|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lulanje-fantki
25.11.2007 20:10:24   
filipina
Kako naj malemu, 4,7 let dopovem da naj lepo lula v školjko. Pismo, vedno polula vse naokrog, noče dvignit pokrova, potem pa sem mu rekla naj lula kot punčke, pa je isto vse polulano. Toti lulček mu nese kot vodomet. Kaj pa vi? Imate isti problem?

_____________________________

Z nasmehom marsikomu polepšamo dan!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lulanje-fantki
25.11.2007 20:27:07   
Jančika_
Naš lula sede z nastavkom, tako da ni nič okoli polulano. Zadnjič je v gostilni lulal stoje in je neslo vsepovsod, čeprav sva držala smer - polulal je še sebe in mene po obrazuuser posted image user posted image user posted image . Zraven se je pa smejal kot histerična opicauser posted image .

(odgovor članu filipina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lulanje-fantki
25.11.2007 20:35:30   
TIA22
joj, jaz res nevem kak mu naj dopovem, te pa mu že grem na živce, da mu vsakič ko gre lulat razlagam kak naj lula, pa mi raje reče naj mu jaz luleka držim, da on ga ne obvlada!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lulanje-fantki
25.11.2007 20:35:40   
NinaŠ
Sori jančika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...kako vama je pa to uspelo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Mi s tem nekako nimamo težav - sva se dogovorila, da ko se lula, se lulčka, neglede ali stoji ali sedi, drži navzdol, da ne šprica okrog. Največkrat pa lula stoje, ker če se usede, hoče biti čisto brez hlač, ki pa se mu jih za vsako lulanje ne ljubi slačit in oblačit.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lulanje-fantki
25.11.2007 20:54:35   
dix
IZVIRNO SPOROČILO: filipina

Kako naj malemu, 4,7 let dopovem da naj lepo lula v školjko. Pismo, vedno polula vse naokrog, noče dvignit pokrova, potem pa sem mu rekla naj lula kot punčke, pa je isto vse polulano. Toti lulček mu nese kot vodomet. Kaj pa vi? Imate isti problem?


Naša dva sta se očitno naučila od atija in obvladata zadevo od vsega začetka. Najbolj pa seveda uživata ko lulata poleti zunaj da lahko "rišeta"  user posted image

(odgovor članu filipina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lulanje-fantki
25.11.2007 20:58:07   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Sori jančika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...kako vama je pa to uspelo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Ne vprašaj...user posted image . Pojma nimam, kaj sva štrikalauser posted image . Verjetno zato, ker drugače nikoli ne lula stoje. Zunaj ga je treba dvignit kot punčko, drugače gre tudi vse po hlačah. Ampak kot rečeno, doma ni problemov.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lulanje-fantki
25.11.2007 23:52:26   
živa
Jančika user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lulanje-fantki
26.11.2007 6:19:55   
Skabi
Jančika, še jaz user posted image user posted image user posted image

Našima je ati pokazal, kako frajersko ej, če zadaneš v školjko in sta se takoj naučila te veščineuser posted image   Tamali ima zraven še pručko, na katero stopi, ker brez nje pa res ne doseže.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lulanje-fantki
26.11.2007 8:03:42   
aluš
Imam dva fantiča (10 let in 4 leta). Takoj od prvega dneva ko smo šli iz plenice, sem jih naučila, da se na školjko vsedemo, pa pazimo, da je lulček v WC, tako dela tudi ati. Nikoli ni nič polulano, to pa RES MORAM POHVALIT. Nobenemu tud na misel ne pride da bi kakšne stoječe poze izvajal. Poleti zunaj pa seveda stoje (tamal), ta velik ne zaliva več travce ampak gre noter na WC, če je možnost. Čeprav nama s tamalim poleti skoraj nikoli ni ratalo, da se nismo polulala, če se ni komplet spodaj slekel. Zmeraj se potem na koncu, ko ni vič takega "pritiska" še po hlačah pokapa.

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lulanje-fantki
26.11.2007 8:55:56   
*sanela*
Fantki majo potrebo da v neki ciljajo ko lulajo. Zato sem jaz v školjko vrgla par kosmičev tako ko je lulal je ciljal v kosmiče. To je trajalo par dni pa se je navadil.

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lulanje-fantki
26.11.2007 19:40:22   
Zvezdica


Sanela - kosmičiuser posted image user posted image user posted image

Aja, janička - lulanje meseca

Drgač pri nas se vsede in lula. Tako kot tati. Vidim, da tako tudi pri aluš zadeva funkcionira.



_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: lulanje-fantki
27.11.2007 10:05:26   
katka11
nas tud lula v stoje in ponavadi je vse pod kontrolo.
skoljko sem ga navadla dvigovat, pa tud atija vidi, pol sem mu pa na zacetku vrgla notr en koscek wc papirja in mora ciljat.
sam vcas k je pa zleht je pa tud stala...


(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: lulanje-fantki
27.11.2007 12:31:06   
Bejba
Mi smo našega že na kahlici učili, da mora lulija notri držat, tako da zdaj na stranišču ni problema. Ko kaka in sedi, drži lulija notri, ko stoji ga pa tudi drži in cilja notri. Problem je edino, če se mi spomni takrat kaj razlagat in potem bi mi še pokazal, pa se kar med lulanjem obrne in šprica vsepovsod.
Od vsega lulanja je pa itak najbolj pomembno na koncu vodo potegnt, pa če tut lula samo kapljico user posted image .


_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: lulanje-fantki
28.11.2007 9:29:17   
katka11
pa "pipo"obrisat pa roke umit...


(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: lulanje-fantki
28.11.2007 10:04:36   
Anonimen
Naš bo,ko bo velik dober strelec je nadarjen za ciljanjeuser posted image
Nikoli ne polula naokoli,če pa sedi,pa pipco drži,da ne uideuser posted image

Aja,v šolo pravilnega lulanja,ga je pa nono vzel in naučil.Sta rekla,da so to moške zadeve.user posted image

(odgovor članu katka11)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: lulanje-fantki
28.11.2007 11:45:47   
tatam
Saj bo!Čez čas se bo naveličal in nehal,do takrat pa mirne živce.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?