|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Smart-avto!!
28.11.2007 19:48:00   
glen
Pozdravljeni.
A vam je všeč avto smart?
Kupujem mali avto zame pa se mi lušta Smart.
A ga ima kdo med vami?Kako ste zadovoljni?
To da je zelo mali,pa da je dvosed,pa da ma ful majhen prtljažnik vse vem,in me nemoti,ker je to drugi avto in imamo doma že enega karavana.
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Smart-avto!!
28.11.2007 19:49:09   
Anonimen
Še kar všeč.

Samo mi je Twingo ljubši :).

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Smart-avto!!
28.11.2007 19:51:59   
natasaom
men je tud všeč pa zelo malo pije...samo raje bi tvingota ravno zaradi zadnjih sdežev

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Smart-avto!!
28.11.2007 19:54:36   
Anonimen
Klavstrofobijo fašem. V tvingotu isto. Mi je pol že bl všeč smart. Sam tud če je drugi avto....kaj pa če rabš otroke kam peljat pa to. Mal mi je nefunkcjonalen. Drgač pa super za po mestu. Po avtocesti pa glih neb šla z njimuser posted image

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Smart-avto!!
28.11.2007 19:57:02   
Barbs
Jaz sem imela Smarta enkrat za pol leta v uporabi. Pred leti, ko je prišel ven. Sem zadela nagrado na nekem literarnem natečaju kaouser posted image  
Jao.. najprej sem bila sicer cela vzhičena, čez par dni me je pa minilo. Ker tud v štacuno ne moreš it spodobno. V bistvu je samo za šminkirat. Glede parkiranja pa... redko kdaj najdeš tako majhno luknjo, da bi bla res samo za Smarta. Al najdeš parkir plac kot se gre, al ga pa ni... tako da...jaz tudi podpiram zgornje nasvete, da če že mora bit mali, naj bo raj twingec... če pa hočeš še mal prišparat in ga res nucaš samo za flikat in ne za šminkirat, pa najmanjšega fiata vzemi...se mi zdi, da je seicento, al neki...user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Smart-avto!!
28.11.2007 20:01:08   
glen
Takole,doma imamo karavana c5 tako da se ponavadi ko smo vsi vedno vozimo z njim.
Z možem delava v kontra smenah zaradi varstva, tako da gledava da zmeraj tisti ki ima otroka v avtu ima karavana drugi pa trenutno puntota(letnik 94).
Smo z obale tako da do službe pa po opravkih bi nama ful fajn prišel,da negovorim poleti ko morem v službo čez Portorož(Živimo na Belem križu,delava pa oba v Luciji).
Skori sem se že odločla za ,me zanimajo malo mnenja.
Moja soseda ga ma pa je ful zadovoljna z njim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Smart-avto!!
28.11.2007 20:03:57   
Anonimen
Drgač pa jst za minija navijam. Če ti pa ni všeč ga pa men kupuser posted image .


user posted image

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Smart-avto!!
28.11.2007 20:11:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: glen

Smo z obale tako da do službe pa po opravkih bi nama ful fajn prišel,da negovorim poleti ko morem v službo čez Portorož(Živimo na Belem križu,delava pa oba v Luciji).


Kaj pa vespa user posted image ?

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Smart-avto!!
28.11.2007 21:22:10   
glen
Vespa oz.skuter vespa pa itak da je doma,samo pozimi v garažiuser posted image
Poleti se pa kregava kdo jo bo mel

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Smart-avto!!
28.11.2007 22:14:04   
iva01
men tile smarti niso nič kaj všeč, sploh tisti nizek dvosed, ko sem se cela prej razbila preden sem not zlezla in ko sem šla ven, drugače pa pomojem praktičen tko za kratke relacije in da že v naprej veš da nerabiš kaj placa v avtu za kake vrečke al kaj druzga.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Smart-avto!!
28.11.2007 22:16:22   
Anonimen
Kolk je pa ta smart težek?
K je kar visok. Pa burja pa touser posted image .
Ma ne resno mene je enkrat skor prestavlo k sm še v kopru živela pa AXa mela. Je en hud sunek pršu sm komi avto na cesti obdržala.

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Smart-avto!!
28.11.2007 22:39:12   
glen
Teža pa je nekje cca 900 kg,še kar težak za tako mali avto.
Pa baje da lepo drži cesto,to vam negovorim iz  svojih izkušenj, ampak iz izkušenj drugih.
Drugače pa ko fajn burja piha, se mi zdi, da imaš v vsakem avtu občutek da te bo odpihalouser posted image .
Pa sej ko bo fuuuuuul pihala burja bom šla do kp z karavanomuser posted image .
i

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Smart-avto!!
28.11.2007 22:40:38   
Anonimen
Aja sej pol pa ni lahek. AX jih je mel 600user posted image . Ja nej če ti je všeč si ga privošči. Sej ga boš ti vozila. 

