|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   varnost dojenčka v kopalni kadi
13.1.2008 2:05:14   
neli08
pozdravljene,

prosim za nasvet: imam 5 1/2-mesečnega sina, ki mu plastična banca za kopanje postaja premajhna. Kmalu bo potrebna "selitev" v veliko bano.

Pri prvem sinu smo imelu tuš kabino in se mi je zdela bolj primerna, ker je površina za stanje velika, bana pa je precej ožja in se mi zdi, da je otrok manj stabilen v bani kot v  tušu.

Zanima me:
- kateri je najboljši (z vidika varnosti) pripomoček za sedenje v bani, kako se imenuje, kje se kupi in koliko stane,
- kakšne so vaše izkušnje z njim?

hvala, lp

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: varnost dojenčka v kopalni kadi
13.1.2008 7:12:49   
Dajadada
Flipper je super za sedenje v kadi. Stane mislim da nekaj čez 20€, prodajajo pa ga v Arielu, verjetno pa tudi v drugih otroških trgovinah.

(odgovor članu neli08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: varnost dojenčka v kopalni kadi
13.1.2008 7:48:56   
Anonimen
Fliper je zanesljiva stvar... Priporočam..

(odgovor članu Dajadada)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: varnost dojenčka v kopalni kadi
13.1.2008 8:00:26   
nana 27
Imeli Flipper pa se mi je zdelo, da smo denar vrgli stran. Super zadeva za kakšen mesec. Za v banjo smo kupili navadno banjo za perilo v Merkurju. Še danes se kopa v njej. Velik pa je 102cm. Izgleda takole  http://www.tontarelli.it/pages/scheda.asp?p=311&r=406 pa mislim, da ne stane veliko več kot 10 EUR.

(odgovor članu neli08)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: varnost dojenčka v kopalni kadi
13.1.2008 8:16:49   
Anonimen
To je pa čudno. Sem prav slike gledat, pa je moj bil še pri 9 mesecih v tamali banjici, ki je bila res majhna, on pa velik fant.

A si sigurna, da mu je banjica premajhna?

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: varnost dojenčka v kopalni kadi
13.1.2008 8:36:01   
julci
Imamo fliperja,super zadeva,malapa v njem uživa 100 na uro .mamo sicer sposojenga,drugač bi ga pa kupili.

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: varnost dojenčka v kopalni kadi
13.1.2008 10:57:06   
madejka
Mi smo zdaj Flipperja nabavli, pa ne zato, ker bi mu bla premala banica ampak ker ima tako veselje čofotat in špricat okol, da smo meli celo kuhno mokro. Bano imamo pa globoko in ga ne morem držat not in umivat.
Amapk Flipperja še nismo sprobali... bom poročala kako bo.
Smo ga pa kupli v Arielu (v akciji ga imajo zdaj za 22€).


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: varnost dojenčka v kopalni kadi
13.1.2008 11:09:59   
F*S*M
no mi smo uporabljali takšnega in je bil super, samo mora pa otrok sam sedeti, naš je bil star 6 mesecev skoraj 7 ko smo ga kupili, prej pa sem ga kopala v veliki banji brez stolčkauser posted image


saj ga čist kamot kopaš v veliki banji tudi brez stolčka samo križ te malo boli potem


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: varnost dojenčka v kopalni kadi
13.1.2008 11:13:24   
Pikca
do kdaj je pa uporaben fliper, naš je star 9 mes., bi ga pa nabavila zato, da bi se s starejšo sestrico skupaj v banji kopala

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: varnost dojenčka v kopalni kadi
13.1.2008 11:15:30   
madejka
Pikca od 6 meseca naprej so meni rekli oz. ko lepo sedi. Našemu še čisto malo manjka, zato še čakamo.

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: varnost dojenčka v kopalni kadi
13.1.2008 12:57:27   
bodoča
moj je star 4 mesece in pol, pa ga že kakšen mesec kopam v ta veliki bani. natočim malo vode in ga položim not, mali uživa 100 na uro in brca in šprica. zraven moraš bit pa tak pri vsakem načinu umivanja, križ pa po moje ne boli nič bolj kot pa pri fliperju, saj se moraš tam tudi not prepogibat.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: varnost dojenčka v kopalni kadi
14.1.2008 0:04:27   
neli08
zdravo, punce,

vsem hvala za odgovore in predloge user posted image

Saj našmu pobu banca ni premajhna, če bi v njej sedel; mi ga mamo v polležečem položaju, pol pa brca in se zadeva v vse robove. Pa kopamo ga zaenkrat na spraznjeni previjalni mizi v spalnici (ravno zaradi hrbta; kopava ga oba z možem, on ma pa sploh po nesreči bol probleme s hrbtenico) in je kar mokro po mizi, ko se kopanje zaključi - zato bi ga rada prestavla v kopalniško bano, da bo tam lahko užival v vodnih radostih, jaz pa ne bom slabe volje, ker bo vse polito. 

jasno, da morš bit pri umivanju skoz poleg otroka (to sem tud pri starejšem sinu - 3 1/2 leta, pa tud če se samo tuširamo in se vmes mal sam igra). V ta velki bani pa kar mal cvikam, da bi mela malega brez česarkoli (brez male bance, fliperja ...), ker se mi zdi, da je bolj nevarno, da se mi prekucne v vodo (tud če ga držim, ker v vodi ful uživa; predvidevam, da se mu bo kar smejalo, ko bo prišel v ta veliko bano z več vode),
v tem fliper stolčku pa se mi zdi, da je najbolj stabilen, ker ga ograjca ščiti (ker nima tok prostora okol sebe kot v plastični banci al pa če bi sedel sam v bani),  roke maš tud mal bol proste in se lahko pol z njim tud mal igraš.

križ pa v bani boli tko al drugač, ker pač visiš noter, pa še otroc ponavadi tko uživajo, da se čas kopanja kar zna podaljšat.

pa mal sm tud jaz razmišljala, da bi dala oba otroka skupaj v bano (malega potem s fliperjem), da bi se skupaj zabavala - jaz pa bi umila enega potem še drugega. ma kakšna izkušnje s tem, ali je to za mlajšega otroka predivje, ker moj starejši je kar živahen v bani.

lp

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: varnost dojenčka v kopalni kadi
14.1.2008 6:58:54   
NRMM
IZVIRNO SPOROČILO: neli08

pa mal sm tud jaz razmišljala, da bi dala oba otroka skupaj v bano (malega potem s fliperjem), da bi se skupaj zabavala - jaz pa bi umila enega potem še drugega. ma kakšna izkušnje s tem, ali je to za mlajšega otroka predivje, ker moj starejši je kar živahen v bani.



Jaz imam 2 letnico in 7 mesečnico,ki se kakšen mesec že skupaj kopata.Tavelika je itak divjak,mala pa tudi,ko zagleda vodo.Od začetka je sicer bilo malo joka,ker je bila velika malo bolj divja,potem se je pa navadila in je zdaj ok,prav uživata skupaj.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu neli08)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?