|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   polnozrnat kruh
5.1.2008 20:47:30   
blue sky
Kdaj ste ga ponudile otročkom? Enkrat sem slišala, da naj bi bilo nevarno zaradi zadušitve s semeni user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: polnozrnat kruh
5.1.2008 21:26:24   
tinaaja
takoj, belega ji ne dam, ce je polnozrnat pri roki. ni treba, da ima semena, ceprav nase nic ne motijo, sam pridejo ven enakega izgleda user posted image
imas super polnozrnat kruh v mercatorju in sparu s posipom iz otrobov - je res polnozrnat, ne mesanica z belim.
Brino po belem kruhu tud ul napenja, tko da ga tud zato ne dajemo.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: polnozrnat kruh
5.1.2008 21:32:12   
blue sky
Mi tudi ne jemo belega in mali ima ful rad polnozrnatega, ampak me skrbi, da ne bi bilo kaj narobe.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: polnozrnat kruh
6.1.2008 9:20:21   
kristinaj
nekje okoli 7m. danes imamo 9m in ji ga še vedno sama zdrobim in položim prednjo na mizo, ker če ji dam cel kos morem bit ob njej, pa še najraje si celega v usta stlači. isto naredim s plasmon piškoti. na primerne koščke ga zdrobim pred njo tako, da si sama z mize pobira.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: polnozrnat kruh
6.1.2008 9:36:48   
katra55
Polnozrnatega lahko takoj ko ga začneš dajat, saj se razlikuje od belega po tem da so zmleta cela (neoluščena) pšenična zrna, pa še dober je za prebavo in bolj zdrav kot bel.
Če pa misliš kruh s semeni, pa takrat ko ga zna dobro prežvečit in zgrize tudi semena.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: polnozrnat kruh
6.1.2008 19:16:03   
Naja30
Kmalu, ampak na začetku je večkrat jedla bele žemlje. Po 1 letu pa ji večinoma dajem polnozrnatega. Ne morem se spomnit, kaj in kje sem prebrala, da ni dobro dajat prehitro polnozrnatega. user posted image  Mogoče bo katera druga vedela.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: polnozrnat kruh
6.1.2008 20:58:26   
Anonimen
Enkrat sem slišala, da naj bi bilo nevarno zaradi zadušitve s semeni user posted image


Jaz ga še nisem, ravno zaradi tega....imam slab občutek.

(odgovor članu blue sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: polnozrnat kruh
7.1.2008 14:13:17   
anju
ma je razlika med polnozrnatim kruhom in kruhom s semeni. polnozrnati pomeni, da je iz celega zrna - torej ima tudi luščino zrna, otrob. ta bi bil po mojem primeren, brez strahu pred zadušitvijo. ponavadi je to graham kruh.
semena so pa drugo in jih dodajo tudi v beli kruh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?