|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sprehodi
6.1.2005 23:26:41   
Bib
Zanima me koliko časa ste sedaj na svežem zraku z vozičkom, da ne bomo pretiravali, čeprav nama zelo paše biti zunaj.:sloncek:
lp..Bib
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Sprehodi
6.1.2005 23:27:43   
Teni_
Nekje pol ure, včasih tudi več. Je pa stara 1 leto, tako, da je starejša.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Sprehodi
6.1.2005 23:29:00   
Bib
Samo če ji je toplo, pa če je dobro oblečena, pa še spančka, po moje ni bojazni tudi za več a ne?

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Sprehodi
6.1.2005 23:29:11   
Teni_
Aja, sem prej pozabila. Nam je patronažna rekla 13 dni po porodu, da naj gremo kar za pol ure ven(šli smo prvič), samo naj gremo, ko bo lepo vreme in okoli 12., ko je najbolj toplo. Tako, da mislim, da lahko greš kar za kakšne pol ure.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Sprehodi
6.1.2005 23:30:44   
mehurčica
Eno uro ziher. Sploh če ga dam ven iz vozeka-pol more vsak listek pregledat in ga prestavit za par metrov. Ali pa kamenčeks polno pestjo blata.:)-

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Sprehodi
6.1.2005 23:37:07   
lin
Mi smo stari 6.mes.in smo vsako dopoldne na sprehodu po cc.3 ure,smo pa z obale,kjer ni tako mrzlo!
To nam je že postala rutina.Vsako jutro se dobimo še z ostalimi mamicami in se sprehajamo pa malo poklepatamo!

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Sprehodi
6.1.2005 23:47:03   
Aly
Sedaj zadnje dni, ko je tako toplo vreme, tudi po dve uri, saj je sprehod njegov edini daljši spanec :) če pa se zbudi pa se pogovarjava.... Srehajava se vedno v naravi, kjer je ribnik in račke, zato se nama res ne mudi nikamor......

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Sprehodi
7.1.2005 0:19:08   
tia&silvija
Mi se sedaj ko je lepo vreme sprehajamo cca 2 uri, če pa je bolj hladno pa cca 1 uro. Če pikico dobro oblečeš ne more biti nič hudega, če greš na daljši sprehod. Stari pa smo 2 meseca in 7 dni.

LP, S&T

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Sprehodi
7.1.2005 8:13:56   
Taša
Midve sva stari 6 mesecev in sva sedaj ko je lep sonček in malce topleje zunaj na sprehodu toplo oblečeni in pokriti, najmanj 2 uri.
Ko je pa malo bolj mrzlo pa cca. 1 uro.

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Sprehodi
7.1.2005 10:19:38   
tinadvojčica
Tudi mi smo po 3 urce pa smo stare 2 meseca.Mislim da pri takem lepem vremenu ni nobenih problemov!

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Sprehodi
7.1.2005 14:52:08   
Pupica
Najina princeska je stara 4mesece vzunaj smo cca.2 uri, toplo oblečeni, in pokriti(v košari).

Lp

:rozica:

ps.s.če je sonček pa tudi 3 ure:)-

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Sprehodi
7.1.2005 16:36:09   
andrejaz
Ponavadi okoli 2 uri, tudi če je bolj mrzlo. Star je pa malo več kot 4 mesece.

:sloncek:

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Sprehodi
7.1.2005 18:42:11   
niki5
Svit je star 2 in pol meseca in smo zunaj do 3 ure naenkrat, potem je treba pa že papat it :) Razen v megli ne hodim ven, počakam da se malo dvigne.

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Sprehodi
7.1.2005 21:56:24   
frutka_
Midva sva zunaj vsaj 2 uri,ker je greh biti noter v takem ali onakem vremenu. Ven greva v vsaki vremenski nepriliki!

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?