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Smart-avto!!
28.11.2007 22:48:44   
kovač
Jaz pa ne bi imela tako malega avta. Če je služajo trk si loh dosti hitreje na ž.... kot sicer. Raje si kupi kaj večjega. Saj vem, da ni garancije nikoli, ampak mislim, da so možnosti dosti večje glede varnosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Smart-avto!!
28.11.2007 22:52:52   
glen
Karin 24
Ko zadanem na loto ti ga kupim(mini-ja),ta hudegauser posted image .
Drugače pa nekupujem novega,ampak rabljenega(smarta).

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Smart-avto!!
28.11.2007 22:58:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: glen

Karin 24
Ko zadanem na loto ti ga kupim(mini-ja),ta hudegauser posted image .
Drugače pa nekupujem novega,ampak rabljenega(smarta).


O kuluser posted image user posted image user posted image ....sam da ne boš pozabla igrat loto....tko k jst zmeri pi....da nč ne zadanem....pa sploh ne igramuser posted image

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Smart-avto!!
28.11.2007 23:08:51   
glen
karin 24,zdaj sem se spomnila zakaj nikoli nezadanem ker ga igram maksimalno 4x na letouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Smart-avto!!
29.11.2007 12:25:29   
Taula
Smart...meni je cute (čeprav ni vreden ceneuser posted image ), ampak samo tam kjer je omejitev največ 60. Se pravi za mesta...drugam ne bi šla z njim, ker če je nesreča...si odpisan. Za ta denar bi raje kupila avto ki ima še zadaj sedeže...in mi daje vsaj občutek večje varnosti.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Smart-avto!!
29.11.2007 12:33:44   
Nika v službi
Meni je bil smart zelo všeč, dokler ga nisem nekaj tednov vozila. Grr, menjalnik nikakav, vse nekaj ropota in poskakuje. No go. Ni zame. Pa še mnogo predrag je za to, kar (ne) nudi.

Mi je bil pa vedno ful všeč, vedno sem rekla, da bi imela za po mestu nekaj takega. Sedaj pa bi - če bi potrebovala nek mali avto - definitivno kupila twinga. Sem ga vozila pred leti (še tisti prejšnji model) in je zame zakon med malimi avtočki.


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Smart-avto!!
29.11.2007 12:37:45   
baguSka
A vam je všeč avto smart?
A ga ima kdo med vami?Kako ste zadovoljni?


Fuuull vsec!!
Jaz sem ga mela. Glihkar prodala.
Bla sicer full zadovoljna, ima pa tud svoje napake. Ker so servisi grozno dragi in ker nimam dnarja za stran metat, sem se odlocila, da se od njega poslovim. Vozila sem ga 3 leta. Se danes mi je hudo za njim, ampak ce pomislim kok stroskov bi se mela z njim...!? Se mal potolazim... Sem mela pa pocen registracijo, full sem mal za gorivo porabla (sem mela dizla), pa se za parkirat je bil simpl.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Smart-avto!!
29.11.2007 12:41:35   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Še kar všeč.

Samo mi je Twingo ljubši :).


user posted image user posted image user posted image user posted image  jst grem tud zdej nazaj na twingota... moj prvi avto...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Smart-avto!!
29.11.2007 12:45:35   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: glen

Pozdravljeni.
A vam je všeč avto smart?


Meni osebno ni všeč. Ne vem, premajhen, tako kot twingo, sploh zaradi nesreč, premalo "dolg".

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Smart-avto!!
29.11.2007 12:45:36   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: glen

Teža pa je nekje cca 900 kg,še kar težak za tako mali avto.
Pa baje da lepo drži cesto,to vam negovorim iz  svojih izkušenj, ampak iz izkušenj drugih.
Drugače pa ko fajn burja piha, se mi zdi, da imaš v vsakem avtu občutek da te bo odpihalouser posted image .
Pa sej ko bo fuuuuuul pihala burja bom šla do kp z karavanomuser posted image .
i


Tako je.. Avto je tezek 900kg in u bistvu sploh ne cutis burje cist nic drugac kot v drugih avtih.. Tud ko se peljes 130kmh.. user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Smart-avto!!
29.11.2007 12:46:59   
baguSka
Grr, menjalnik nikakav, vse nekaj ropota in poskakuje.


Aha to pa jaz ne vem... sem mela avtomatika in je blo vse ok!

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Smart-avto!!
29.11.2007 12:49:58   
baguSka
Meni osebno ni všeč. Ne vem, premajhen, tako kot twingo, sploh zaradi nesreč, premalo "dolg".


Ja ce govorimo o varnosti, je Smart definitvno bolj varen avto kot Twingo!!! Sem gledala vec moznih testov... In se celo v DE so se kake tri leta nazaj zaleteli... smart in twingo celno... v smartu sta oba prezivela in je bil skor brez poskodb tudi avto, medtem ko so bli v twingicu vsi mrtvi... 4-je so bli notr...

Ampak jaz pravim kakor nam je usojeno... nic ne moremu proti temu, tko kot ce hodis po cesti in te zbije avto...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?