|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   CARSKI REZ
27.6.2004 23:55:47   
ZARA
Sorry,
še nekej me zanima.A je kera imela carski rez?
Kkšen podatek o počutju po njem in kako ste prenesle vso zoprno stvar???

Thanks!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   CARSKI REZ
28.6.2004 10:29:12   
ZARA
OJLA...

Hvala za odgovor,še nekaj me zanima.A si imela trebuh dolgo trd spodaj? Jest sm že skor 2 mes po porodu pa še kr ne čutim trebuha.
Pa še nekej.Če si še zaprta ti z veseljem priporočam DONAT,boš zlo presenečena...

LP Karin in malčica Zara

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   CARSKI REZ
28.6.2004 21:40:24   
ZARA


Ja ....

vidš jest sm mela isti sheet...An ko smo
revce,hi hi

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   CARSKI REZ
28.6.2004 21:51:28   
SILVA
Jaz sem tudi imela CR,pa me je bolelo samo tri dni,pa še to ne tako hudo.Nisem imela nobenega katetra.Sem še isti dan ustala in šla na stranišče,drugi dan pa že sama pod tuš.Ni bilo tako hudo.
LP SILVA

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   CARSKI REZ
28.6.2004 22:04:54   
ZARA



dobr si prenesla!!!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   CARSKI REZ
28.6.2004 22:26:39   
mehurčica
Jaz sem po 8 urah šla na WC in se sama tudi umila in šla nazaj do postelje. Me je pa fuuul bolelo-sem komaj dihala med hojo. Največji strah-če bom mogla kihnit ali zakašlat. Še smejat se nisem mogla, moj pa me je ves čas nekaj hecal. Aja, pa na WC-ju sem sedela ful dolgo, ker nisem upala pritisnit in sem po kaljicah lulala.
Ko sem šla na oddelek 4.dan pa je bila kar kriza. Kar naenkrat za vse sama. Na srečo so ga še 2 dni sestre previjale.
Težko sem hodila še kar nekaj časa. Sploh če sem mogla malo hitreje stopit.
Po mesecu in pol sem končno čisto prišla k sebi in se navadila na vse.
Okoli šiva imam na levi strani še vedno "mrtev" del. Pa me ne moti.

Pa-pa

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   CARSKI REZ
28.6.2004 22:45:54   
ZARA

Kolk je luštn tvoj detk !!!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   CARSKI REZ
29.6.2004 6:49:49   
dory
oi,

tudi jaz sem mela carski rez...in tudi mene je skoraj kap, ker sem se psihicno in fizicno ( s telovadbo ) pripravljala na naravni porod, potem pa so na prvem ctg-ju ugotovili, da bo treba otrocka hitro resiti s CR.
Jaz sem bla najprej tri dni po operaciji na intenzivni, kjer so mi vstavili kateter. Ze tretji dan zjutraj sem se spravla na noge, ceprav je kar bolelo in niti dihat nisem upala..hodila sem kot racka...ampak ko se shodis je bolje..
Boli kaksen teden po operaciji kar fino, jaz sem zaradi dojenja odklanjala ketonale, ki so mi jih dajali v porodnisnici, kar je se bolj povzrocilo bolecino...

Tretji teden po operaciji sem veselo hodila na dolge sprehode, tudi kaksen trebusnjak mi je ze ratalo narest...sicer pa vsaka bolecino drugace sprejema, tko da tezko napovemo kako bo drugje..je pa tko, da ko zagledas malega skratka ob sebi, bolecina kar malce zbledi

lp, teja

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   CARSKI REZ
29.6.2004 10:54:59   
mehurčica
A moj detk je lušn? Sej vem..hehe...sem ful ponosna.
No, da vidimo še tvojega.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   CARSKI REZ
29.6.2004 12:21:46   
Anonimen
Carski rez-šok, se strinjam! Predvsem psihično. Šele ko sem drugega otroka rodila po naravni poti, sem prebolela to, da sem morala prvič rodit s carskim rezom
Fizično...hm, mene so v Lj. porodnišnici že par ur po spodbujale sestre, da sem vstala in šla sama na WC. Sicer nekoliko sključeno, ampak je šlo. Glavo sem si prala naslednji večer kar v umivalniku. Kakšnih posebnih bolečin ni bilo. Ko sem prišla z intenzivke, sem takoj prevzela celotno skrb za otročka. Najhuje je bilo, ker po CR toliko časa ne smeš jest. Groza!
Želim si, da bi tretjega pikca rodila po naravni poti...moja trenutno največja želja, poleg te, seveda, da bi bilo z otročkom vse OK!
Pa pa
Nojči, 26 5/7

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   CARSKI REZ
1.7.2004 20:37:37   
ZARA
ojla...

kolk pa je star tvoj detk fletk?
Se splača mal potrpet...anda...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   CARSKI REZ
1.7.2004 20:39:29   
ZARA
Oj...
hvala za spodbudne besede.Podobne izkušnje mamo vse..


