|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   glasbeni most, pupica&Tia
15.12.2004 16:22:28   
Pikca
Živjo pupica&tia,
na fotkah sem videla, da imate glasbeni most (od Fisher price, a ne?) - me zanima, če se je obnesel. Se splača nabaviti?
Lp, Pikca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   glasbeni most, pupica&Tia
15.12.2004 16:32:54   
Pupica
joj,jaz ga ne morem prehvalit. :bravo::bravo::bravo:
res je malo drag, vendar raste z otrokom. ima namreč 3 stopnje, za dojenčke (igra v leže, lahko že z nogami pritisne stikalo), za sedeče otročke in kasneje se sestavi kot klavir.imaš tudi stopnjo glasnost, ter zaporedje melodij(1 ali več)
naša princeska se je kar tresla, ko ga je videla prvič. no in tudi danes ni nič drgače, vedno znova je navdušena.:sloncek::sloncek:
pa tudi drugi otročki, so bili navdušeni, ko jim ga postavimo (v albumu je tudi ena slikica kako od pikabu hčerkica uživa v igri).9nebesa

jaz mislim, da boste zadovljni.:sloncek:

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   glasbeni most, pupica&Tia
15.12.2004 18:47:05   
MINEJA
Mi ga tudi imamo in smo navdušeni kako rad ga ima ...

:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   glasbeni most, pupica&Tia
15.12.2004 19:50:04   
Pupica
MINEJA od kdaj ga imate pa vi?:bravo:

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   glasbeni most, pupica&Tia
15.12.2004 20:49:46   
Pikabu
Naša Ema je res zelo uživala pri Tii z njenim glasbenim mostom in se v teh dneh odpravljamo po svojega. Komaj že čakam. :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   glasbeni most, pupica&Tia
15.12.2004 22:18:56   
Urša
Superca! 9nebesa Vreden svojega denarja! Se mi pa sploh ne zdi drag, ce se ga kupi v Avstriji, seveda. ;)

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   glasbeni most, pupica&Tia
16.12.2004 7:36:34   
dory
Pri nas se ni obnesel...tamal ga je sele opazil pri stirih mesecih...zanimiv mu je le pet minut potem pa zacne jokat:zmeden:..meni je pa prav luskan tako da se z mostom igram sama :):)

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   glasbeni most, pupica&Tia
16.12.2004 22:38:05   
Urša
Teja, sej nasa ga tud ni kej prevec marala v lezecem polozaju, zdej ko pa smo ga prestavili v sedecega, pa tko uziva v tolcenju! Ne vem, ce bo tale zadevca zdrzala se za drugega :duda:, ko tko nabija! :ups:

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   glasbeni most, pupica&Tia
17.12.2004 14:38:46   
Pupica
joj, pri nas je pa kar 20 do 25 minut čisto mir, le sliši se njeno tolčenj, pa vsake tolk časa ko premena meloija.No zdej pa tudi že malo "poje"zravn.Vse skup se sliši kot eno lepo jamranje:)-

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?