|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 8:16:44   
Raho
Malo pomoči bi prosila. Naš triletnik ima decembra RD pa še Božiček hodi. KEr so vsi domači brez idej, seveda meni naložijo, da naj mu nekaj kupim. A imate kakšne ideje (razen duplojev), kaj naj mu kupijo? Računajte pa, da so to dvojni stari starši, prababici, tetica, midva. Se pravi 10 daril. Nihče pa noče niti slišati, da bi mu dal denar.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 8:23:07   
Anonimen
Naš triletnik ima decembra RD


did aj mis samting? user posted image

Sicer pa je Črt dobil en motor na akumulator in je ful navdušen, mogoče bi tudi Črtomir se navdušil?
Kaj za ustvarjat? - recimo modele letala, da bo zaposlen še tati user posted image
Mogoče Mali vedi (od 3. leta naprej) - naš Črt ga niti ne pogleda
Kašno bundico ali toplo trenerko?
Nekje sem zdaj videla , da imajo v akciji voki-toki?
Kaj pa če bi ga peljali v kak zoo šop in bi si izbral eno čisto svojo živalco (npr papigo, ali hrčka, želvice)?



(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 8:23:37   
urška
kaj pa knjigice?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 8:24:27   
melanija
Že ima kolo, rolerje, skiro. Odloči se za večji nakup in potem naj vsak malo prispeva. Seveda če so zato.

Mi ponavadi tako naredimo. Moja triletnica ima kolo in rolerje pa smo se poleti podili ko sto hudičev po dvorišču.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 8:26:50   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: adelaide
Kaj pa če bi ga peljali v kak zoo šop in bi si izbral eno čisto svojo živalco (npr papigo, ali hrčka, želvice)?


to bi bilo sicer darilo za 3-letnika, pa full time job za mamo. I don't think so. kot bi rekel moj oče: najprej naj se nauči čuvat hrčka narisanega na papirju user posted image

Raho, jaz si moram sam en par daril zmislit, pa sem čisto preč. najhujše pa je, da niti v trgovino ne morem in potem z glave naročam kaj naj mož kupi, pa mamo fehtam, da gre namesto mene...

ma nimam idej nič. že tko sem čist "down", ker sem kot v kletki.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 8:28:21   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: melanija

Že ima kolo, rolerje, skiro. Odloči se za večji nakup in potem naj vsak malo prispeva. Seveda če so zato.

Mi ponavadi tako naredimo. Moja triletnica ima kolo in rolerje pa smo se poleti podili ko sto hudičev po dvorišču.


a 3-letniki so že na rolerjih? naša gre še na kolo s težavo. OK, še ni čist 3-letnica. skiro se mi pa zdi fajn ideja.

knjigice so pa pri nas itak stalnica. bomo morali posebej knjižnico zanjo zgradit.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 8:28:38   
Raho
Motor na akumulator imauser posted image

Za ustvarjat - je še premajhen.
Malega vedija je dobil lani od teticeuser posted image

Pri nas so načelni, da se oblek ne podarjauser posted image  za RD in Božička (to prevzemajo kolegi)

Želi si otroški telefon - s kabli in vsem ostalim (to dobi od naju za NL) - Sva prišla čez za 12 €user posted image .

Živali se bojiuser posted image . Muco dobi, ko neha dokončno (čeprav je sedaj že tako redko) dudatiuser posted image .

Knjigice - smo včlanjeni v f***ing ciciklub in se že obmetavamo z njimi. Pa še od svojega bratranca jih je podedoval enih 200user posted image . In če mu jaz kaj med letom kupujem so to knjigice.

SEm pa videla eno interaktivno knjigico, ki sama pripoveduje pravljice (v slovenščini) pa sem ga vprašala, če naj bi mu Božiček to prinesel in je rekel, da naj to raje prinese Luciji (moja krščenka)user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 8:29:44   
Raho
Kje pa bi dobila otroške rolerje?

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 8:31:33   
Anonimen
http://www.huda-mravljica.si/

Ta stran je fina, ker lahko izbereš glede na starost in ti pokaže primerne igrače, pa dobiš kakšno idejo.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 8:32:59   
Anonimen
Hervis.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 8:33:13   
Raho
Hijenca, hvala za link. Najverjetneje bom pa tukajres kaj našla. In najverjetneje kar tukaj kupila. Ker naj bi jaz tudi mirovala, ampak več NE MOREM.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 8:33:15   
melanija
Jaz sem jih videla v Turbo Limač, v Intersportu, mislim da tudi v Arielu.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 8:33:57   
Raho
No, potem bomo pa šli pogledat v Ariel. Zavedajte se namreč, da jaz ne živim v LJ ali MBuser posted image

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 8:40:45   
Marogica
Jaz bom letos pri moje triletniku najbrž naredila podobno, kot že pri ta starejšem. Ker dobivamo od različnih otroških trgovin debele "kataloge" vseh igrač, ki jih imajo, jih seveda dostikrat "listamo"....Ponavadi ta večjega napeljem, da mi pove, kaj mu je všeč(no ni ga treba napeljati, saj kar sam izustiuser posted image ), "to bi imel, pa to tudi, to je tudi lepo"...no na vsaki strani je kaj "lepo"user posted image ....nato pa sva mu kupila nekaj izmed teh želja. Ko so sorodniki vprašali kaj kupiti, smo jim tudi pokazali katalog, ali pa jim stvar opisali. Upam, da mi bo mali tudi voljan povedati, kaj želiuser posted image

