|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj počnete, tiste v bolniški??
3.11.2008 16:36:49   
bučibači
Živjo!

Res ne vem več, kaj naj počnem, imam bolniško brez izhodov že dva meseca, in res več ne vem, kaj naj,... pospravljeno imam že vse, kaj dosti itak ne morem delat-rizična N, knjige me ne mikajo več, tv nič pamenega, na internetu že nimam več idej kaj naj pogledam, gsm se mi bo pa itak vžal,...
Pa me zanima, kako si krajšate čas tiste, ki ste doma??

papa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj počnete, tiste v bolniški??
3.11.2008 17:07:21   
Anonimen
Nekaj idej zate: kuhaj, peči, rešuj križanke, piši pisma, igraj računalniške igre, pleti, uživaj v kopelih, izdelaj božična darila kar sama, pripravi kosilo/večerjo za prijatelje, igraj družabne igre, ...

(odgovor članu bučibači)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj počnete, tiste v bolniški??
3.11.2008 17:35:27   
otročnica
PREDVSEM PA UŽIVAJ, DOKLER ŠE LAHKO!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj počnete, tiste v bolniški??
3.11.2008 17:37:42   
aleja
Ne, ne opravljaj gospodinjskih opravil, če imaš rizično N. Jaz: berem revije, na netu igram igrice ( travian user posted image  ) ter pregledam vse možno kar se na netu da videt, gledam TV, pišem na forume user posted image  . Sem pa v postelji že od konca julija (postelja- WC)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj počnete, tiste v bolniški??
3.11.2008 17:38:19   
anabanana
Kaj pa kakšen študij na daljavo?

Če imaš še kakšne nerešene izpite je to idealna priložnost, da se učiš ...

Kaj pa če nekaj kar te res zanima to do obisti preštudiraš in potem napišeš nekaj o tem ali si pripraviš neki projekt, ki ga boš realizirala po porodniški?

Jaz te razumem...mene višek prostega časa pahne v depresijo in zmanjšuje mojo kreativnost in učinkovitost...

ma sem zatežila user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu otročnica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj počnete, tiste v bolniški??
3.11.2008 17:42:19   
hubi
Kvačkaj, pleti, delaj gobeline, novoletne čestitke...

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj počnete, tiste v bolniški??
3.11.2008 18:37:36   
Pacota
IZVIRNO SPOROČILO: aleja

Ne, ne opravljaj gospodinjskih opravil, če imaš rizično N. Jaz: berem revije, na netu igram igrice ( travian user posted image  ) ter pregledam vse možno kar se na netu da videt, gledam TV, pišem na forume user posted image  . Sem pa v postelji že od konca julija (postelja- WC)


Jaz tudi!user posted image  Fajn igrica je tudi Mahjong!

Pa res nic ne delaj!


(odgovor članu aleja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj počnete, tiste v bolniški??
3.11.2008 18:48:18   
aleja
Že iščem...če ne najdem, bom prosila za link...
Na travianu pa me ne napadat ;-)

(odgovor članu Pacota)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj počnete, tiste v bolniški??
3.11.2008 18:50:40   
abi
IZVIRNO SPOROČILO: otročnica

PREDVSEM PA UŽIVAJ, DOKLER ŠE LAHKO!!


To pa povsem drži.
Tega pa se  najbolj zavedaš šele kasneje. user posted image

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu otročnica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj počnete, tiste v bolniški??
3.11.2008 18:52:59   
aleja
Pacota, kak se igra? Sem iskala pare, pa so mi samo 4 kvadratki naenkrat izginili....nič jasno user posted image

(odgovor članu aleja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj počnete, tiste v bolniški??
3.11.2008 19:03:46   
Anonimen
Sprehod, trgovina, ležanje, branje, računalnik ...

(odgovor članu aleja)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj počnete, tiste v bolniški??
3.11.2008 19:30:43   
Leela
glej filme na DVDju. Obstaja spletna izposojevalnica itivi (ali nekaj takega)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj počnete, tiste v bolniški??
3.11.2008 19:42:29   
aleja
Vau, Leela, super! To bo tudi meni prav prišlo.

