|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček
4.12.2007 16:15:30   
Noseckica
Pozdravljene,

če bi še 1x kupovale user posted image , za katerega bi se odločile?

Ker voziček puščam v avtu, se vedno znova jezim, da sem nabavila takšnega (Quinny Speedy SX), da moram kolesa dol dajat, če ga hočem spravit v avto (Renault Modus).user posted image Ko sem kupovala voziček, se mi je to zdela mala malica , ker pač grejo kolesa enostavno dol. Od kar pa je njegova uporabnica na svetu, pa ni več tako luštno se s tem ubadat. No, edino, če bi imela še kakšno roko več. user posted image   Pa zloži se kot knjiga, ne kot dežnik.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček
4.12.2007 16:54:57   
ticika
Sem imela isti problem, pa mi je dop...... in sem šla kupit novega, ki je lahek in priročno zložljiv ravno za  v avto. Bil je med cenejšimi (lani 19.000 sit) in je še vedno edini v uporabi.

_____________________________

Imam dva prekrasna sončka, ki mi sijeta in polepšata vsak dan.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček
4.12.2007 17:05:47   
LadyB
Jaz imam voziček Pikolo in je res zlo lahko zložljiv, pa še tak bolj majhen je ko se zloži tko da pride tud v moj bolj mini avto. Jaz sem res zadovoljna pa tud je bil med najcenejšimi.

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček
4.12.2007 17:12:23   
Noseckica
Ticika, mi poveš za kateri voziček gre. user posted image

LadyB, a je to tisti Pikolo, ki ga prodajajo tudi v kompletu z jajčko?

(odgovor članu LadyB)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček
4.12.2007 17:14:03   
*maja
No meni grejo pa ravno marele na živce pri zlaganju. Imamo Peg Peregovega P3 in ga prodajamo kupili pa bomo Peg Peregovega Unota, se zloži kot knjiga in je enostavnejši za zlaganje kot P3.
Smo pa stestirali že malo morje vozičkov user posted image  in so se do zdaj še najbolje odrezali vozički ki so bili malo večji kot marele, saj če malo pomislim tudi kompaktnejše marele prav tako zavzamejo kar nekaj prostora v prtljažniku avtomobila.


(odgovor članu LadyB)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček
4.12.2007 17:23:27   
anajmad
Jst sem pa za darilo dobila Graco voziček. Tok,za en d....k voziček,da je kr hudo. Res je lepo videt,ampak nefunkcionalen do kraja.
Nam je zelo prišel v uporabo voziček od tastarejše(12 let )Inglesina s košaro. Znucal smo ga do kraja. Res sem ga pa imela samo za vožnjo doma.
Drugače sem si pa kupila Chicco Poniee speed in bi ga še enkrat. Lahek(4,5kg),lahko zložljiv in tudi v redu naslon ima. Pa še kr trpežen. Mi ga drajsamo že dober let in pol,pa še dela.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček
4.12.2007 17:27:57   
A-N-J-A
Definitivno tegaleuser posted image

http://www.moj-album.com/album/10298581/

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček
4.12.2007 18:10:15   
Noseckica
Peg Perego Pliko3 mi gre na milimeter v avto.......sem hotela tega kupit, pa mi "prodajalka" rabljenega vozička ni povedala, da je blago raztrgano na strehici, dokler nisem videla vozička. user posted image


(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voziček
4.12.2007 19:50:38   
Davana
Jaz sem s svojim zaenkrat zelo zadovoljna - Jane Nomad.
Lahek, super dobro vodljiv in dovolj majhen, da ga brez razstavljanja lahko puščam v avtu (toyota yaris).
Priporočam.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Voziček
4.12.2007 21:48:20   
* Mateja *
Mi smo imeli tudi peg perego plikota in sem bila zadovolna z njim, šel je tud v majhno kofano, zloži se kot marela in je dovolj velik Nejcu še zdaj ko ima 3 leta. No, noge sicer že po tleh vleče, ampak za poleti je bil še uredu, zdej pa itak že hodi sam na sprehod.

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Voziček
5.12.2007 11:16:21   
LadyB
LadyB, a je to tisti Pikolo, ki ga prodajajo tudi v kompletu z jajčko?


Ja pravi je, lupinca je tud uredu

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Voziček
5.12.2007 14:26:18   
Tajduška
Mi smo imeli Peg Perego Pliko,.....enkraten, lahek, funkcionalen!
Vse pohvaleuser posted image

(odgovor članu LadyB)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Voziček
5.12.2007 14:43:30   
Anonimen
Jaz imam PP Unota, ki se zloži kot knjiga in ročaj se obrne, super je, ampak v kliota ga pa komaj stlačim. Moram prav tako kolese dol dajat.
ko ga pelješ tako, da gledaš otroka pa se stalno zadevaš z nogami v tamajhne kolese. Komaj čakam, da bo user posted image toliko zrasla, da bo gledala naprej.
Pa še ena reč me moti.....nima tistega okenčka na strehici. ko pelješ naprej sploh ne vidiš, kaj dela user posted image .
Imam pa tudi P3....sposojenega, ker je bolj praktičen za v trgovino.
Če bi še 1x kupivala bi sigurno kupila marelo. Mogoče kaj od Cam-a.

(odgovor članu Tajduška)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Voziček
6.12.2007 20:24:25   
mišk
Mi imamo TFK- jevega Joggster vwist in je super voziček, a se ne bi še enkrat odločila zanj. Težki je ko svinja in če ga dam v moj avto moram polovico zadne klopi podret!
Če bi še enkrat kupovala bi po mojem tega ta novga Mutsija ali Boogabooja, čeprav se mizdi fuuul drag. No, ne vem, težko zdej rečem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?