Aja. Tista darila, ki jih želi, ponavadi kar iz kataloga izreževa in nalepiva v pismo za Dedka Mraza za vsakega člana. In lani sem morala sovobrademu dedku dopisati, da naj "dragi dedek Mraz prinese TOČNO takšen avto"user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 8:46:04   
Raho
Marogica, tvoja ideja mi je všeč! Mislim, da bom jaz tudi naredila tako - vsaj za pismo za dedka mrazauser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 8:49:11   
Marogica
Raho, temu se reče iznajdljivost (beri lenoba) user posted image  in kako po najlažji poti optimirati in doseči rezultat.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 9:00:25   
LEJLA
Pri nas so vedno aktualne puzzle, se posebno sedaj, ko se je shladilo.
Kaj pa kaksne nove barvice, pobarvanko, plastelin z modelcki,...

Marogica...super ideja za pismouser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 9:04:55   
natasaom
jest tud že zbiram ideje za dedka mraza...pa prav,da mu ne bo pisala,ampak mu bo povedala kaj bi rada,ko ga bo vidla user posted image
za roj.dan sem pa kar vsem naročila igrače-puzle in pobarvanke..dobila je pa še barbike-zadetek v polno..
po moje da z rolerji ne morš zgrešit,,sej kupiš une ki imajo nastavljivo velikost,da jih ima lahko za neki cajta

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 9:05:47   
Magi*
mi smo tudi pismo napisali. sam je bejba hotla imet igralno hiško, tako, da bo lahko ona notri, pa bo imela vrata...pa ne za na vrt.

kataloge smo pregledali in nič pametnega našli (šotor je že imela, pa to menda ni to?). zdaj sem pa babicam dala nalogo, da poskusijo najti kaj takega, zraven pa še molimo, da bo pozabila na to user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 9:06:21   
natasaom
aja pa za plastelin ni premejhen.moja že 1let ustvarja z njim..zamot se tud za 2 h

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 9:09:59   
Naja31
Moj 2 in pol letnik že nekaj mesecev govori da mu bo Dedek Mraz prinesel Živalski vrt od playmobila. Je čisto nor na živali, doma jih imamo milijon, živalski vrt od Legota je dobil za 2. rojstni dan. Playmobil mu je zdaj zelo, zelo všeč in enkrat, ko sva kupila eno manjšo igračo, je bil notri katalog od playmobila, ki ga je sin totalno preštudiral (je njegovo najljubše branje pred spanjem user posted image , in ob tem seveda pove kaj bo mami kupila, kaj bo oči, kaj bo babi, in kaj bo dedek mraz prinesel), tako da smo za novo leto preskrbljeni.
Zdaj moram samo ugotoviti kje dobim ta živalski vrt, ker ga ne držijo po trgovinah. Če pa naročim iz VB, pride samo poštnina 30 funtov.

Torej, daj Črtu v roke kakšen katalog in sem prepričana, da si bo že sam kaj izbral. Pa ne samo telefon za 13 eurov user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 9:11:57   
Jančika_
Lejla, tebe pa že dolgo ni bilo bratiuser posted image .

Naš triletnik je trenutno ubrisan na avtomobilčke. Če bi jih imel sto, bi bilo verjetno še vedno premalouser posted image . Tako da po moje bo dobil kar to, od vsakega en avto, pa čao pero.

Jaz kar malo živčna ratam ob misli na norijo, ki nas čaka decembra. Do zdaj se pri nas doma niti nismo obdarovali; z možem se tako ali tako nikoli ne, tamala dva pa dobita cele kupe stvari druge in se mi zdi čisto odveč, da dobita še kaj od naju. Ampak Vasja je zdaj že tako velik, da že šteka zadevo, tako da bomo morali malo razmisliti, kako bo to letos...

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 9:12:45   
spelaz
Naš fant je pri 3. letih nor na:
- puzzle
- kolo
- koš za košarko
- vodene barvice
- plastelin
- risanke
- pa kup avtov in duplo legic ma, kar pa ga ravno ne zamoti za dolgo časa, razen da vse razmeče

Za darila (božiček) pa tudi sama nimam več idej - mogoče bi mu bil skiro všeč.


(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 9:13:28   
Marogica
Mogoče bi dodala še to. Midva otrokoma kupiva za RD ali NL VEDNO darila, ki si jih želita, pa če so še tako brezvezna(za naju dva). To je pač otrokova želja. In ko je večji, ni več tako enostavno, da mu kar "nekaj" kupiš, drugače bi mene ta večji vprašal, kakšen dedek Mraz pa je to, da mu ni prinesel daril, ki si jih je želel?

Magi* pri takšnih "nemogočih" darilih (torej prevelikih ali resnično predragih) pa pride pri nas opisani katalog v poštev, ker otroka "zmutim" še z drugimi, ki so "primernejša" za najin žep ali zaradi uporabeuser posted image . Vendar občutek pri otroku ostane, da si je on to darilo ŽELEL in to je važnouser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dajmo rečt kako o darilih za triletnike
7.11.2007 9:14:21   
Raho
Naja31 - playmobilove stvari imajo v Mullerju (v njihovem katalogu je tudi ta dotični živalski vrt)

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?