|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   previjalna plošča za na komodo
6.1.2005 21:21:21   
hruškica
V spalnici imava komodo, češnjeve barve, vendar je široka le 56 cm (dolga 100 cm), kar je premalo za previjalno, zato bi jo rada spredaj malo podaljšala s to ploščo, ki jo postaviš začasno gor, z robovi. Zanima me, ali se to lahko dobi in kupi le po naročilu pri mizarjih ali to prodajajo tudi v kakšni trgovini? Ali je še katera kupovala to?
Hvala za pomoč.:(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   previjalna plošča za na komodo
6.1.2005 22:45:08   
Jančika_
Evo je. Ikea.

http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10101&storeId=8&productId=20893&langId=-21&parentCats=10106*13764

Lp, Jana:zajcek::zajcek::zajcek:

(odgovor članu hruškica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   previjalna plošča za na komodo
6.1.2005 22:52:46   
hruškica
Hvala Jana, nekaj takega sem imela v mislih.

(odgovor članu hruškica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   previjalna plošča za na komodo
7.1.2005 8:05:09   
Boštjan-7
Hruškica, pozdravljena!
Če imaš doma moža ali partnerja8), ki je vsaj malo tehnični tip, jo lahko naredite sami.
Določite dimenzije (lahko kopiraš po IKEI), greš v Hobi lesni program-Slovenijales, Bauhaus..., izbereš barvo ki ti je všeč, tam ti elemente nažagajo po tvoji predlogi in nato samo še sestaviš (zlepiš in privijačiš skupaj). To je zelo poceni varianta, in še na poti boš prihranila. Pri nas smo tako naredili celo omarico okoli pralnega stroja, in še nekaj poličk smo pridobili. Ti povem zelo enostavno!:bravo:

(odgovor članu hruškica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   previjalna plošča za na komodo
7.1.2005 8:30:50   
hruškica
Super nasveti, mislim da bo moj mož prav vesel, da spet lahko nekaj naredi za najinega otročička. Sploh pa moški kar uživate ko takole kaj sestavljate. Za nasvet sem pa spraševala zato, ker ponavadi ko je šel moj v hobi ali obi ali bauhaus po nekaj desk in vijakov, je vse skupaj vedno naneslo veliko več, kot pa da bi to stvar kupilaže sestavljeno. To je namreč tako kot bi mene moj poslal v parfumerijo, drogerijo po en lak za nohte-nikoli ni samo to....
:)-

(odgovor članu hruškica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   previjalna plošča za na komodo
7.1.2005 14:02:28   
lin
Jaz sem desko kar pri mizarju naročila!
Nisem zasledila da bi jo kje prodajali!

(odgovor članu hruškica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   previjalna plošča za na komodo
7.1.2005 20:33:46   
spacey
Živ!

Hruškica, mi imamo enak problem glede previjane in razmišljamo v enaki smeri kot ti in po vsej verjetnosti bomo naredili tako kot sta svetovala Boštjan in M&m. :)

Naša komoda je na sredini sobe oz. na koncu postelje in nimamo nikjer drugje prostora, tako da nam ne preostane drugega kot nekaj takega. :)

Lp;
P 9nebesa 30t

(odgovor članu hruškica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   previjalna plošča za na komodo
9.1.2005 11:00:11   
Seven*
Hruskica mi smo naredili podobno.. In vsak misli, da je ta previjalna del spalnice. V Obiju so nama za cca 2 jurja plosco odrezali in zarobili. Izgleda identicno.

(odgovor članu hruškica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?