|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Blazina za nedonošenčke"
29.10.2007 20:54:47   
Lili5
Rabim blazine za nedonošenčke!!(3)Jo je mogoče katera že odrabila?in jo prodaja?Mogoče veste kje se jih nabavi in kakšne so cene? Če kar koli veste o teh blazinah so informacije zaželjene!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Blazina za nedonošenčke"
29.10.2007 21:37:55   
Noseckica
Jaz, odkrito povedano, nimam pojma kakšne blazine misliš.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lili5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Blazina za nedonošenčke"
29.10.2007 21:40:28   
Lili5
Mislim na blazino k sproži alarm in te opozori,če ima otrok teževe z dihanjem.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Blazina za nedonošenčke"
29.10.2007 21:43:18   
Noseckica
Poglej to:

http://www.soncek.si/si/angelcare-ac300-naprava-za-zaznavanje-premikanja-dihanja-i6693.shtml


(odgovor članu Lili5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Blazina za nedonošenčke"
30.10.2007 8:04:42   
anajmad
Tko kot ti je že napisala nosečkica. V glavnem dobiš jih v specializiranih trgovinah z medicinsko opremo. Včasih prodajajo tudi rabljene,kar ni nič narobe,ker v glavnem se rabi tam do dveh let. Mi imamo Angel Care in sem zelo zadovoljna z njo.Piskala je samo enkrat in na srečo ni bilo nič narobe. Mislim,pa da jo bomo drugo leto podarili na EINT,ker je ne bomo več rabili.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Blazina za nedonošenčke"
30.10.2007 10:38:00   
Nenya
Ja, to je angelcare.

Jaz sem jo na svojo željo, na posodo (kavcija 50€) dobila v lj porodnišnici ob odpustu. Mala ni imela težav z dihanjem, je bilo bolj zame. Težave so se začele ko sem jo dala v otroško posteljico iz koška, namreč v eni noči je stvar piskala vsaj 5x, a ko sem planila pokonci je user posted image popolnoma mirno spala in normalno dihala, čeprav piše, da ne vpliva pri nama je in moram napisat, da sem bila pol še bolj živčna ker sem stalno gledala naprava še utripa al ne.

Na EINT so me tudi opozorili, da naj se raje preveč ne zanašam na napravo in, da, če ni medicinskih indikacij, za apnea blazinico v resnici ni potrebe, nekdo je pač odkril tržno nišo. Je pa tako če so vse zasedene pol je ne moreš dobiti, jaz sem jo vrnila, ker jo nisem več uporabljala in ker so jo rabili na EINT. Sem brala v enem članku o SIDS, da 'home monitoring systems', kot je angelcare tega pač ne preprečujejo.

Velik sreče

_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Blazina za nedonošenčke"
30.10.2007 11:07:35   
anajmad
Mal preberi dva posta višje,kjer boš našla odgovore.
Sam brat je trebauser posted image

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Lili5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Blazina za nedonošenčke"
30.10.2007 11:32:28   
Čohalka
Mi smo nabavili Angelcare in smo z njim zelo zadovoljni. Blazino smo kupili v Baby Centru, sam itak ni panike, kje jo kupiš, ker je povsod ista cena zanjo. Imaš pa dve možnosti: ali kupiti samo blazino za zaznavanje ali pa še zraven napravo za poslušanje (da poslušaš otroka v drugem prostoru, vleče pa do 120 m). Sicer je to kar draga zadeva, okoli 33.000 starih SIT (razširjena verzija).


(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Blazina za nedonošenčke"
30.10.2007 22:23:34   
* Mateja *
Mi je  nismo imeli. V bolnici so nam rekli, da če bi imel Nejc še vedno kake težave pri dihanju, ga nebi domov spustili. ker jih ni imel, nam niso dali blazinice. Potem je pa tudi kupili nismo.
Je pa tko, jaz vem da bi jo skoz gledala in da bi se ob vsakem pisku vznemirjala po nepotrebnem. Ampak vsak ve zase, če boste mirneje spali, jo nabavte. Vem pa da jo prodajajo v vseh bolje založenih lekarnah in medicinskih trgovinah.

(odgovor članu Čohalka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Blazina za nedonošenčke"
3.11.2007 10:07:52   
Noseckica
Lili 5, poglej še to: http://www.angelcare.si/cenik.htm

Mi smo tudi kupili Angelcare.
Brez tega sploh ne bi odnesla user posted image iz bolnice. user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?