|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   epiduralna na jesenicah
2.1.2008 19:11:23   
Mbee
Mene pa zanima kako se "prijaviš" za epiduralno pa kakšne izvide rabiš s sabo, nekaj malega sem že zasledila, zanima pa me celoten postopek in sicer za porodnišnico Jesenice. Hvala za odgovor aja pa srečno in zdravo 2008 ter čimveč novih, zdravih otrok!!!user posted image

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: epiduralna na jesenicah
2.1.2008 20:55:35   
katra55
Greš na razgovor, ki je v Torkih ob enih v sobi kjer je CTG(zraven porodne). Nisem sigurna, če je vsak torek, najbolje da pokličeš in vprašaš.Tam ti vse razložijo, na koncu pa daš svoje podatke in se podpišeš. Ničesar ne rabiš nosit s sabo.
Lp

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: epiduralna na jesenicah
2.1.2008 21:27:14   
Lunca1
Samo toliko da popravim, počakaš v bistvu v avli v 3. nadstopju, potem vas pa pride iskat anastezist in vse pojasni. Načeloma so razgovori res vsak torek ob 13h, samo pokliči, ker sem že slišala, da je odpadlo.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: epiduralna na jesenicah
2.1.2008 22:14:00   
arielca
Ja, in ko prideš rodit, te pred EA vprašajo, če si bila na tem predavanju.

Sicer je pa predavanje fajn tudi zato, ker si ogledaš porodne sobe (če so proste) in ti babica ali sestra razloži kako poteka priprava na porod.

In na Jesenicah je res fajn rodit user posted image !

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: epiduralna na jesenicah
2.1.2008 23:18:21   
nizy
Jaz sem na Jesenicah že dvakrat rodila.No, zdaj v tretje grem tut.Z epiduralno pa žal nimam izkušenj.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: epiduralna na jesenicah
3.1.2008 9:18:48   
Mbee
a če do PDP-ja ne rodiš ti umetno sprožijo porod ali je to neodvisno od epiduralne?

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: epiduralna na jesenicah
3.1.2008 10:11:27   
katra55
Tudi če ti porod sprožijo dobiš epiduralno. Ne dobiš je le v primeru da ima anastezist drugo delo.

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: epiduralna na jesenicah
3.1.2008 16:00:25   
arielca
IZVIRNO SPOROČILO: Mbee

a če do PDP-ja ne rodiš ti umetno sprožijo porod ali je to neodvisno od epiduralne?


Jst sem mela umetne popadke in sem EA dobila, ko so bili moji popadki dovolj močni in redni. Ker je šlo potem vse skupaj zelo hitro, je sama EA prijela šele proti koncu. In ko bolečina popusti, je res pravo olajšanje.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?