|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dvigovanje kisline
26.12.2007 1:05:24   
Anonimen
Meni se full dviguje kislina. Ampak ko sedim je uredu, samo,da grem lezat pa se zacne... Saj zgaga me ne pece ampak tisti zoprni obcutek, kot pred bruhanjem...

Kaj pomaga... pa prosim ne mi rect Donat ali pa mleko.
Ker Donata tle nimamo, mleko je pa zanic...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dvigovanje kisline
26.12.2007 1:19:01   
anckabancka
Menda pomagajo tudi mandeljni (kar cela jedrca), pa meni so obakrat pomagali čigumiji. Ko sem žvečila je bilo OK.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dvigovanje kisline
26.12.2007 1:22:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anckabancka

Menda pomagajo tudi mandeljni (kar cela jedrca), pa meni so obakrat pomagali čigumiji. Ko sem žvečila je bilo OK.


Ravmo to sedaj delam zvecim...ze celo skatlo sem pozvecla...mogoce pa ni uredu pepermint cigumi...?? Bi moral biti kak drug okus?

Oreski pa ne vem? Arasidi mi prej povzrocajo to tezavo... z mandelni pa se nisem poskusila.. sam zdaj jih nimam doma....jutri grem nabavit...

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dvigovanje kisline
26.12.2007 7:21:48   
blue sky
Kaj pa, če poješ kakšen prepečenec? Meni je to večkrat pomagalo med nosečnostjo ali pa kakšni grisini.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dvigovanje kisline
26.12.2007 8:49:42   
pikalonca
Meni je pomagala edino jedilna soda oz. tableti Rupurut ali Rutacit. Vse našteto nič ne škodi ne tebi ne plodu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dvigovanje kisline
26.12.2007 9:59:09   
Marogica

TO sem kopirala:

Z načinom življenja in s primerno prehrano lahko omejimo pogostost pojavljanja zgage.
[font="wfrvua+nimbussandee-regu,nimbus san dee"]
Svetujemo:
• ležanje z dvignjenim vzglavjem,
• hrano brez maščob, izogibanje čokoladi, orehom, ostrim začimbam, kavi, alkoholu, pomarančnemu soku in hrani, ki posamezniku običajno povzroči težave,
• zmanjšanje telesne teže, če je treba.
Odsvetujemo pa:
• ležanje tri do štiri ure po obroku,
• kajenje,
• pretesna oblačila.
Ker lahko zgago povzročajo tudi nekatera zdravila (predvsem za zniževanje krvnega tlaka), je pri teh bolnikih smiselno, da se o morebitni spremembi zdravil posvetujejo z zdravnikom.

Poleg tega sem jaz jemala Rupurut tablete. Sigurno imajo kaj podobnega tudi pri vas.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dvigovanje kisline
26.12.2007 11:55:06   
Anonimen
Hvala za nasvete... prepecenec imam, toda vpomaga samo momentalno.
Bom poskusila sedaj z prehrano, kajti pijem veliko pomarancnega soka in limonade. Morda mi pa to skodi...
Tudi magnezijeva sumemece tablete bom zacela redno uporabljat morda pa bo pomagalo...

Se enkrat hvala.user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dvigovanje kisline
26.12.2007 14:37:42   
t*e*j*k*a
Men pa pomaga če vsaj dve ure preden grem spat nič ne jem. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dvigovanje kisline
26.12.2007 15:02:33   
Ninica
Meni je pa pomagal samo Rupurut. Še ko sem sedela sem imela zgagouser posted image

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?