|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   9. nebesa (**** nadaljevanje...)
24.12.2004 8:35:29   
Mina1
Ekola punce moje, da sem vam javim še zadnjič iz službe, ker doma ni toliko časa za RR;)

S ponedeljkom nastopim dopustek:bravo:, kar ga je še ostalo, potem pa šibam na porodniško (23.1.2005):bravo: in mali :modri: naj bi nas presenetil tam 20.2.2005:bravo:

Vsem skupaj želim, da se zimska pravljica ne bi nikoli končala in da se vsem izpolnijo najbolj skrite želje.


Res iz srca lepe praznike in srečno 2005,

vaša Mina1, konec 32t:nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   9. nebesa (**** nadaljevanje...)
24.12.2004 13:05:34   
Špacka

Ko se ena vrata sreče zaprejo,
se druga odprejo,
toda pogosto tako dolgo
zremo v zaprta vrata,
da ne opazimo tistih,
ki so se nam odprla...
... v letu 2005 vsem skupaj želim, da bi se vam vrata sreče odpirala sama od sebe.

Punce ene vrate sreče sem odprla včeraj, ko sva nakupovala za :duda: tako da se lahko malo pohvalim, da imam sredi dnevne sobe voziček, lupinico, glasbeni vrtiljak za posteljico, komplet posteljnino, enak okrasni trak, in še nekaj drobnarij fleške, duda...
sedaj komaj čakam še posteljico, v glavnem naredila sva si najlepše praznike:bravo::bravo::bravo:9nebesa9nebesa9nebesa

Lepo preživite božični večer in dan v objemu svojih najdražjih:angel:

Špacka&:duda:

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   9. nebesa (**** nadaljevanje...)
24.12.2004 16:19:48   
Anonimen
Ojla!

Končno prišla do RR po nem dnevu.

včeri sem bila pri sošolki na ''boični'' zabavi (jaz, ona pa še ena sošolka) in smo čvekale od 17h do 21:30:bravo:

Dones pa smo mel že 14. tradiconalno tekmo gim. Bežigrad- Šentvid in smo mi ZMAGAAAAAAAAAAAAALIIIII!!!!:bravo::bravo::bravo: Obe ekipi- fantje in punce;) Mam mal slab glas zdele...:ups:

Čestitko mojo (in od teamaRR) si poglejte na http://ribicabibica.tripod.com

Zdej pa čakam na kosilo, ker sem laaaaaaaaaaaaačna. Jutri dam pa jaz svoja darila pod smrekico:)

lp,:fis:

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   9. nebesa (**** nadaljevanje...)
24.12.2004 19:07:03   
Dolina
Ojla!

Tudi jaz želim vsem lepe praznike in srečno novo leto. (aja, Ribica, jaz sem kar pod vaše sporočilo dodala še moje "želje", ker nisem vidkal,da so punce odprle svojo temo - upam, da ne bo kej narobe, če ne me pa zbrište ;)).

Jaz sem danes videla svojo bebiko! Sem imela pregled in UZ in joj smo veliki oz težki: že 1.800g. :bravo::love::bravo::love:
Še vedno je obrnjena na glavico :bravo: in upam, da tako tudi ostane.

No, Ribica, drug datum je malemu od Pinje najbolj ustrezal. Držim pesti, da bo čim prej prikorakal na svet. :rozica::rozica::rozica:

Drugače pa nič novega pri nas. Danes gremo k mojim na večerjo, v službi smo tudi imeli malo prigrizka. V trgovinah pa taka gužva, da dol padeš. Meni letos tako leti čas, da sem šele danes nabavila darila. Drugo leto bom definitivno prej bolj pridna. :)-:)-:)-

Zdej pa šibam na večerjo, čeprav nisem nič kaj lačna. Pa še mal prehitro mi grejo kile gor.

Pa pa, Dolina 30t

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   9. nebesa (**** nadaljevanje...)
24.12.2004 22:15:01   
Anonimen
Ojla!

Dolina, nič ni narobe, če si tja napisala. Sej če greš na NV pogledat te bo kap- same čestitke!!!

Upam, da Pinji uspe pred polnočjo!!!:sloncek:

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   9. nebesa (**** nadaljevanje...)
26.12.2004 11:40:36   
Dolina
No, pa ji ni uspelo. :( Eh, važno, da sta obe v redu in da končno pestuje svojo štručko. :love::love:

:bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?