|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   homeopat-krči
20.11.2007 18:30:02   
PIAF
Mislite, da obstajajo kakšna homeopatska zdravila proti krčem? Kaj menite o teh zdravilih za otroka? Bi upale dati 2-mesečnemu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: homeopat-krči
20.11.2007 18:39:42   
Anonimen
Ja, jaz imam homeopatske globule proti krčkom, kupljene v Italiji, ki so prav za dojenčke. user posted image

(odgovor članu PIAF)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: homeopat-krči
20.11.2007 19:49:10   
Anja25
Ali kaj pomagajo in če lahko poveš kje v Italiji si jih kupila.

Hvala in LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: homeopat-krči
20.11.2007 20:08:18   
Anonimen
v slo lahko kupiš vse sorte homeopatskih zdravil v zeliščni lekarni arnika všk loki. poglejte v imenik tel pa povprašejte če ima tudi proti krčem za dojenčke. pošlje pa tudi po pošti

(odgovor članu Anja25)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: homeopat-krči
20.11.2007 20:56:02   
r1ta
Ja. Mi smo uporabljali homeopatske kapljice proti krčem od rojstva naprej in tja nekje do četrtega meseca. Potem ni imela več krčev. Sem popolnoma za!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: homeopat-krči
20.11.2007 21:23:35   
karla 04
Tudi mi smo uporabljali te globule. Najprej sem jih pri prvi kupovala v Italiji, sedaj pa se jih dobi res ze v Arniki v Sk. Loki. Imenujejo se colikind.
Gaji so pomagale, sedaj pri drugi hcerkici, pa zal niso pomagale.
Jaz bi probala, ker sem probala res vse, zaradi res mocnih in hudih krcev. So pa cisto naravne in brez stranskih ucinkov, ker so na bazi zelisc.

LP,Karla

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: homeopat-krči
20.11.2007 21:38:00   
crtka
Tudi mi uporabljamo globule kolikind in res pomagajo, kupiš pa jih v vsaki lekarni v Italiji.

(odgovor članu karla 04)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: homeopat-krči
20.11.2007 21:50:39   
*erika*
js sm jih tud uporabljala pri svoji hcerkici pa niso nic pomagale,lahko pa pohvalim kuminin sirup ki je deloval ze pri prvem otroku zelo dobro,sedaj ga dajem se mali pa isto pomaga.lahko ga das u caj 1 zlicka v 2dc caja ali pa namocis konico dude.kupi se lahko v lekarni



_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu crtka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: homeopat-krči
21.11.2007 12:07:40   
muck
Mi smo jih začeli dajati pri 1 mesecu in so edine, ki so pomagale. user posted image Kupili pa smo jih v Arniki v Škofji Loki. So pa najbolj naravne.

_____________________________

Najboljša igrača je: atiiiiiiii.
http://rubens-place.myminicity.com/
http://rubens-place.myminicity.com/ind
http://rubens-place.myminicity.com/tra

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: homeopat-krči
21.11.2007 20:22:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: crtka

Tudi mi uporabljamo globule kolikind in res pomagajo, kupiš pa jih v vsaki lekarni v Italiji.


Mi tudi. user posted image

(odgovor članu crtka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?