|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nobenih znakov :(
21.12.2007 12:29:04   
BOJTKA
Živjo!  Sem v veselem pričakovanju user posted image user posted image   in začenja se 6-i teden nosečnosti...   ..problem je pa v tem, da nimam čisto nobenih znakov mogoče čisto malo potemnjena barva okoli bradavice...slabosti ni, lulat me tudi ne tišči tako pogosto(še celo manj kot ponavadi), počutim se tako kot sem se do zdaj...1-i pregled imam čez 2 tedna..  Me pa zanima kdaj (v katerem tednu so se začeli vaši prvi znaki (slabost....itd...)    Me kar malo skrbi..user posted image    Hvala lepa za odgovore....lep pozdrav  *oktoberka*user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nobenih znakov :(
21.12.2007 12:32:59   
bamby
6 tednov je še malo zgodaj za nosečniške znake. Ti se začnejo ponavadi tam okrog 8 tedna. Je pa spet od vsake posameznice odvisno. Pa lulat tudi ne hodiš bolj pogosto že takoj na začetku, da te ne bi zavedlo, da je to nosečniški znak. Lulanje ponavadi pride bolj pogosto kasneje, ko postane otrok že malo večji in začne pritiskat na mehur.
Bodi brez skrbi. Če je test pokazal +, potem ni skrbi, da nisi noseča. Ostali problemi pa bodo prišli spotoma.

Pa čestitke za nosečnost user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu BOJTKA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nobenih znakov :(
21.12.2007 12:39:33   
BOJTKA
hvala za odgovor in za čestitke...user posted image   si me ful potolažila..  user posted image user posted image   upam da bo res vse uredu z mojo pikicouser posted image      user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nobenih znakov :(
21.12.2007 12:55:36   
Taula
Uživaj dokler lahko in ne želi si slabosti. Rabiš le en znak..plus na testku.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu BOJTKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nobenih znakov :(
21.12.2007 13:21:56   
Naja30
Če ne boš imela nobenih težavic, boš ena redkih srečnic. Oglasi se čez kakšna 2-3 tedne.user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nobenih znakov :(
21.12.2007 13:49:22   
rebeca
Nič ne bodi v skrbeh jaz sem noseča 29tednov in tudi nisem imela nobenih znakov.
Ni mi bilo slabo nobena hrana mi ni zasmrdela, tudi zdaj ko sem v 29t tednu nevem da sem user posted image , razren tega da dete brca in da trebuh raste.

Uživaj v nosečnosti in se ne sekiraj glede znakov.

L.p.
Rebeca

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nobenih znakov :(
21.12.2007 14:01:14   
lindy
Mene so že od začetka bolele prsi, mal kasneje pa tud jutranje slabosti, moja prijateljica pa do zdaj, ki je v 16 tednu ni imela skoraj nobenih znakov, nič se ne sekiraj ti sam lepo uživaj v user posted image !

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
21.12.2007 14:42:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lindy)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nobenih znakov :(
21.12.2007 15:43:37   
Jelcy
Se ena taka se oglasa, tudi meni ni bilo nikoli slabo, niti enkrat nisem bruhala, ni me tiscalo na wc...skratka pocutila sem se enako kot vedno in ce nebi naredila testa, sploh vedela nebi, da sem noseca...moj edini znak je bil da mi je izostajala menstruacija...zdaj sem v 24 tednu in je na sreco vse v redu...vem pa kako ti je, ker sem jaz bila ista! Tako da nic se sekirat...vse je v redu!!!user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nobenih znakov :(
21.12.2007 23:44:09   
BOJTKA
uf...malo sem si oddahnila...vidim da nisem edinauser posted image     Hvala še enkrat za odgovore!!  če bo pa kaj spremembe se pa tudi oglasim..papa user posted image

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nobenih znakov :(
22.12.2007 10:14:13   
sayuri
Bojtka, vse je res odvisno od posameznice. Meni je zelo slabo že od 5 tedna naprej. PA prsi imam boleče, pa zaspanost in vrtoglavice so prisotne.

(odgovor članu BOJTKA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nobenih znakov :(
22.12.2007 21:20:18   
Rozmarinka
Bojtka, najprej cestitke ! user posted image
Tako kot so ti ze predhodnice napisale, slabosti, slabo pocutje in podobno niso sinonimi za nosecnisko stanje. Izostanek menstruacije in plus na Clear Blue na sreco zadostujeta. Zelim ti cimlepso nosecnost, taksno kot sem jo imela sama, brez slabosti, bruhanja in skrbi. Pa srecno dalje v nove tedne...

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nobenih znakov :(
23.12.2007 20:25:58   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: flower
Ker me je ginekolog vprašal, če je kaj slabosti in sem rekla, da ne. Pa je rekel, da to ni dober znak. Ampak je potem srček vseeno bil. 


Ah, tale tvoj ginekolog je pa tudi spustil eno za lase privlečeno. Sori, ampak to pa res ne drži.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nobenih znakov :(
23.12.2007 20:53:36   
Taula
Ker me je ginekolog vprašal, če je kaj slabosti in sem rekla, da ne. Pa je rekel, da to ni dober znak. Ampak je potem srček vseeno bil.


Jaz jih tudi nisem imela, so prišle šele okoli 12 tedna, pa bom jutri 20t noseča. S tako izjavo dela G paniko brezveze.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?