|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mrtva koža po CR
29.11.2007 19:15:39   
Klarita
Pred tremi meseci sem imela CR, šivi so čist pod trebuhom v pregibu, koža od šivov in nekaj cm višje je pa mrtva.
Sicer sem že slišala, da nisem edina, ampak me vseeno zanima, če vas je še več takih in kako dolgo to traja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mrtva koža po CR
29.11.2007 19:23:15   
Nikoletka
Naj te potolažim, da sem tudi jaz po carskem rezu doživljala isto, žal pa se natančno ne spomnim koliko časa je trajalo. Mislim, da približno 6 mesecev. Upam, da bo čim prej bolje in  ne boš več imela neprijetnega občutka. Pozdravček

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mrtva koža po CR
29.11.2007 19:57:31   
r1ta
Po osmih mesecih so se končala špikanja v tem predelu in tudi kožo sem nazaj začutila.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Nikoletka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mrtva koža po CR
30.11.2007 16:12:56   
katra55
Tudi jaz sem imela približno 3 mesece mrtvo kožo nad šivom, sedaj 7 mesecev po porodu pa je koža že normalna.

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mrtva koža po CR
30.11.2007 18:01:07   
Freycha
po petih nesecih počasi dobivam nazaj občutke okoli reza

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mrtva koža po CR
30.11.2007 18:04:30   
nejcko
Od mojega 2. CR je že skoraj 3 leta in pol, pa imam še zdaj na določenih mestih okoli brazgotine "tujo" kožouser posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
1.12.2007 14:10:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mrtva koža po CR
1.12.2007 14:17:47   
Margareta
Temu se reče gluho tkivo. Jaz še po 2,5 letih nisem čutila predela nad šivi. Zdaj po drugem CR je ta pas še večji. In tudi ni nujno, da se čisto popravi.

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mrtva koža po CR
1.12.2007 22:39:57   
Klarita
Hvala punce, saj me mrtvo tkivo toliko ne moti, bolj me moti tisti špehec, ki je še vedno nad šivi.user posted image

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mrtva koža po CR
2.12.2007 0:37:04   
Margareta
mah špehec bo pa tudi izginil. 

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mrtva koža po CR
2.12.2007 7:52:36   
Freycha
joj, jaz sem tut mislila, da to ostane, ampak mi je zginilo. No, trebuh ni v taki formi, kot bi moral biti, ampak zgleda, da se je špeh razporedil nazaj po celem trebuhu user posted image

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mrtva koža po CR
2.12.2007 10:08:02   
Klarita
user posted image  Bo treba pač malo več migat, kaj čemo druga.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mrtva koža po CR
7.1.2008 15:47:24   
maja zarja
Jaz sem 3 mesece po CR pa tudi ne čutim predela okoli šivov pa še vedno me zbada občasno. zanima pa me kakšne imate izkušnje s vajami za trebušne mišice? Kdaj ste začele telovaditi?user posted image


(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mrtva koža po CR
7.1.2008 18:39:41   
janja
Še jaz se pridružujem tistim z neobčutljivo kožo po CR. Da je situacija še slabša, pa mi špehec kar visi nad šivi. No, zdaj sem končno začela z nežnimi trebušnjaki, pa me je prvič koža potem tam ful bolela.  Dostikrat pa čutim tudi pritisk na tistem delu trebuha. Ne vem kako bo šlo to kaj skupaj - imam zelo suho kožo, dobila sem ogromno strij (kljub mazanju), moj trebuh je bil obilen.

Jaz bom kar začela s trebušnjaki (bolj na easy), pa še orbitrek imam doma in upam, da bo kaj pomagalo. Poletje bo še prehitro tu.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mrtva koža po CR
7.1.2008 20:06:26   
maja zarja
Ja to pa je res.Kmalu bo poletje tak da moramo v akcijo s telovadbo, da bomo lepe mamice ob svojih angelčkih. janja koliko časa pa si po CR? Jaz sem 3 mesece pa me je kar malo strah telovadbe ker še vedno občasno čutim zbadanje?user posted image

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mrtva koža po CR
7.1.2008 22:04:34   
janja
Sem skoraj 3 mesece po CR. Naš Urban je bil rojen 15.10.2007.

Danes sem bila spet malo pridna. Za začetek 10 min na orbitreku, pa potem še nekaj mehkih trebušnjakov. Tudi jaz delam vse z občutkom, ker se bojim pretiravati, da ne bo potem kaj narobe.

A si oktoberka? Jaz največ pišem tam.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mrtva koža po CR
8.1.2008 12:20:31   
maja zarja
Ja oktoberska sem.Moja zarja je prijokala na svet 7.10. skoraj en mesec pred  PDP imela sem težko preeklempsijo in sem imela urgentni CR. Zanima me kak se včlanim med oktoberke?user posted image

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Z dojenčkom na plažo - 10 genialnih trikov
Preverite te genialne trike, ki vam bodo počitnice z dojenčkom na morju pošteno olajšali in vam tako pomagali ustvariti ...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?