|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dabroston-kdaj jih dobiš?
19.1.2008 14:21:46   
divans1
Zanima me, kdaj ti ginekolog predpiše te tablete? Js sm mela splav v šestem tednu in mi jih ni dal pred tem, ko sem začela krvavet. Zakaj ne? Komu jih predpišejo in komu ne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dabroston-kdaj jih dobiš?
19.1.2008 14:25:25   
VITA74
Meni je moja ginekologinja dala dabroston ko sem bila noseča v 9t in sem začela krvaveti....žal ni pomagalo.... user posted image  pri predhodnem splavu ko sem bila pa 6t - 7t pa mi jih ni pripisala, ni bilo več utripa pri pikici...

Mislim da je pri 6t še prezgodaj, saj se skoraj nič ne vidi pri otročku, srček se šele razvija....user posted image  

srečno user posted image

_____________________________

srečna

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dabroston-kdaj jih dobiš?
19.1.2008 14:32:16   
divans1
A da je 6 tednov še prezgodaj? Ja najine pikice še ni bilo videt na ultrazvoku! Pa zakaj jih dobiš? Da se ti krvavitev ustavi?

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dabroston-kdaj jih dobiš?
19.1.2008 14:34:44   
Anonimen
Dabroston tablete dobiš kadar zdravnik vidi, da ti grozi splav. Dobiš jih tudi pri izcedku ,ali pri uravnavanju menstruacije.

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dabroston-kdaj jih dobiš?
19.1.2008 14:34:51   
maja24
Dabrosten je podpora zarodka in ja lahko jih dobiš v 6t,jest sm mela prometrium kar ima podobno vlogo kokr dabrosten je pa res da splava pa nobena stvar ne prepreči.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dabroston-kdaj jih dobiš?
19.1.2008 14:38:51   
pepa6
Jaz sem dobila Dabroston v 6. tednu nosečnosti zaradi krvavitev in sem ga mogla jemat do 12 tedna nosečnosti in sicer 3 tablete na dan.

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dabroston-kdaj jih dobiš?
19.1.2008 14:44:07   
divans1
zakaj pa meni niso nič dali? Mogoče zato, ker mi je nosečniški hormon kr padal?

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dabroston-kdaj jih dobiš?
19.1.2008 15:13:17   
Gabrielka
Meni so ga dali v 5. tednu in to zaradi krvaviitev.

En prijatelj zdravnik mi je rekel, da če je precej brez upanja, potem ga ne dajo. Ne vem, to mogoče tud ni res.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dabroston-kdaj jih dobiš?
19.1.2008 16:03:38   
VITA74
Divans1 verjetno res, če so ti merili hormon in je padal namesto da narašča potem je bilo že prepozno in bi bilo brez pomena da bi dobila te tablete.

Žal mi je za tvojo izgubo...

_____________________________

srečna

(odgovor članu Gabrielka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dabroston-kdaj jih dobiš?
19.1.2008 16:37:54   
divans1
Pa potemtakem če je prišlo do oploditve, plodna sva, a ne? Pa spermiji naj bi tudi bili v redu in jajcevodi prehodni?

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dabroston-kdaj jih dobiš?
19.1.2008 18:06:47   
*talcy*
ojla men so dali v 6t ker me je ful bolel trebuh...dajo ti ga pa če ti grozi splav.... v 11t se je itak končalo user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dabroston-kdaj jih dobiš?
19.1.2008 18:49:10   
Taula
Meni so ga dali v 6 tednu. Na srečo je pomagalo.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dabroston-kdaj jih dobiš?
19.1.2008 20:03:05   
bastian111
Jaz sem dobila Dabroston v 6t,in ga še zdaj jemljem 3X na dan.Tudi jaz se sprašujem zakaj mi v prvi nosečnosti ni dal Dabrostona sej sem tudi v začetku krvavela? Mogoče bi pa ostalo?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dabroston-kdaj jih dobiš?
19.1.2008 20:17:10   
divans1
Pa ti je hormon padal ali ne? Meni je padal, mogoče zato nisem dobila teblet.

