|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prehlad v nosečnosti
19.1.2011 18:23:38   
liamm
Pozdravljene
zdaj sem v 37. tednu in sem že 10 dni prehlajena kot hudič....grlo, nos....pijem pa samo čaj z medom in limonom...
Sem bila danes na pregledu in vprašala G. ali prehlad kaj vpliva na dojenčka....odgovor .....naj ne bi....

Kakšne so vaše izkušnje???

Lep dan....in lepo nosečnost...

Ciao
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prehlad v nosečnosti
19.1.2011 20:15:19   
tanja1980
noseča drugič,

mala je od spetembra v vrtcu in sem bila skoz neki bolana..ne vem v cem bi to vplivalo na otroka, kvečjemu bo imel razvita protitelesa...

je pa zoprno ker ne smes nic jemat, jaz sem bla na lekadolih, uporabljala sem operil, ker nisem sploh mogla dihat, pa vcasih ce je blo hudo tut angal..
sej ni fajn, sam kaj pa jim ce bit....

zenske kadijo, pijejo, da ne govorim o prehrani, ko nekatere sam svinjarijo jejo, ene celo na metadonu pa jo pamzeki vredu odnesejo...

nc se sekirat...

(odgovor članu liamm)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prehlad v nosečnosti
27.1.2011 8:29:59   
alenkapia
tudi jaz sem bila 14 dni prehlajena in mi je zdravnik rekel da lahko vzamem kaki lekadol, vednar sem zdržala brez. koliko vem to na otroka ne vpliva.
lp, Alenka

(odgovor članu tanja1980)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prehlad v nosečnosti
27.1.2011 8:53:47   
anchika
No zdaj ko sem to prebrala grem takoj spit lekadol. SEm prehlajena ko hudič, klava me boli za po............. iz nosa mi teče. Za znoret!!!!!!

(odgovor članu alenkapia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prehlad v nosečnosti
27.1.2011 11:22:12   
olimia
jaz sem tudi sedaj prehlajena. en dan sem imela vročino do 38, sam me glava in roke pa noge tako bolijo, da je za pop...
mi je rekla zdravnica, da lekadol ali pa še boljše daleron lahko vzamem po potrebi, ker je škoda da se mučim. sam ne pretiravat.
No jaz sem sedaj z enim daleronom naredila veliko, sem brez vročine in bolečin, sam nos mam čist zapackan, tako da moram ponovno po fiziološko...
kaj čmo, takšno obdobje je

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prehlad v nosečnosti
27.1.2011 11:37:23   
butt3rfly
moj recept proti prehladu: lekadol (samo, če me muči glavobol), čaj z limono in medom, proti zamašenemu nosu kr navadna fiziološka, proti kašlju, ki je ponavadi suh, pa med in čebula. tudi drugače nisem pristaš kemije, ne samo zdej, k sm noseča. pa počivat kulker se da. in pa seveda pustiti se RAZVAJATIuser posted image ma ni hudiča, da neki od tega ne bi pomagalouser posted image

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prehlad v nosečnosti
27.1.2011 11:40:22   
taya 100
Ja, tudi jaz se bojujem z virozo pljučnico že en mesec. Zdi se mi, da se nikakor ne morem pozdraviti. Imam še samo 14 dni do poroda ( do predpisanega roka) in ko se zdi, da gre na boljše, se spet kaj zalomi. Tokrat je kašelj šel na boljše, pa se mi je spet vnelo uho. Sem bila na lažjih antibiotikih. so pomagali, a se mi je vnetje sper razvilo. Groza.Odločila sem se, da ne grem več k zdravniku, ker od tam prinašam različne bolezni,pa tudi pomaga kaj dosti ne.Se bom pozdravila s pozitivnimi mislimi ( kaj pa drugem morem), z veliko volje in pač z domačimi zelišči. Želim si namreč roditi zdrava.

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prehlad v nosečnosti
27.1.2011 21:44:17   
Anonimen
Na začetku N, mi je ukleščilo živec v vratu in me je bolelo cel mesec. Nekaj dni sem jemala Aspirin C in tudi kakšen Nalgesin (oba odsvetovana v N!), povrhu vsega pa sem se še prehladila. user posted image K sreči je bebi zdrav user posted image .

Poleg vse kemije je pa na koncu res najbolj pomagalo to kar so zgoraj napisale - počitek, relaksacija, razvajanje. Nompa tud kakšen lekadol in vitamini s tonami tekočine. user posted image

(odgovor članu taya 100)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prehlad v nosečnosti
28.1.2011 0:37:28   
sunny24
Jst sem si pomagala z navadnim lekadolom (ko sem mela vročino), litri fiziološke za nos in s propolisom za grlo (žlička cukra z enimi 5 kaplicami propolisa). Pa seveda limone, med, čajčki in počitek! Pa pred spanjem sem si prsni koš z materino dušico al pa Vicksom namazala.

Pa z bejbijem ne bo nič narobe zaradi prehlada!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?