|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tašča
10.12.2007 11:32:33   
Anonimen
Malo sem moram izkašljat, čeprav vem, da je bilo že veliko napisano na to temo.

Moja tašča je že v letih in ima težave s pritiskom, zato veliko noči preživi na urgenci. Vedno kliče mojega moža. Vese lepo in prav, ampak ona ima še dva sina. Eden živi pri njej, drugi ne. Ko sva hodila, je moj imel stike z njo dvakrat na leto, niti se nista slišala po telefonu. Sedaj ko ima družino ga klicari večkrat na dan in, če je v bolnici je vsak dan pri njej. Nazdanje ko je bila v bolnici en mesec jo je moj obisal vsak dan, sin ki je doma 3x in drugi sin nobenkrat.
Tudi ko sem jaz prišla s porodnišnice ni opustil obiska pri mamici.

Jaz mojemu nič ne rečem, saj bi verjetno tudi jaz obiskovala svojo mamo, če bi bila bolna.
Najbolj trapaso se mi zdi, da sedaj skoz visi na njem in se vtika v našo družino (pametuje), za kar sva se velikokrat skregala. Sedaj ko imava otroka je še slabše. 
Moti me to, da ga mamica ni pogledala več let (obiskal jo je dvakrat na leto, ona njega nikoli), sedaj ko ima on družino in je ona bolna visi na njem dnevno.
Tudi materialno mu ni nič pomagala. Od nje je dobil le sesalec za takratnih 20.000 sit. Še dobro, da živimo 50 km stran, saj se bojim, da bi bila drugače skoz pri nas, ali da bi se kar preselila k nam.

Ful me moti to, kar sem že omenila, da sedaj ko je bolna in osamljena pa skoz visi na mojemu in se vtikuje v nas.  Kje je bila vsa ta leta do sedaj.
Svojega sina (tistega ki ni pri njej) pa še poklicat ne upa.

Ful sem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tašča
10.12.2007 11:35:00   
Anonimen
Ko je več nebo ga nebo klicarila.Sicer pa nevem kaj bi rekla.Ker,če se je začela mešat v vaše življenje bo treba nekaj nardit.Povedat kar vam ne paše.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tašča
10.12.2007 11:43:24   
Anonimen
A je res težko povedati, kaj vam ni po godu? Mogoče je pa on njen najljubši sin, pa četudi nič ni dala, razen poceni sesalca... Saj pa niso naše mame tu zato, da nam bodo dajale stvari, ko se izselimo. Pogovori se s partnerjem in mu povej..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tašča
10.12.2007 11:55:14   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

A je res težko povedati, kaj vam ni po godu? Mogoče je pa on njen najljubši sin, pa četudi nič ni dala, razen poceni sesalca... Saj pa niso naše mame tu zato, da nam bodo dajale stvari, ko se izselimo. Pogovori se s partnerjem in mu povej..


Ne ni njen najljubš sin, njen najljubši sin živi z njo. In jo izkorišča, da mora denar skrivat pred njim. 
Mojmu pa zgleda, da to paše. Saj sem mnenja, da ji mora to povedati moj, ne jaz.

Jaz pa nočem reč nič, kaj pa vem kdaj bom jaz na tem.

Saj za poročno darilo bi se lahko bolj izkazala. Moj se je izselil od nje pri 18. Seedaj jih ima pa 40.
Moja mama, mi da ni da ni, tudi za vnuka. Ona pa že če kaj,da je vedno čez rok uporabe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tašča
10.12.2007 11:58:37   
Naja31
bolna in osamljena pa skoz visi


Saj si sama napisala razlog zakaj je zdaj tako.
Meni bi se prej zasmilila, kot da bi se jezila nanjo. Na tvojem možu je pa, da postavi meje. In če njega to ne moti, potem ti tu nimaš kaj. A ni lepo, da on zanjo poskrbi? Saj si sama napisala, da bi ti za tvojo mamo poskrbela. Zakaj pa imaš tu dvojna merila? Tvoja mama ima pravico do tvoje pomoči, tašča pa ne. To ni ravno lepo od tebe.

Jaz imam tudi staro, osamljeno babico, ki je včasih prav "nadležna", ampak tudi to je treba vzeti v zakup. Saj nekega dne bomo mi tudi stari, mogoče bolni in osamljeni. In na koga se bomo potem obrnili? Na otroke in vnuke.

Meni bi moj mož sigurno zameril, če bi tako mislila o njegovi pomoči potrebni mami.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tašča
10.12.2007 11:59:48   
Naja31
Saj za poročno darilo bi se lahko bolj izkazala. Moj se je izselil od nje pri 18. Seedaj jih ima pa 40.
Moja mama, mi da ni da ni, tudi za vnuka. Ona pa že če kaj,da je vedno čez rok uporabe.