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dabroston-kdaj jih dobiš?
19.1.2008 20:20:31   
bastian111
mislim da ne.Ne vem  več,ampak ko sem opravila prvi g. pregled sem v službi začela močneje krvavet in po tel.mi je zdravnik rekel da počakava kaj bo narava naredila.Zakaj mi je pa pri tej nosečnosti takoj dal pa ne vem.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dabroston-kdaj jih dobiš?
19.1.2008 20:21:27   
Pia77
Dabroston dejansko pomaga le izjemno majhnemu deležu nosečnic z grozecim splavom. Eni G verjamejo vanj in ga vedno predpisejo, eni so bolj zadrzani (vtipkaj - iskanje na forumu dr.Pusenjaka). Je pa verjetno boljsi obcutek, da nekaj jemljes... ceprav nic ne pomaga. :(

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dabroston-kdaj jih dobiš?
19.1.2008 20:33:59   
divans1
Ampak mene še vedno zelo zanima, zakaj ga ne dajo vsem, ki krvavijo? A potem nekatere ženske, ki krvavijo jim kljub temu ta hormon ne pada tako hitro kot je meni? Meni je v dveh dneh padel iz 173 na 37.

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dabroston-kdaj jih dobiš?
20.1.2008 10:44:26   
bastian111
Draga Divans1,Jutri pojdi do svojega Ginekoliga pa povej ,da si nekje preprala oz.so ti prijateljce s podobnimi težavami svetovale in rekle ,da so jemale Dabroston.Maš pa še eno možnost;pojdi danes k dežurnemu ,povej težave ta ti bo napisal napotnico za v bolišnico.In potem tam povej ,da ti tvoj G. ne da Dabrostona oz.nekaj podobnega in da se zelo bojiš ,da ne bi imela spontalen splav.Jasvi kak boš rešila in seveda vso srečo!

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dabroston-kdaj jih dobiš?
20.1.2008 12:14:12   
Tinky
Jaz sem krvavela v 9. tednu (6 dni sem bila v bolnici), pa mi G ni predpisala Dabrostona. Sedaj sem v 16. tednu in je vse ok.

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dabroston-kdaj jih dobiš?
20.1.2008 12:43:08   
divans1
Draga Tinky! Jaz krvavim od 16.1, dva dni sem bila v bolnici, v petek so me poslali domov, na čiščenje nisem šla, so rekli, da ni potrebno. Dej mi napiš, če so ti kej vzeli kri in merili nosečniški hormon. Meni je padal in so mi rekli, da nosečnost ni uspela.

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dabroston-kdaj jih dobiš?
20.1.2008 12:56:11   
Tinky
Ja, kri so mi vzeli, vendar ne vem, če so merili nos. hormon.
Plod je bil velik 18mm in srček mu je bil. Razloga krvavitve niso ugotovili, važno pa je bilo to, da ni prihajala iz maternice in poslednično ni ogrožala plod.

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dabroston-kdaj jih dobiš?
20.1.2008 13:14:23   
divans1
Ja vidiš, meni se pikica še sploh ni videla na ultrazvoku, mogoče je to vzrokuser posted image  , da ni bilo upanja za mene. Bilo je komaj slabih 6 tednov, veš? Ful me je strah za naprej. A vama je takoj ratalo zanosit?

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dabroston-kdaj jih dobiš?
20.1.2008 13:25:58   
Tinky
Nama je ratalo takoj (dva meseca sva delala na user posted image ). Sva imela srečo, ker nisem glih rosno mlada; imam 30 let.
Držim pesti, da bo naslednjič vse ok. user posted image


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dabroston-kdaj jih dobiš?
20.1.2008 13:33:36   
Anonimen
Jaz sem ga v prvi user posted image  dobila in ni pomagal, v drugi pa sem imela rjav izcedek, pa se ravno takrat Dabrostona sploh ni dobila in je blo vse OK, kljub temu, da ga nisem jemala.
Vendar Daroston dejansko pomaga le v malih procentih.

(odgovor članu Tinky)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dabroston-kdaj jih dobiš?
20.1.2008 13:53:43   
lana38
Jaz sem bila user posted image  5T in 6/7, ko se mi je pojavil rjav izcedek. user posted image  se je že videl utrip na UZ. Dobila sem Dabroston 3x1 tableto do 12 tedna. Ne vem, če je pomagal Dabroston ali mirovanje, ampak danes sem že srečna mamica en mesec staremu user posted image . Želim ti, da boš čimprej srečka user posted image  in da bo tokrat vse OK.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?