ČAUUUU

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   CARSKI REZ
1.7.2004 21:13:26   
mehurčica
Moj detk fletk bo 12.7. star 6 mesecev. Sem vedno gledala, kako so 6-mesečniki veliki, zdaj ko pa bo on toliko star, se mi pa še vseeno taka mala štručka zdi.
Se splača potrpet ja!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   CARSKI REZ
2.7.2004 16:34:28   
Ika-2
Zdravo,
nisi napisala kdaj si imela carski rez, oz. koliko časa je preteklo od takrat. Tudi jaz sem imela carski rez, pa so nam svetovali, da takoj, ko nam vzamejo šive tisti predel mažemo in masiramo z masno kremo. Tako sem že nekje mesec po CR imela gladko kožo in nobenih "bunkic" pod šivi, kot imam tam, kjer so mi operirali slepič.
Obstaja pa tudi ena krema proti brazgotinam. Žal ne vem imena, vprašaj pri svoji zdravnici ali pa kar v lekarni.
Upam, da sem ti kaj pomagala.
Lp

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   CARSKI REZ
2.7.2004 20:52:00   
ZARA
.... VIDŠ,MEN SO PA REKL BOH VAR KEJ GOR MAZAT,DA SE MORAŠ SAMO VEČKRAT NA DAN TUŠIRAT PO RANI.ČEPRAV MORAM PRIZNAT,DA MI JE ZELO POMAGAL.OD CR PA JE PRETEKLO 2 MES.SEJ SM BLA HITR DOBRA SAM PRVE PAR DNI JE BLO PA GROZNO !!!!

BYE BYE

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   CARSKI REZ
8.7.2004 22:15:55   
mamica tia
jaz pa moram rect da sem se imela ful vredi,glede na okoliscine.S prijateljico sva imeli istocasno carskega in sva v intenzivni skupaj lezali.Rezali sva se ful,ceprav naju je vse bolelo.Drugi dan sva ze sle gledat Viktorije v dnevno sobo.
Jaz sem ze delala po dveh mesecih.Nisem imela kakih velikih tezav
:sloncek:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   CARSKI REZ
8.7.2004 22:20:21   
ZARA
SAJ ENA Z DOBRO IZKUSNJO!!!!:bravo::bravo::bravo::sloncek::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   CARSKI REZ
8.7.2004 22:22:30   
mamica tia
kje si imela carskega?V mb?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   CARSKI REZ
8.7.2004 22:23:27   
ZARA
JESENICE.........:sloncek:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   CARSKI REZ
8.7.2004 22:25:04   
mamica tia
Ti je blo ful hudo?Si zaradi tega mogoce imela kaksne posledice?:miska:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   CARSKI REZ
8.7.2004 22:25:14   
mamica tia
Ti je blo ful hudo?Si zaradi tega mogoce imela kaksne posledice?:miska:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   CARSKI REZ
8.7.2004 22:28:28   
ZARA
... ne ne sam prvih par dni mi je blo ful grozn:grrr::grrr:
........ drgac sm zdj zlo dobr!!!
:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   CARSKI REZ
14.7.2004 15:47:42   
tinka-pepa
tudi jaz sem ena od vas s carskim rezom
izkušnja - slaba - namen smo imeli 3 otrok sedaj pa bo verjetno ostalo kar pri našem princu.
ob 1,30 odtekla voda
7 ,00 dobila umetne popadke
odpirala sem se počasi, boleče popadke sem imela takoj in to na 2-3 minute trajali so 45 sek.
ob 16 ,00 so rekli zdaj pa bo malo se še morate odpred pa bo
ob 19,30 zdaj pa bo odprata čisto ampak detece ni hotlo vem, med popadki so vzeli dojenčku kri da so vidli če se z nkim dobro godi- izvid je bil še vredu,
20,30 so poskusili z iztiskom otroka 2x in drugič je otroček nekak obrno glavico da več ni šlo po naravni poti , in jovo na novo predled in odvzem krvi med popadki, bili so že izstisni. izvid je bil slab in naredili bomo CARSKI REZ, nisem vedla ali naj bom vesela ali naj joče, komaj sem čakala da se rešim, in da bo naš mihec končno pokukal na svet....
rodil se je ob 21,27...
videla sem ga naslednji dan, bilo je lepo a mi manjka tisto ko vidiš... ko ga rodiš, si oddahnešin ga stisneš k sebi...davgo ga nisem morala sama dvignit imela sem močne bolečine... oba sma dobivala amtibiotike zarati infekcije... a še zdaj ne vem kakšne... v bolnici sem bila 9 dni...boleč trebuh 6 tednov sigurno potem sem morala jemati neke tablete in kaplice ker so še bili v meni koščki posteljice...
ah brez vezveze sedaj smo "zdravi" mimo je.:bravo:
imamo:duda:in veliko je pozableno nekaj pa vem da ne bom morala nikoli:(

lp in upam da nas ni veliko ki imajo podobno izkušnjo kot jaz

lp tinka

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   CARSKI REZ
18.12.2004 11:51:49   
ZARA
oj sanja...jst sem mela kar narkozo,nic epiduralne...jo pa delajo...sam mors rect...Za partnerja pa ne vem,moj ni bil...:rozica::rozica:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   CARSKI REZ
18.12.2004 12:03:02   
ZARA
nisem hotla,ker sem sera za take stvari...ce sem cist odkrita...
Mene je blo tko strah,da me na koncu spoloh ni blo vec strah...ce me razumes..

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?