Oprosti, ampak a ti na vse gledaš skozi darila? user posted image  Nekam pogosto omenjaš kdo komu kaj da in koliko.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tašča
10.12.2007 12:01:39   
Anonimen
Ja, po mojem niti ni važno, koliko da, kakšna je, ona je konec koncev njegova mama... In, po pisanju sodeč, vidim, da je osamljena... Si se sploh pogovorila z možem, kaj te moti? Ve on to?

A tebi se gre samo za darila? Ker ni toliko dala, si jezna na njo? In si zaradi tega ne zasluži poklicati sina, da jo obišče?

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tašča
10.12.2007 12:35:36   
Anonimen
Najbolj trapaso se mi zdi, da sedaj skoz visi na njem in se vtika v našo družino (pametuje), za kar sva se velikokrat skregala. Sedaj ko imava otroka je še slabše.
Moti me to, da ga mamica ni pogledala več let (obiskal jo je dvakrat na leto, ona njega nikoli), sedaj ko ima on družino in je ona bolna visi na njem dnevno.


To me najbolj moti.


IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Ja, po mojem niti ni važno, koliko da, kakšna je, ona je konec koncev njegova mama... In, po pisanju sodeč, vidim, da je osamljena... Si se sploh pogovorila z možem, kaj te moti? Ve on to?

A tebi se gre samo za darila? Ker ni toliko dala, si jezna na njo? In si zaradi tega ne zasluži poklicati sina, da jo obišče?



Mogoče mi res gre samo za darila. Za nekatere pa peče torte, kupi avto.
Ker se niti ne spomni, kdaj ima njen sin rojstini dan, ali jaz ali njej prvi vnuk. Ko sem jo povabila na svoj roj, dan. Ni prišla, niti me ni poklicala, da mi čestita.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tašča
10.12.2007 13:04:34   
Anonimen
Meni bi se prej zasmilila, kot da bi se jezila nanjo. Na tvojem možu je pa, da postavi meje. In če njega to ne moti, potem ti tu nimaš kaj. user posted image user posted image  HALO??


Dokler bo na prstancu imela njegov prstan in Njegov priimek tak dolgo ima ona pravico pri tem pa to veliko!
Vsekakor povej možu kaj te moti. Če prej niste bili nič vredni ko je bila zdrava pol še zdaj ne rabite biti. Nevem zakaj se tvoj mož sedaj tak ponižuje in skače okoli nje. Če  je od 18 leta brez nje in tudi do 40 leta ni mel kaj od nje pol še je zdaj ne potrebuje. Mama gor ali dol. Jaz za moje starše naredim vse pa za taščo tudi, dokler mi nebo ker na žulj stopil. Tudi moja mama je vedno dala vse na mojo sestro. Vse! jaz pa sem bila vedno grda račka, ampak kar hitro se je vse spremenilo in kdo zdaj skrbi za njo? Jaz. Sestra jo mogoče pokliče 1x na 3 mesece. A zdaj pa sem jaz dobra ne? Mama se zaveda napake in sedaj me ceni, ampak vseeno je mogla dobiti lekcijo da je prišla do tega spoznanja. Isto je pri babici. Ima 4 vnuke. In kdo skrbi zdaj za njo? Vsekakor jaz pa moj oče. drugi nihče. Tak da jaz bi na tvojem mestu možu jasno povedala da se naj neha poniževati, ker ko bo spet zdrava in bo doma pri drugem sinu takrat pa spet nebo vedla da še vi obstajate. In da ta čas ko je pri njej naj raje bolj koristno izkoristi in je z svojo družino ki mu je vedno stala ob strani in mu vedno bo ne pa tak kot ona. In da se vmešuje v vašo družino? Halo. Ne dovoli ji tega. Pa veliko sreče in uspeha predvsem pa pogumauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tašča
10.12.2007 13:59:55   
Anonimen
Nestrpna o problemu anonimne...

IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

... Nevem zakaj se tvoj mož sedaj tak ponižuje in skače okoli nje...


Nestrpna o podobnem problemu, ko govori o svojem odnosu z mamo...

IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

...jaz pa sem bila vedno grda račka...
... in kdo zdaj skrbi za njo? Jaz ...


