|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Steklenička
2.12.2007 9:50:43   
TinaUros
Pozdravček

Zanima me, katere stekleničke uorabljate za dodajanje. Stari smo 1 mesec, pa so se mi luknjice pri cucljih povečale (verjetno zaradi prekuhavanja) in mu zdaj kar šprica ven. Nebi pa rada, da se zarad tega" lagodja" navadi na flašo. Imam pa Aventove steklenice.

Lep dan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Steklenička
2.12.2007 10:18:45   
Klarita
Jaz od začetka uporabljam MAM in sem zadovoljna z njimi. Sicer jih ne prekuhavam, ampak imam tekočino za sterilizirat in ni bilo nič narobe z njimi.

(odgovor članu TinaUros)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Steklenička
2.12.2007 10:43:46   
biga
Mi smo tudi dodajal do 6. meseca in še vedno pije iz Aventovih stekleničk. Imamo jih že od začetka, jih steriliziramo v parnem sterilizatorju in nimamo z njimi nobenih težav.

(odgovor članu TinaUros)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Steklenička
2.12.2007 10:57:28   
kristinaj
imam od chicco-ta. trajanje cuclja je približno mesec dni ali prekuhavaš ali ne.

glede na to, da mu moreš dodajat zakaj se bojiš da se bo na flašo navadil???? prej ali slej..... 

če mleka ni, ga pač ni in čudežev ne moreš delat...

jaz ga tudi nisem imela, bilo je lih tolko, da se je lahko malo pocartala. dodajala sem ji od prvega dne kar smo bile doma in to cel obrok.... in pupa rase in od 3 meseca spimo celo noč.

(odgovor članu TinaUros)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?