|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mačke in dojenček
6.1.2008 17:00:08   
Smarty
ali ima katera svojega hišnega ljubljenčka (mačko, psa, ---), pa je izvedela, da je noseča oziroma je že rodila.
Vsi mi pravijo, da se moram živali odkrižati, vendar je z mano dlje kot sedanji partner.

Kaj naj storim - do poroda je še pol leta?

Hvala za kakršenkoli nasvet.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mačke in dojenček
6.1.2008 17:12:09   
Anonimen
Jaz imam dva mačka in ko bom noseča mi še na krej pameti neb padl da jih dam stran. Mislm zakaj žeuser posted image
Tle gor je ogromno družinic k majo kužke, zajčke, hrčke, muce, kače....vse možno....in tud majhne otroke.
Kar se alergij tiče, ne moreš vedeč če jo otrok ima dokler se ne rodi. Če jo bo pa imel se boš pa takrat z tem ukvarjala.
Jaz v glavnem ne vidim razloga da bi človek dal žival stran.
Zelo neodgovorno se mi to zdi. Kam pa naj bi jo dala?
Ljudje so mal čudni. Čist lepo se da živet v sožitju otroci-žival.

(odgovor članu Smarty)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mačke in dojenček
6.1.2008 17:12:42   
Anonimen
Zakaj bi se morala živali znebiti? Ne poslušaj drugih, mačko si sprejela pod svoje okrilje, zdaj pa je ne meči stran zaradi dojenčka.. Preberi si naprimer tole : http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2084986

Jaz sem pristaš tega, da otrok raste z mačko ali psom.. In to moj sin tudi bo...

(odgovor članu Smarty)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mačke in dojenček
6.1.2008 18:54:12   
Blejka26
ne vem zakaj jih poslušaš.tud men so to gvorili pa jih tud slišat nisem hotela.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mačke in dojenček
6.1.2008 19:13:40   
Netopirčy81
Tudi mene so vsi sprašvali kaj bom z user posted image user posted image  zdj ka sm user posted image (no ja, skoraj nič več user posted image ), in sm čist odločno rekla, da bosta ostali, sam čiščenje njunega WC-ja je prevzel moj user posted image . Itak sta pa "hišni" mački, tko da sploh ni panike... user posted image

(odgovor članu Smarty)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mačke in dojenček
6.1.2008 19:58:25   
Anonimen
Prej sem živela v hiši in od malega smo imeli doma user posted image  inuser posted image . Tako rekoč sem zrastla z njimi. user posted image  Nikoli nobene alergije.
Skozi celo nosečnost so me spremljale tri mucke in pes. In tako je tudi sedaj, ko sem že rodila. user posted image

(odgovor članu Netopirčy81)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mačke in dojenček
6.1.2008 20:27:45   
eya
Mi imamo psa, živi z nami v stanovanju in niti pomislila nisem, da bi se ga morala odkrižatuser posted image  In z muco bi bilo enako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mačke in dojenček
6.1.2008 20:31:18   
mišk
Jst sem že skos čist obsedena z mačkami, zato me je zelo začudilo, ko mi je ginekolog v nosečnosti povedal, da še nisem prebolela toksoplazmoze! Pa da naj se mačk izobibam-nič žnaranja. Jst sem jih vseen božala in vse, samo strogo sem si vedno potem umivala roke.
Torej, v nosečnosti, v primeru da tokse nisi še prebolela, previdnost ni odveč. Sedaj, ko je user posted image  na svetu pa ne vidim čist nobenih zadržkov glede katerekoli živali! No, res pa je, da pri nas živali niso v hiši.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mačke in dojenček
7.1.2008 22:00:03   
jaša2
pa ne nori!!! jaz mam tud dve mački doma- tudže bolj dolgo kot pa sedanjega partnerja in sem že od malega obsedena z mačkami. in ko sem zanosla, so me tud vsi spraševali, ja kam boš pa zdaj z njimi, pa moj fant tud nikakor ni navdušen navdušen nad mačkami in bi tud najrajš videl, dabi jih dala v klet, ampak NI ŠANS!!! bi se mi paja srce trgalo!!!!! sta kot mojiotročički.

med nosečnostjo jepačtreba pazit, da iztrebke čistiš z rokavicami - zaradi toksoplazmoze.G mi je rekla, da če sta samo vhiši in ne jesta surovegamesa, ni panike. samo pač pri iztrebkih pazit. pa ni blo nič narobe.

zdaj imamo 7,5M punčko, pa je mala čist nora nanje. kr kriči od veselja, ko ju vidi. res pa je, da ju imam večinoma v kopalnici, v poleti malo na balkonu, na hodniku...v dnevni sobi pa ne preveč, ker ful puščata dlake, Lana pa zdaj najbolj raziskuje, po tleh...pa da ne bi glih vse dlake pojedla... pa še tu ne bi bla tak dlakocepska, če ne bi moj dragi tak paničaril.user posted image  

tak da, ej, ne bodi nora! konec koncev je tud fajnza otroka, da gor raste z živalmi. pa nima kaj bit dojenčku. eni pač paničarijo in so najbolj pametni itd. itd.  redko kdo razume kak je, če tižival tak zelopriraste k srcu...user posted image

sploh ni res, da se je treba živali odkrižat, ker žival ječlovekov najboljšiprijatelj - pa ne samo pes. da ti povem,ko sva šla z bivšim narazen in sem user posted image , sta se mi obe mački ulegli na prsni koš in me tak milostno gledli, kot da bi me tolažli. se pocukrano sliši? če pa je res!!! pol njiju pa naj dam v klet??? NO WAY!!!

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Smarty)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mačke in dojenček
7.1.2008 22:35:14   
Ronči
mi imamo dva psa in dve mački (no ena je v zgornjem štuku)
od začetka smo bili zelo previdni, saj sta oba kužka...bolj... nesocializirana (nismo jih mogli odvadit slabih navad, ki sta se jih navzela, dokler sta bila brezdomca), vendar sta user posted image  bolj ali manj lepo sprejela. Eden jo je sprejel, drugi se pa je v loku izogiba. Mačka jo niti ne pogleda.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




moška imena
milagro

Katero ime vam je najbolj všeč?

leon (20%)

klemen (18%)

primož (7%)

alajž (30%)

rok (25%)


Število vseh glasov: 603

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!