|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   letalske karte za ameriko
4.3.2008 13:21:01   
cuddy
Se opravičujem, lahko bi že vprašala v prejšnji temi.
No zanima me, če katera ve preko katere letalske družbe je najceneje leteti v ameriko.

Preko adrie naj bi bilo cca 1200€ povratna?
Mogoče katera ve na kakšen način prii do cenejše karte?user posted image

_____________________________

I'm not always RIGHT, but I'm never WRONG!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: letalske karte za ameriko
4.3.2008 13:22:07   
Anonimen
Midva sva letela z Adrio do Frankfurta potem pa naprej z Lufhanse. Samo za ceno sem pozabila.

(odgovor članu cuddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: letalske karte za ameriko
4.3.2008 13:27:29   
cuddy
No sej nama tud en kolega rihta nekaj preko lufthanse, sam ne vem, kakor sem ga razumela naj bi šli isto iz brnika.Sam kakor vem lufthansa leti iz frankfurta.
Upam da bomo dobil malo cenejše karte, ker imava en kup drugih stroškov (prekrivanje strehe, pa zidanje stopnic do svojega vhoda)?

_____________________________

I'm not always RIGHT, but I'm never WRONG!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: letalske karte za ameriko
4.3.2008 14:03:41   
ella2006
Ne ne leti ampak sta oba v Star Alliance skupini. Več avio podjetij se je združilo v Star Alliance grupo ali pa kakšno drugo in si dopolnjujejo lete. Tako lahko dobiš na avio karti da je let iz Brnika z Lufthanso v bistvu pa jo opravlja Adria.

Lep dopust

(odgovor članu cuddy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: letalske karte za ameriko
4.3.2008 14:21:24   
rogljicek
Mi pogosto letimo z Air France ali Delto. Preverjeno-najceneje. Lufthansa je vedno full draga.

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: letalske karte za ameriko
4.3.2008 14:33:39   
ema82
Mi smo tudi z delto

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: letalske karte za ameriko
4.3.2008 16:26:33   
rogljicek
Pozabila vprašat kdaj letita? Namreč, cena je odvisna od tega kdaj letita. Drugače pa jaz za povratno karto nikoli ne bi plačala več kot 700eur. Pa mislim, da če jo kupita ful vnaprej, vaju ne sme prit več kot 600eur. Dobi se pa tudi za 450.

(odgovor članu ema82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: letalske karte za ameriko
5.3.2008 14:01:55   
cuddy
aham, no rogljiček midva letiva 25.7.
Vsi ki so kdaj leteli nama govorijo da se cenejše ne da dobit.
To je drugače moj prvi let tako daleč, prej nismo nikol hodil z avionom na izlet.

Bom malo pogledal po netu, če bom rabila pa še kako informacijo se bom pa še oglasila.

Lp


_____________________________

I'm not always RIGHT, but I'm never WRONG!

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: letalske karte za ameriko
5.3.2008 17:25:02   
rogljicek
ti le, mi smo redni potniki za usa, sicer Atlanta ali Nashville user posted image

(odgovor članu cuddy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: letalske karte za ameriko
5.3.2008 17:40:34   
Felicita
jaz sem lansko leto letela za... 350€ v boston (tolk sm dala za povratno karto s taksami vred). Družba je bla Alitalia, res pa je, da sem štartala iz munchna in prestopila v milanu (in če bi šla direktno iz milana bi blo celo dražje user posted image ).
Na srečo sem imela tjagrede v munchen prevoz (se je moja familija odločila, da grejo mal spoznavat svet in obiskat tehniški muzej etc), nazajgrede sem šla pa z vlakom za 30€, če me spomin ne vara. Pride pa taka varianta prov, če potuješ sam oz. vsaj brez majhnih otrok.
Čeprav karkoli sem iskala z brnika, bi me takrat prišlo najmanj 750€. Pomoje je smiselno mal pogledat bližnja letališča (Benetke, avstrija...), ker je cena ponavadi drastično nižja (iz meni sicer neznanih vzrokov).


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
5.3.2008 18:41:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj morate prebrati letos poleti?
Bliža se poletje in treba je spakirati tudi knjige, ki jih bomo brali, ali pa vsaj poskušali brati na plaži. Letos smo p...
Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?