|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izkušnje z vozičkom
9.12.2007 21:57:12   
Lunc_a
Me zanima,če ima katera voziček Quinny Frestyle 3XL Comfort.Kakšne slabosti ima....
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izkušnje z vozičkom
9.12.2007 22:11:10   
Češnca
Prednosti je več kot slabosti; ga ne menjam!!! Je pa res nekoliko težek (za nosit). Kljub temu ga sama nesem po stopnicah. Sicer se ga pa z lahkoto vozi (z eno roko), športni del se čisto poleže, nastaviš ga lahko v obe smeri vožnje,...

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izkušnje z vozičkom
9.12.2007 23:15:49   
Nyah*
Prosim, ce uporabis iskalnik, ker o tem vozicku je bilo pa res ogromno ze napisanega, pa bos prebrala izkusnje in mnenja uporabnic.

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izkušnje z vozičkom
9.12.2007 23:54:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Češnca

Prednosti je več kot slabosti; ga ne menjam!!! Je pa res nekoliko težek (za nosit). Kljub temu ga sama nesem po stopnicah. Sicer se ga pa z lahkoto vozi (z eno roko), športni del se čisto poleže, nastaviš ga lahko v obe smeri vožnje,...

Podpis.

(odgovor članu Češnca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izkušnje z vozičkom
17.12.2007 16:01:28   
Taula
Midva sva ga kupila, čeprav bo še nekaj časa čakal.user posted image  Najcenejši je na soncek.si
V Arielu in Turbolimaču je cena višja.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izkušnje z vozičkom
17.12.2007 18:00:58   
Sunny Morning
Midva sva ga tudi nabavla. Čeprav za enkrat še samo stoji v hodniku so moji prvi vtisi pozitivni. Mislim, da mi ne bo žal, da sem se odločila zanj.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izkušnje z vozičkom
17.12.2007 18:08:07   
Strawberrie Cherrie
Ja, mi ga sedaj uporabljamo že 1leto. nonstop. in voziček je kot nov.user posted image
kaj natančno te pa zanima?


(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izkušnje z vozičkom
17.12.2007 18:10:10   
viv_
Mi imamo sicer še 4-kolesno varianto. Ampak je res super. Vse kar so napisale drži. Pa ker se poleže v povsem ležeč položaj sploh ne rabiš košare, samo vrečo, pa je user posted image

Sem imela 2x zimske dojenčke, pa smo bili brez problema brez košare.

Pa za zraven obvezno kupi maxy cosi lupinico.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izkušnje z vozičkom
17.12.2007 22:47:44   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

Kakšne slabosti ima....



če imaš dovolj velik avto in če ti ga ni treba vsakodnevno vlačit po stopnicah v stanovanje, jih nima user posted image  



_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izkušnje z vozičkom
18.12.2007 8:41:53   
Strawberrie Cherrie
no ja, mi2 sva se na začetku tut s cliotom vozla naokoli in je šlo BP, tisto sprednjo kolo dobiš dol v milisekundi, in nazaj gor. zlaga se preprosto. težek pa tut ni tolk, da bi zdej umrl zraven. pač dvigneš, da š v avto in voila....ter obratnouser posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izkušnje z vozičkom
26.12.2007 20:24:49   
Rozmarinka
Se strinjam z vecino predhodnic. Najvecji minus je teza, drugace pa super, kompakten, varen vozicek.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izkušnje z vozičkom
27.12.2007 8:44:35   
inesc
Zdravo!

Imam rahle težave pri izbiri vozička. Na tržišču jih je enostavno preveč. Sedaj sva se s partnerjem odločila, da bova nabavila Stokke Xplory. A ima morda katera izkušnje z njim? Sem prebrala vse možne teme, ki se tičejo omenjenega vozička, vendar bi rabila še vaše mnenje in izkušnje - sej veste, da je to bolje kot vsak opis s strani proizvajalca ali pa prodajalca. Samo izkušnje štejejo...

Hvala in lp, Ines

(odgovor članu Rozmarinka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Izkušnje z vozičkom
27.12.2007 10:48:23   
Pia77
IZVIRNO SPOROČILO: inesc

Zdravo!

Imam rahle težave pri izbiri vozička. Na tržišču jih je enostavno preveč. Sedaj sva se s partnerjem odločila, da bova nabavila Stokke Xplory. A ima morda katera izkušnje z njim? Sem prebrala vse možne teme, ki se tičejo omenjenega vozička, vendar bi rabila še vaše mnenje in izkušnje - sej veste, da je to bolje kot vsak opis s strani proizvajalca ali pa prodajalca. Samo izkušnje štejejo...



O tem se je pisalo pred kratkim:      http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2073162

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Izkušnje z vozičkom
28.12.2007 10:18:34   
inesc
Hvala Pia77, vendar je bila ta debata bolj nedebatauser posted image . Morda bi katera imela še kaj več za pripomnit.

Pa lep dan

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?