|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   LAKOTA
22.11.2007 11:12:28   
Skratek46
V življenju nisem bla tko lačna...mogoče so živci ker bulim v ta koledar in čakam da pride 2.12.-pa se ne premika nikamor...JOJ!!!
A je kera čutla kaj podobnega ko je zanosila???
Npr.danes zjutraj sem pojedla 2 sendviča in 4 monte pudinge...in zdej(minila je ena ura), sem lačna ko volk-prav trpim-nikoli nisem bila tako lačna...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: LAKOTA
22.11.2007 11:15:39   
oktavija
Jaz imam tako volčjo lakoto ob PMS to je en teden pred user posted image !

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: LAKOTA
22.11.2007 11:21:46   
jazzz27
naj povem še jst, da sem bila glih v času O, pa še sem full lačna...pojem vse!!! Sem mojmu rekla, da bova klučavnico gor naštimala na hladilnikuser posted image ...jst tud čakam, kaj mi bo ta znak povedu 27.11. Ti sporočim, al je to od pričakovanja M ali pa je kaj drugega...

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: LAKOTA
22.11.2007 11:56:26   
Fargesia
joj, jst bi tud kr naprej jedla...ko pa kaj pojem, me pa vse tišči...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: LAKOTA
22.11.2007 12:11:26   
Skratek46
Jooooooj to čakanje me bo ubilo in pol še če ni user posted image se bom po moje kr zjokala. Prav hudo mi je za vse tiste ženske ki ne morejo met...to mora bit res grozno.Čakaš in čakaš v nedogled-pol pa vsak mesec v jok.user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: LAKOTA
22.11.2007 12:22:29   
lelaval
Jaz imam apetit, tudi, če nisem noseča user posted image . V user posted image  pa sem vse žrla, sladkarije pa sploh. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: LAKOTA
22.11.2007 12:28:30   
~Biba~
jaz pa mam že nekaj dni takšno željo po mandarinah da je joj...

in danes končnoooo imam mandarina party




user posted image

( ok mandarine nisem našla na sliki user posted image )

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: LAKOTA
22.11.2007 13:48:22   
Inigo
pri meni je bilo pa ravno obratno. nič nisem jedla. samo sokove sem lahko pila. no, potem pa smo naredili test in bil je plus user posted image zdaj pa čakamo user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: LAKOTA
22.11.2007 13:50:30   
Neža7
Ko dem bila jaz noseča sem hitro bila sita, da sem manj pojedla, ampak sem tudi bila lačna vsake 3-4 ureuser posted image  

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: LAKOTA
22.11.2007 14:49:43   
Lorencia
Jaz sem vedno lačna oz imam zelo povečan apetit, kakšen teden pred user posted image ...ko pa jo dobim, pa se spet vse umiri.

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: LAKOTA
22.11.2007 14:56:24   
natalia
jaz sem jedla normalno tudi ko sem zanosila, ampak KAJ sem jedla! naenkrat 1 kozarec (celi ) kislih kumaric, napolitanke, zeleno solato in rdečo peso s kisom vred... ko sem spraznila kozarec kumaric, pa sem vedla, da sem noseča.user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: LAKOTA
22.11.2007 15:04:08   
jabi babi
ojla a je mogoče katero preden je naredila test in je seveda bil user posted image  bolel križ???

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: LAKOTA
22.11.2007 15:40:57   
srecna_zvezda
jabi babi mene je malo bolel, ampak ne kot neposredno na krizu ampak kot bi bile ledvicke..seveda je z njimi bilo vse ok.

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: LAKOTA
22.11.2007 15:50:46   
Taula
ojla a je mogoče katero preden je naredila test in je seveda bil bolel križ???


Mene je ja..in hitro sem bila utrujena. Odisejada po BTCju me je čisto ubila.user posted image  Zadnjič so mi ugotovili da user posted image  nosim v križu.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: LAKOTA
22.11.2007 16:37:22   
ajam27
Jaz imam apetit, tudi, če nisem noseča .

aha, tudi meni se dogaja!user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: LAKOTA
22.11.2007 16:49:02   
jazzz27
Men se pa dogaja, vsakič, ko vidim to temouser posted image user posted image user posted image user posted image ! Kje ste nosečkem, da mal ROZA obarvamo seznam!!!

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: LAKOTA
22.11.2007 16:49:41   
jabi babi
in meni prav takouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: LAKOTA
22.11.2007 16:53:04   
jazzz27
kaj je s tabo jabi babi, si kaj nardila testeka???? jaz bi rada vidla, da si mal ROZIKA!!!!

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: LAKOTA
22.11.2007 18:08:18   
jabi babi
ja,sm naredila test pred včerajšnjim pa je bil seveda -,ker jo ne pričakujem šele 24,11.če jo ne dobim,bom pač še probalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: LAKOTA
22.11.2007 18:11:38   
jabi babi
ja pa hvala jezzz27 za tako lepe user posted image roza željeuser posted image user posted image user posted image ...tudi jaz tebi.jst sm enkrat že bila noseča,in občutla to veselje,samo žal se ni izšlo....

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: LAKOTA
22.11.2007 18:36:44   
jazzz27
user posted image , mi je zelo žal, nobeni ne privoščim kaj takega!! Sedaj pa moči nabrat, pa v nove bojeuser posted image user posted image

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?