|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
25.12.2004 21:39:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Milumil 1
25.12.2004 21:41:54   
ZARA
ojla...jst sem ji takoj dala naprej dvojko, ko mi je enke zmanjkal...nismo nic mesal...pije pa Aptamil...


pa-paa

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
25.12.2004 21:46:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Milumil 1
25.12.2004 21:50:46   
ZARA
Zara bo zdele stara 8 mes,spije pa od 90 - 240ml...odvisno...zjutraj po 12+ prespanih urah popije do 240ml drugace pa nikol...pri 4 mesecih se pa ne spomnim vec tocno...
Kolk ti pa popije detka??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Milumil 1
25.12.2004 22:40:45   
Anonimen
Mi tudi nismo nič mešali enke in dvojke. Ko je bil čas za dvojko, smo pač prešaltali. Imeli pa smo mešanico comformila in milumila. Če bi še enko in dvojko mešali, bi bilo pa za moje možgane res že malo preveč...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Milumil 1
25.12.2004 23:27:18   
india
Mi smo tudi vedno kar prešaltali iz enke na dvojko, popili pa so odvisno od dolžine predhodnega spanca in lakote.
Ni bilo nikoli nič določenega. :zmeden2:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?