|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moj porod
30.12.2004 9:30:40   
Anonimen
Vse se je začelo 16.12. 8 dni pred PDP, ko sem imela pregled in mi je G rekel, da sem malo že odprta in da bom kmalu rodila. Dobila sem napotnico za porod za 20.12. Ko sem prišla domov sem imela čudne bolečine in sem mislila, da je to od pregleda. Bolečine pa niso in niso nehale in sem jih začela merit- najprej na 10 min nato pa že na 8 potem pa na 5. Okoli 17 ure me je odpeljal v prodnišnico, kjer me je pregledal in rekel, da sem že 4 prste odprta. Najprej je sledil klistir pa britje, potem pa v porodno sobo, kjer sem do 19 ure čakala anastezista, da mi je vstavil kateter za EA. Ob osmi uri so mi predrli mehur. Vse se je za prvi porod dogajalo kar hitro; ob 21.30 sem bila odprta že 8 prstov in šele takrat je babica ugotovila, da so mi pozabili priklopiti umetne popadke.
Ob 23.uri je babica rekla, da sedaj pa bomo malo potiskali in po 5 popadkih se je rodila Maša 3320 g težka in 54 cm velika, obseg glavice 33 cm.
čeprav me je bilo poroda zelo strah je vse potekalo tako hitro in čisto brez bolečin. Hvala za EA.


lp

Nina:) in Maša:duda:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Moj porod
30.12.2004 9:39:57   
Rozi
Čestitke!
:bravo::bravo::bravo::bravo::sloncek::sloncek::sloncek::kuza::kuza::kuza:

Jst tut kumi čakam čeprav se bom še mal načakala sem šele v 15 t ampak sej bo!

Še enkrat čestitke za Nino in malo Mašo!

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Moj porod
30.12.2004 10:07:49   
Vrtnica1
Super za neboleč porod, čestitke :bravo::angel::metulj::miska::kuza:
Lp, v. :rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Moj porod
30.12.2004 10:23:50   
Lu
:sloncek::sloncek::sloncek:Iskrene čestitke pa veliko cartanja vama želim. :sloncek::sloncek::sloncek:

lp Lu in :duda:
33t 2/7:love:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Moj porod
30.12.2004 11:33:06   
barby*
:sloncek:Č:sloncek:E:sloncek:S:sloncek:T:sloncek:I:sloncek:T:sloncek:K:sloncek:E:sloncek:

Pa veliko crkljanja:rozica:

pa pa
barby:metulj: in :love:28t

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Moj porod
30.12.2004 12:02:54   
maja1977
:rozica::rozica::rozica:

:bravo::bravo::duda::duda: ČESTITKE! :duda::duda::bravo::bravo:

lp
Maja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Moj porod
30.12.2004 19:30:49   
Grascakinja
:bravo:9nebesa:bravo:9nebesa:bravo:9nebesa:bravo:9nebesa:bravo:9nebesa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?