|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   test pozitiven, zarodka ni - je možno?
30.11.2007 17:40:47   
Gina
Ne gre zame. Moji frendici je zamujala M, naredila je CB - 14 dni nazaj - in test je bil pozitiven. Na UZ pa se še danes popolnoma ničesar ne vidi, ne zarodka, ne vrečke, ali kako že temu rečejo, ničesar pač. Niti prejšnji teden se ni. Ali je možno, da CB pokaže nosečnost, v resnici pa je ni? A je kakšna to že doživela? Kar verjeti ne morem. Jaz sem mislila, da je kvečjemu možno obratno. G je ni poslala na merjenje količine nos. hormonov, dalal ji je tablete za sproženje M.user posted image  Nič mi ni jasno. A ima kakšna kakšno idejo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: test pozitiven, zarodka ni - je možno?
30.11.2007 17:45:00   
Anonimen
G bi mogla pogledati če ni izvenmaternična nosečnost

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: test pozitiven, zarodka ni - je možno?
30.11.2007 17:45:05   
nuala
Izvenmaternična nosečnost?

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: test pozitiven, zarodka ni - je možno?
30.11.2007 17:50:01   
Janya
Ja samo bi G morala prej potrdit ali ne, če gre res za nosečnost. Možno da gre za IMN. Pozorna naj bo na kakšne bolečine.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: test pozitiven, zarodka ni - je možno?
30.11.2007 18:11:52   
Gina
Ne, to sem jo najprej vprašala, če je izvenmaternična, pa mi je zatrdila, da je G res fuuuul dolgo delala UZ in pregledala vsepovsod. To bi ji jaz verjela, ker poznam to G, sem jo dolgo nazaj tudi sama imela, pa na UZ se resnično zelo dobro spozna.

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: test pozitiven, zarodka ni - je možno?
30.11.2007 18:15:14   
Anonimen
Naj gre nazaj in gre delati krvni test.Kar tako dati tablete če nisi 100% .jaz ne bi

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: test pozitiven, zarodka ni - je možno?
30.11.2007 18:46:16   
willma
Meni je enkrat G povedala, da je lahko zelo rahel plus na CB tudi lažen.
Prav tako je znano, da določene substance (nevem katere) povzročajo lažen pozitivn noseč.test. Sem enkrat videla na Discovery, je celo moškemu jasno pokazal pozitiven test. Kaj pa je jedel, da je temu bilo tako, pa sem nažalost pozabilauser posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: test pozitiven, zarodka ni - je možno?
30.11.2007 19:14:11   
Anonimen
A je že kdaj rodila in koliko nazaj? Jaz sem imela pred drugo nosečnostjo en lažno pozitiven test, samo jaz sem potem dobila M še preden sem prišla h G na prvi pregled. So mi potem rekli, da je možno zaradi pobrkanih hormonov.

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: test pozitiven, zarodka ni - je možno?
30.11.2007 19:28:44   
Gina
Ja, pol leta nazaj, vendar ne doji več že 2 mes. A misliš, da bi bili še kar zbrkani hormoni tolk fejst, da bi kar plus kazal CB?

willma, tega tudi nisem vedela, ampak bo najbrž že držalo, samo je pa po moje ful šok, če misliš, da si nos., potem pa v resnici kar nisi - ker si nekaj čudnega jedel ali kaj podobnega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: test pozitiven, zarodka ni - je možno?
30.11.2007 19:33:02   
Anonimen
Med ovulacijo zna tudi pokazat pozitivno. Sem nekje prebrala pa nism verjela, pol sm pa en mesec probala in mi je jasno med O pokazalo dve črtici. Tako da je mogoče imela ta mesec ful pozno O.
Bi pa jaz osebno šla preden bi vzela tablete na krvni test. Magari samoplačniško.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: test pozitiven, zarodka ni - je možno?
30.11.2007 19:34:52   
polly80
predlagam,da najprej še enkrat naredi test,za vsak slučaj..če bo še enkrat pozitiven,potem naj gre k ginek.in mu to pove,pa bodo že ugotovili.če bo neg.,potem je res test pokazal narobe,saj so 99,9% zanesljivi..naj naredi test še enkrat!!!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: test pozitiven, zarodka ni - je možno?
30.11.2007 19:36:16   
Gina
 A tudi med O pokaže plus? Evo, danes bom pa vse sorte zvedela. Imate pa prav punce, najbrž bi bilo res najboljše samoplačniško test delat, bom ji rekla. Saj to delajo po ZD tudi samoplačniško najbrž.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: test pozitiven, zarodka ni - je možno?
30.11.2007 19:37:13   
frutka_
Možno da gre za bio-kemično nosečnost.  Hormon beta HCG je prisoten, ploda pa ni.
Druga opcija je IMN.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: test pozitiven, zarodka ni - je možno?
30.11.2007 19:40:33   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Možno da gre za bio-kemično nosečnost.  Hormon beta HCG je prisoten, ploda pa ni.


Kako pa do tega pride?

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: test pozitiven, zarodka ni - je možno?
30.11.2007 19:53:06   
frutka_
Hm, ne vem točno ampak z menoj je ležala ena mamica, ki je imela vse teste poz. tudi krvni test je kazal +, ampak ploda ni bilo. Čez par dni je začela krvaveti in prišlo je do SS.

Druga opcija ša je IMN. To lahko potrdijo šele na UZ.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: test pozitiven, zarodka ni - je možno?
30.11.2007 20:13:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ja, pol leta nazaj, vendar ne doji več že 2 mes. A misliš, da bi bili še kar zbrkani hormoni tolk fejst, da bi kar plus kazal CB?

Jaz sem bila pri tem lažnem testu 8 mesecev po porodu in 5 mesecev po koncu dojenja.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: test pozitiven, zarodka ni - je možno?
30.11.2007 21:11:06   
anna28
meni je clearblue pokazal nosečnost, v naslednjih dneh sta bila urinski test v laboratoriju in test krvi negativni...

meni je g povedal da baje imamo menstruacije, za katere sploh ne vemo da so na nek način tudi SS, seveda če imamo nezaščitene spolne odnose

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: test pozitiven, zarodka ni - je možno?
30.11.2007 21:26:48   
ElaM
Meni je baby check tudi pokazal pozitivno, pa nisem bila noseča.
Bi pa najbrž G videla, če bi se v maternici kaj dogajalo, ker bi bila sluznica odebeljena. Predvidevam.

_____________________________

:)

(odgovor članu anna28)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: test pozitiven, zarodka ni - je možno?
30.11.2007 21:39:35   
Pia77
Tudi ni nujno, da se IMN vidi na UZ, sploh tako zgodaj.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: test pozitiven, zarodka ni - je možno?
1.12.2007 21:32:38   
Gina
Hvala, punce. Vidim da v resnici obstaja taka možnost, čeprav se mi je zdelo neverjetno. user posted image  Upam, da se bo vse obrnilo tako, kot je prav. user posted image

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: test pozitiven, zarodka ni - je možno?
2.12.2007 17:31:05   
tosja
    Seveda je možno. user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?