In kaj naj zdaj s tem? Kako ti rečeš temu, če ne poniževanje? V čem je problem, zakaj potem ti skačeš okrog matere? Koliko sebičnosti vidim v tem tvojem postu, to ni normalno. Ker je mati sestro razvajala, kar po tvojem prepričanju pomeni, da jo je imela raje kot tebe, si se ti odločila materi dokazovati kako si kljub temu boljši otrok od sestre. Plemenito dejanje! Koji klinac potem skačeš okrog babice? Če že pomagaš, zakaj to mečeš naprej ali pomagaj in bodi tiho ali pa nehaj izigravat žrtev. Na koncu, ko bo, predvidevam vse poerbala tvoja mlajša razvajena sestra ne hlini otožnosti in nepravičnosti, ki se ti je v življenju zgodila. Itak, da ne moreš spoštovati staršev, ki ne spoštujejo tebe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tašča
10.12.2007 14:07:57   
natalia
na tvojem možu je, da postavi meje.

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tašča
10.12.2007 14:45:11   
lelaval
Dokler bo skočil vsakokrat in letel k njej, ko ga bo poklicala, se bo to nadaljevalo. Ko pa bo sam rekel, da ne more, pa bo drugače.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tašča
10.12.2007 16:25:48   
Teya*D.
Po moje je tako ker on tako sam hoče in mu je mogoče všeč zdajšnja pozornost mame, ki je prej-2x na leto samo- ni bil deležen. Malo ga vseeno moraš razumet, mama je bolana skrbi jo zanjo. Mama je samo ena...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tašča
10.12.2007 16:59:13   
Markova
Kaj pa vem. Moja tašča tudi živi v isti hiši s svojo hčerko, ji kuha, lika...itd. Ko pa je kakšen problem se pa vedno obrne na mojega moža. Očitno sta nekako bolj na isti valovni dolžini.
Če bi se spravila računat, komu je več dala, bi tudi hitro zaključila v njegovo škodo. Ampak na to ne gledam tako. Če bi mi živeli v isti hiši bi bilo pa verjetno obratno. Njegova mama je, kar dela, dela z najboljšimi nameni in to je to.
Da bi si pa žrla živce s takimi stvarmi, ne hvala. Če pa že, bi pa sigurno za začetek predebatirala celo reč z možem.

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tašča
10.12.2007 17:19:29   
Anonimen
Ful me moti to, kar sem že omenila, da sedaj ko je bolna in osamljena pa skoz visi na mojemu in se vtikuje v nas. Kje je bila vsa ta leta do sedaj.
               Najbrž ve da bo pri njemu dobila pomoč.A bi ji ti to odrekla??  Treba se je navaditi odpuščati, in iti naprej.Zazri se malo vase.

(odgovor članu Markova)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tašča
10.12.2007 17:22:41   
Anonimen
Znati moramo ljubiti in odpuščati!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tašča
10.12.2007 18:46:34   
Anonimen
Točno tako!!!                         

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tašča
10.12.2007 19:31:42   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Znati moramo ljubiti in odpuščati!



Točno, sam sem verjetno preveč sebična za to. Hudo je ker se utika v naju,  hujska user posted image . Se bom potrudila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tašča
10.12.2007 19:46:28   
Anonimen
Starši so samo eni, to si zapomni. In če je že tašča taka, tvoj dragi noče pokazati do nje take nenaklonjenosti.Ker je njegova mati. Itak je pa na koncu najslabši otrok tisti, ki ostane doma. Preverjeno!user posted image  

Ti pa pri tem nimaš kaj, ker tvoji starši bodo tudi tebe rabili. In glede na tole izkušnjo, tvoj ne bo ob takih trenutkih pihal skozi nos kot ti zdajle.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tašča
10.12.2007 19:47:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Teya*D.

Po moje je tako ker on tako sam hoče in mu je mogoče všeč zdajšnja pozornost mame, ki je prej-2x na leto samo- ni bil deležen. Malo ga vseeno moraš razumet, mama je bolana skrbi jo zanjo. Mama je samo ena...


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teya*D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tašča
10.12.2007 19:52:03   
Anonimen
Ful me moti to, kar sem že omenila, da sedaj ko je bolna in osamljena pa skoz visi na mojemu in se vtikuje v nas.  Kje je bila vsa ta leta do sedaj.


Kaj pa veš.....lahko ji je tudi žal za tisti čas nazaj....in vse je drugače, ko je človek bolan.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tašča
10.12.2007 20:14:46   
Anonimen
Ne pozabi,da ga je ona rodila ne zase ampak zate.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tašča
10.12.2007 20:48:15   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Jelica36

Ne pozabi,da ga je ona rodila ne zase ampak zate.user posted image

------------------------------
A tebe pa je mati rodila za tvojega moža? Če bi slučanjno vedela, da se ne boš poročila, kaj pa potem..user posted image ?

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tašča
10.12.2007 20:49:25   
Anonimen
Me tudi nebi imela večno zase.user posted image

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tašča
10.12.2007 21:22:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jelica36

Ne pozabi,da ga je ona rodila ne zase ampak zate.user posted image


A ti si pa svoje otroke rodila za tvoje bodoče snahe/zete?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?