Ali pa še mogoče kateri tole:

http://www.domacifilmovi.net/

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj počnete, tiste v bolniški??
3.11.2008 21:13:41   
marita
jaz sem imela celo nosečnost rizično: dokler sem krvavela in bila res švoh sem: spala, malo hodila po stnovanju in balkonu, brala rr , prebrala kakšno revijo, za knjige meni tud ni blo, pa drgač rada berem, malo sem se pretegnila, telovadila kolikor sem lahko v svojem takratnem času, zelo počasi sem opravljala lažja gospodinjska dela, počasi sem kuhala ali si pripravila lahke obrok, nega telesa (masirala z oljem po nogah, trebuhu), si umivala lase, si delala pedikuro, se mazala z laki...kaj vem vse sem delala zelo počasi, ker me je spoadaj vse bolelo, tako da mi je prov pasalo se potem uležt.

Pol, ko nisem več krvavela in ko sem bila iz hujšega ven: sem zelo rada hodila na sprehode v naravo. Prej sem namreč 8 tednov strogo ležala ali se samo kratko gibala po stanovanju, tako da se kasneje blazno uživala v tem, da sploh lahko hodim.

(odgovor članu aleja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj počnete, tiste v bolniški??
3.11.2008 21:22:36   
Pacota
IZVIRNO SPOROČILO: aleja

Pacota, kak se igra? Sem iskala pare, pa so mi samo 4 kvadratki naenkrat izginili....nič jasno user posted image


Jaz igram igrice na tem linku: http://www.freegames.ws

Mahjong se  igra tako, da isces pare, vsakega znaka je po 4 kom - tj. 2 para (izjema so rozice in clovecki, ki pasejo vsak z vsakim, ceprav niso cisto isti), pazit pa moras, da se cim bolj resis nalozenih kvadratkov, enega nad drugim, tako imas dostop do tistih spodaj in da nimas prevec kvadratkov v vodoravni liniji. Kvadratke lahko odpiras le iz leve ali desne strani.

Od zacetka je ful tezko, potem pa prides noter in je ful fajn!

Obstaja se na istem linku Mahjong 2, ki je enostavnejsi, gre pa na cas in moras biti ful hiter.

Aleja upam, da sem razumljivo napisala!user posted image

So pa dobre se druge igrice tam, meni so najbolj vsec miselne...

(odgovor članu aleja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj počnete, tiste v bolniški??
3.11.2008 22:51:21   
lelaval
Jaz sem imela v  3. user posted image bolniško s strogim ležanjem - še posebej mi je G rekel, da sedenje ni isto, kot ležanje. In ker nisem imela prenosnika, sem le občasno šla na računalnik (itak tudi sedet nisem mogla dolgo), sem pa malo naredila doma, se malo vlegla, brala, gledala TV, brala, reševala križanke, popoldne pa sta šolarja prišla domov, pa sem se z njima ukvarjala - smo brali, igrali družabne igre (na postelji, ne za mizo - da sem lahko ležala user posted image ).
Če pa je to tvoja 1. user posted image , pa verjamem, da se naveličaš tudi TV, knjig in križank.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Pacota)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj počnete, tiste v bolniški??
3.11.2008 23:26:30   
tosja
Jaz sem brala, kvačkala, pletla, pospravljala (za deset let vnaprej user posted image ker pač zdaj manj... user posted image  user posted image  user posted image ), uredila sem albume s fotografijami, pisala dnevnik,..user posted image Bilo je lepo - zdaj je še lepše... user posted image  

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu bučibači)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj počnete, tiste v bolniški??
4.11.2008 10:03:44   
Anja24
Jaz tudi ne vem več kaj naj počnem user posted image user posted image  generalno sem imela že trikrat, o nosečnosti in dojenčkih sem že vse prebrala, diplomirala sem prejšnji tedenuser posted image ...bi pa šla na sprehod, ampak ne najdem ključevuser posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




cene zasebnega varstva
tinchek1980

Koliko plačujete za zasebno varstvo otroka v manjši skupini (do 8 otrok) v Lj. ali okolici?

manj kot 200 evrov (47%)

200-250 evrov (15%)

250-300 evrov (16%)

300-400 evrov (13%)

več kot 400 evrov (8%)


Število vseh glasov: 193

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!