz sem malo več kot 9 m po porodu, dojim še recimo max. 4-krat na dan (včasih pa tudi samo 2-krat)....M še ni. No, saj jo niti ne pogrešam. 

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 8,5m- M pa od nikoder
11.8.2008 14:14:19   
wing
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

evo tudi jaz sem malo več kot 9 m po porodu, dojim še recimo max. 4-krat na dan (včasih pa tudi samo 2-krat)....M še ni. No, saj jo niti ne pogrešam. 


No, saj je tudi jaz ne, brez skrbiuser posted image user posted image user posted image , samo ne za ceno zdravja oz. kakršnekoli komplikacije. Potem že raje vidim, da je spodaj vse okuser posted image .

Hvala vsem za odgovore, vidim da ni razloga za paniko. Mislim,.... ti hormoni so pa ena velika kolobocijauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 8,5m- M pa od nikoder
11.8.2008 23:30:17   
papica2
Wing: tudi jaz sem 8m in nekaj po porodu in o M ni še duha ne sluha. Me pa stalno špika v okolici jajčnikov že kakšen mesec user posted image . Se bojim, da ko user posted image pride, ne bo ravno prijeten. Sicer sem pa po prvem porodu dobila M po 6m, ko sem še polno dojila.

(odgovor članu wing)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 8,5m- M pa od nikoder
12.8.2008 13:38:53   
Tisana
Ti srečnica ti! Ni PMS, ni menstrualnih krčev, pa še na vložkih prišparaš! Sploh ne vem, kaj se pritožuješ! user posted image user posted image user posted image  Jaz sem jo dobila že 5,5 TEDNOV po porodu, pa še ful boleča je! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wing)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 8,5m- M pa od nikoder
14.8.2008 17:31:10   
tanci29
dobila sem jo tri mesece po porodu pri polnem dojenju...

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 8,5m- M pa od nikoder
16.8.2008 14:53:33   
*kinnie*
Jaz od 5,5 mesecev nisem več polno dojila, M sem dobila 9,5 mesecev po porodu.

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
18.8.2008 23:06:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *kinnie*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 8,5m- M pa od nikoder
21.8.2008 22:57:22   
annie
Polno dojila do 6m. Se pa še vedno dojiva zjutraj, 1x čez dan (bolj za uspavanje) in pa zvečer pred spanjem. Menstruacijo pa sem dobila 9m po porodu. Nič ne skrbi, jaz sem bila takrat kar malce žalostna, da sem jo dobila, sem upala, da jo bom kasneje user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 8,5m- M pa od nikoder
31.8.2008 10:00:50   
klarisima
Prihajaaaaaaaaa user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 8,5m- M pa od nikoder
4.9.2008 20:54:21   
Ayo
Jaz sem 8,5 mesec po porodu, pa je tudi se ni.
Dojiva se samo se zvecer.
Jz bi pa rada, da pride, ker bi radi se enga user posted image user posted image

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 8,5m- M pa od nikoder
4.9.2008 23:40:02   
poka1
IZVIRNO SPOROČILO: Ayo

Jaz sem 8,5 mesec po porodu, pa je tudi se ni.
Dojiva se samo se zvecer.
Jz bi pa rada, da pride, ker bi radi se enga user posted image user posted image


Jaz je sploh nisem imela pa pričakujem že drugega:)

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 8,5m- M pa od nikoder
5.9.2008 0:05:13   
Pandica
Polno sem jo dojila do 6 mesecev, zdaj je user posted image   stara 11 mesecev, se še vedno dojima, M pa še vedno nimam.
Tak, da res različno od vsake posameznice.


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu poka1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?