|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šesta bolezen
16.1.2005 19:36:13   
Natasa-6
Pravkar prebolevamo šesto bolezen in mi je ena rekla, da je to kot ošpice ali rdečke - imaš samo enkrat in nikoli več. Pediatrinjo sem pozabila vprašati, pa me zanima, če katera ve, a je to res! A je nevarna tudi za odrasle, predvsem za nosečnice?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   šesta bolezen
16.1.2005 19:41:31   
taj2004
kako pa zgleda ta bolezen? :((

(odgovor članu Natasa-6)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   šesta bolezen
16.1.2005 19:52:31   
MARIN
:ups:kot sem jaz seznanjena 6 bolezen lahko preboli otrok samo enkrat in mislim da se pojavlja samo v otroški dobi. seveda nosečnica se itak če se le da mora izogibat bolnemu otroku.:(( upam da boste či prej okrevali!

(odgovor članu Natasa-6)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   šesta bolezen
16.1.2005 20:04:41   
Erika 1
ja mi smo jo imeli v 7 mesecu - zgleda pa tako: vroč otrok, veliko pije, po 2-3 dneh pikice po zgornjem delu telesa, naj bi zginle po 2-3 dneh. Če ne zginejo takoj k zdravniku.

(odgovor članu Natasa-6)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   šesta bolezen
16.1.2005 20:08:13   
Anonimen
Ko otrok preboli roseolo infantum je doživljensko zaščiten pred ponovno okužbo.

(odgovor članu Natasa-6)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   šesta bolezen
16.1.2005 20:26:37   
Anonimen
To je otroška bolezen in se ne prenaša na odrasle.

(odgovor članu Natasa-6)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   šesta bolezen
16.1.2005 20:36:03   
TaRe*
Ena je nevarna za nosečnice(lahko plod odmre),vendar mislim,da je to peta bolezen.

(odgovor članu Natasa-6)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   šesta bolezen
16.1.2005 21:15:23   
lin
Najbolj mirna boš,če boš kontaktirala po telefonu z pediatrinjo katera ti po profesionalni svetovala!

(odgovor članu Natasa-6)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   šesta bolezen
16.1.2005 23:13:15   
Anonimen
Za nosečnice je nevarna peta otroška bolezen

(odgovor članu Natasa-6)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   šesta bolezen
21.1.2005 13:05:51   
AVE
Tudi mi pravkar prebolevamo šesto bolezen. Začela se je s prehladom, kašelj, piskanje v pljučih. Smo bile v bolnici 2 dni zaradi inhaliranja.Takrat še ni nihče omenjal šesto bolezen, ampak pljučnica, bronhitis. Ko smo prišle domov po dveh dneh - ker je bilo v plučkih vse O.K. - hvala bogu, je dobila po treh dneh vročino 38,2°C, ki se je v enem popoldnevu pojavila in zvčer je ni bilo več. Čez dva dni pa so se ji pojavili spuščaji na glavi, zadaj po vratu in hrbtu in trebuščku.Takoj smo se šle pokazat k zdravniku, ker se mi je že od vsega mešalo - kašelj, piskanje, vročina, izpuščaji. Paziti je potebno, da sedaj ne dobi visoke vročine, v kolikor se pojavi vročina takoj k zdravniku, ker to pomeni zaplete. V knjigi otroški zdravnik piše, da se zapleti pojavijo pri otrocih z oslabelim imunskim sistemom. Za izpuščaje pa je rekel pediater, da bodo vidni tudi še do 1 meseca in sicer po kopanju ali, ko imaš otroka v naročju bodo bolj vidni tam kjer ga držiš z rokami, zunaj, kjer pa je hladneje bodo zbledeli.Vsem želim, da se vaši, naši malčki hitro pozdravijo in da bomo skupaj hitreje dočakali pomlad, lepega vremena in čim manj virusov. Lp AVE

(odgovor članu Natasa-6)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?