|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zadnji dan v službi....
16.12.2004 8:51:43   
atinav
....ja danes zaključujem s službo :bravo::bravo::bravo:.
Imam še malo dopusta s porodniško pa začnem s 5.1.2005....se mi kar malo :)-. Čeprav si pa lih ne predstavljam, kaj vse me čaka...je pač naša prva:duda:.
Uglavno pučutim se res super in smo v velikem pričakovanju.
Še vedno vas bom brala in kaj napisala...ker ste res super:sloncek::sloncek::sloncek:.


papa
(33t1d):)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zadnji dan v službi....
16.12.2004 9:01:22   
lidia
Predaj se temu lepemu času pričakovanja!

Jaz sem se ob odhodu na porodniško bala, da mi bo dolgčas, pa sploh ni, tudi po zaslugi RR. Jaz tudi pričakujem prvega črvička, PDP imam 7.1.05.

Lepo se imej,

:nosecka:36t6d:modri:

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zadnji dan v službi....
16.12.2004 9:59:23   
Soncnica
Hojla obema!

Ful fajn je brat take poste, zdaj sta obe že res čisto blizu. Komaj čakam, da bomo tudi mi tam :). Uživajta, izkoristita še ta mesec, za vsako ena :rozica:

lp

Sončnica in :duda: 26 t

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zadnji dan v službi....
16.12.2004 11:49:34   
Lu
atinav res uživaj. Mene čaka še dober mesec. Potem grem tudi jaz na porodniško. Že komaj čakam.

Pa kaj se oglasi ne.

lp Lu
31t 2/7:love:

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zadnji dan v službi....
16.12.2004 12:09:25   
Suzi*
Ojla!

Tudi jaz v ponedeljek odhajam iz službe. :bravo: :sloncek: Malo na dopust, malo na bolniško, porodniško pa nastopim 4.2. Komaj čakam in se dolgčasa prav nič ne bojim. Imam toliko stvari v glavi, ki bi jih rada počela doma, pa zdaj za njih nisem imela časa (sploh zdaj pred novim letom). :)

Bravo za nas in za vse ostale, ki bodo kmalu ali pa malo pozneje šle na porodniško. :sloncek:

Se pa še beremo!!

lp, Suzi 29t

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zadnji dan v službi....
16.12.2004 12:55:06   
Tina26
Hojla punce
lepo je to slisat da oste koncno doma in verjetno ste vse komaj cakale.
Jaz pa sem ze skoz doma pa bi sla kar malo delat - rata dolgcas.
Porodnisko pa tud jaz nastopim 4.1.2005, pol pa ze kmalu dobimo :duda: :roza:

Pa UZIVAJTE doma

L.P. Tina

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?